Uitslagen 2003

Uitslagen 20032011-03-01T07:20:25+00:00

Selecteer hieronder de gewenste uitslagen voor de 22e Vechtloop:

[2,5 km][5 km][10 km][15 km][21,1 km][Totaal]

Voor de uitslagenverwerking is dankbaar gebruik gemaakt van Wegwed, waar de uitslagen na correctie zullen worden geplaatst. Hier kunt u ook makkelijk zoeken naar uitslagen.
De top 3 tijden per categorie zijn:

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     M2.5, 2,5 KM
   1 Ramon Westland         90 Weesp                   10:32
   2 Mees van der Pool      93 Almere                  11:45
   3 Nigel van der Valk     91 Mijdrecht               13:54

     V2.5, 2,5 KM
   1 Regina Cornelisz       91 Almere                  11:22
   2 Madelon Kester         92 Weesp                   15:58
   3 Silke Portengen        92 Weesp                   20:48

     M5, 5,0 KM
   1 Rob Fecken             75 Gravenland              21:40
   2 Jeroen Brieffies       69 Weesp                   22:07
   3 Cornel van den Bosch   67 Abcoude                 22:12

     V5, 5,0 KM
   1 Pita Hoogendoorn       60 Weesp                   27:18
   2 Annet Schipper         92 Muiden                  29:02
   3 W. Galesloot Handjes   52 Weesp                   33:07

     M10, 10 KM
   1 Reinier Nagel          82 Nederhorst den Berg     36:16
   2 Barry Dooper           72 Weesp                   36:30
   3 Johan Meijer           63 Dronten                 36:38

     V10, 10 KM
   1 Mariska Luth           70 Weesp                   49:22
   2 Paula van Hulten       66 Weesp                   51:16
   3 Anke van den Bergh     57 Weesp                   51:55

     M15, 15 KM
   1 Theo Kelling           58 Amsterdam               57:24
   2 Marcel Frankfort       61 Hoorn                   58:27
   3 Johan van Rijn         65 Almere                  58:59

     V15, 15 KM
   1 Miranda Baars          73 Nederhorst den Berg   1:21:17
   2 Debbe van der Hoek     70 Weesp                 1:26:52
   3 Lucie Jacobs           67 Weesp                 1:30:18

     M21.1, 21,1 KM
   1 Gerard van Rijn        63 Almere                1:18:53
   2 Jeroen van Geelen      69 Hilversum             1:30:08
   3 Moshood Giwa           66 Diemen                1:30:51

     V21.1, 21,1 KM
   1 Majet Spoelder         71 Amersfoort            1:42:37
   2 Elisabeth van den Berg 58 Uithoorn              1:56:20
   3 Bastiana van Zutphen   65 Tienhoven             2:09:14