Podiumplaatsen hardloopafstanden en beste Weespers

Podiumplaatsen hardloopafstanden en beste Weespers

Uitslag jongens 2,5 km Bijvoet Sport run

1 » Stefan de Ruijter 2004 Almere M25 911 (10:42) 10:45
2 » Dani Suparmono 2004 GAC Hilversum (Hilversum) M25 904 (10:53) 10:54
3 » Jeroen van Vlijmen 2001 Weesp M25 900 (11:31) 11:32

Uitslag scholieren jongens 2,5 km Bijvoet Sport run

1 » Thijmen Sierkstra 2001 Kors Breijerschool MG8 861 (9:44) 9:45
2 » Tom Troost 2004 Van der Muelen-Vastwijkschool MG5 557 (9:52) 9:52
3 » Lola van Hunnik 2002 Jozefschool VG8 801 (9:57) 9:57

Uitslag meisjes 2,5 km Bijvoet Sport run

1 » Tieneke Anna van den Berg 2000 Avantri (Schoonhoven) V25 905 (10:26) 10:26
2 » Carlijn Sluyk 2014 Weesp V25 920 (12:17) 12:19
3 » Lisette Steenman 2004 Almere 81 (Almere) V25 908 (13:12) 13:13

Uitslag scholieren meisjes 2,5 km Bijvoet Sport run

1 » Noa Dooper 2004 Van der Muelen-Vastwijkschool VG6 608 (10:53) 10:54
2 » Fleur Dijkhuizen 2002 Van der Muelen-Vastwijkschool VG7 708 (10:55) 10:55
3 » Dianne van den Bosch 2003 Kors Breijerschool VG7 709 (10:57) 10:58

Uitslag jongens 5 km LGP run

1 » Erik Rydfors 2000 AKU (Uithoorn) Mjeu 5905 19:02 (19:02)
2 » Loek Janmaat 1999 AKU Mjeu 1741 20:20 (20:21)
3 » Koen de Rooij 1999 Mjeu 51400 20:54 (20:55)

Beste Weesper:

4 » David Groot 2000 Weesp Mjeu 5900 21:39 (21:41)

Uitslag meisjes 5 km LGP run

1 » Annick Steenman 2000 Almere 81 (Almere) Vjeu 5908 23:39 (23:40)
2 » Anja Bekema 1999 GAC Hilversum (Hilversum) Vjeu 5913 25:17 (25:19)
3 » Anna Morsink 2001 Weesp Vjeu 5911 25:27 (25:29)

Uitslag mannen 5 km LGP run

1 » Jos Vonk 1986 Weesp M5 5082 20:12 (20:13)
2 » Dennis Ploegmakers 1986 Amsterdam M5 5070 22:38 (22:44)
3 » Marco Hart 1972 Weesp M5 5009 23:31 (23:34)

Uitslag vrouwen 5 km LGP run

1 » Tamara Bakker 1978 Muiderberg V5 5030 25:24 (25:27)
2 » Jenny vd Loo 1962 TTW V5 5100 26:01 (26:04)
3 » Lynn de Vries 1972 Muiden V5 5084 26:21 (26:25)

Uitslag mannen 10 km Autoschade Stuivenberg run

1 » Erik Kallenberg 1985 Loopgroep Aart Stigter M10 1365 35:06 (35:08)
2 » Erik Scheers 1974 Phanos M10 1340 35:39 (35:40)
3 » Harald Gils van 1974 Amsterdam M10 1394 36:49 (36:53)

Beste Weesper:

4 » Dennis Roeloffzen Weesp M10 1216 36:52 (36:54)

Uitslag vrouwen 10 km Autoschade Stuivenberg run

1 » Marina Davelaar 1965 Eemnes V10 1370 43:40 (43:44)
2 » Janeri Froberg 1996 NSAV t Haasje (Nijmegen) V10 1191 44:12 (44:17)
3 » Doris Gritsch 1972 Almere V10 1180 44:43 (44:48)

Beste Weespse:

11 » Evelien Aerts 1990 Weesp V10 1336 48:52 (49:13)

Uitslag  10 km Brasserie Fort H teamloop

  1. Sowieso.nl
  2. TTW 2
  3. TTW 1

Uitslag mannen 15 km Q-Consult run

1 » Michael Woerden 1975 Veenlopers M15 51395 54:21 (54:23)
2 » Pieter Cappon 1993 M15 51392 55:07 (55:09)
3 » Sander Assendelft 1979 Haarlem M15 3119 58:59 (59:13)

Beste Weesper:

10 » Dirk Janssen 1969 WEESP M15 3033 1:08:49 (1:09:01)

Uitslag vrouwen 15 km Q-Consult run

1 » Emma Bijnen 1965 Q-Consult / Oosterbeek V15 3075 1:10:37 (1:10:56)
2 » Femke Kaptein 1973 DEM (Beverwijk) V15 3085 1:13:49 (1:14:05)
3 » Maaike Timmers 1974 Weesp V15 3037 1:13:55 (1:14:02)

Uitslag mannen 21 km Antea Group run

1 » Remyo Tielsema 1990 Phanos M21 51322 1:18:49 (1:18:51)
2 » Robert Parinussa 1983 Trim-en Trainingsgroep Weesp M21 79 1:19:51 (1:19:54)
3 » Willem den Uyl 1988 Trim-en Trainingsgroep Weesp M21 82 1:22:07

Uitslag vrouwen 21 km Antea Group run

1 » Nely Bouma-Kollerie 1977 Amsterdam V21 103 1:39:24 (1:39:40)
2 » Brigje Willems 1972 Run2Forty2 V21 1701 1:40:44 (1:41:03)
3 » Femke Stots 1985 Run2Forty2 V21 219 1:44:27 (1:44:58)

Beste Weespse:

29 » Cornelie Schuilenburg 1973 weesp V21 130 2:00:47 (2:02:15)

 

 

By |2014-06-30T01:07:03+00:00juni 30th, 2014|2014, Nieuws|0 Comments