Uitslagen 2002

Uitslagen 20022011-03-01T07:20:47+00:00

Selecteer hieronder de gewenste uitslagen voor de 21e Vechtloop:

[2,5 km][5 km][10 km][15 km][21,1 km][Totaal] / [Statistieken]

Alleen bij [Totaal] wordt de verenigingsnaam gebruikt.

Verder is er ook een statistisch overzicht van aantallen deelnemers en de leeftijdsopbouw gemaakt voor de Vechtloop 2002.

Voor de uitslagenverwerking is dankbaar gebruik gemaakt van Wegwed, waar de uitslagen na correctie zullen worden geplaatst. Hier kunt u ook makkelijk zoeken naar uitslagen.
De top 3 tijden per categorie zijn:

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     M2.5, 2,5 KM
   1 Alexander Hodge        88 Weesp                    8:15
   2 Kars van der Weijden   90 De Spartaan              9:25
   3 Mees vd Pool           93 Almere                   9:37

       V2.5, 2,5 KM
   1 Sietske van der Weijde 88 De Spartaan              9:12
   2 Boukje van der Weijden 91 De Spartaan              9:35
   3 Mirte Balke            91 AKU                      9:48

       M5, 5,0 KM
   1 Peter de Rooij         60 GAC Hilversum           20:54
   2 Arnold Pronk           86 weesp                   22:26
   3 Robbert Westland       83 Weesp                   22:50

       V5, 5,0 KM
   1 Mariska Luth           70 TTW                     24:48
   2 Laura Staal            67 Loopgroep PK            24:54
   3 Isabel Grave           72 Bussum                  26:30

        M10, 10 KM
   1 Harie Pot              70 Velp                    35:13
   2 Arjen Soet             71 TTW                     35:15
   3 Duk Bekema             61 Weesp                   35:18

       V10, 10 KM
   1 Petra Grevel           65 Rotterdam               50:06
   2 Els Reinds             54 TTW                     50:11
   3 Bastiana van Zutphen   65 Tienhoven               50:47

        M15, 15 KM
   1 Jeroen de Munnik       79 Kortenhoef              58:44
   2 Frans van Mierlo       46 Veteranen Nederland   1:05:43
   3 Bauke Koop             61 Weesp                 1:09:53

       V15, 15 KM
   1 Miranda Baars          73 Nederhorst den Berg   1:23:46
   2 Yvette Querelle        69 Haag Atletiek         1:25:44
   3 Jeanette Gazzah        72 Loopgroep PK          1:28:44

       M21.1, 21,1 KM
   1 Gerard van Rijn        63 GAC Hilversum         1:16:52
   2 Arend Hollebeek        61 TTW                   1:28:07
   3 Manolo Dequero         61 Muiden                1:28:53

       V21.1, 21,1 KM
   1 Anneke Monteban        56 Almere-Stad           2:32:32