Uitslagen 2004

Uitslagen 20042011-03-01T07:19:35+00:00

Selecteer hieronder de gewenste uitslagen voor de 23e Vechtloop:

[2,5 km][5 km][10 km][15 km][21,1 km][Totaal] / [Statistieken]

Verder is er ook een apart overzicht van de leeftijdsopbouw van de deelnemers per afstand voor deze Vechtloop.

Onderaan deze pagina staan de verenigingen die dit jaar deel hebben genomen.

Voor de uitslagenverwerking is dankbaar gebruik gemaakt van Wegwed, waar de uitslagen na correctie zullen worden geplaatst. Hier kunt u ook makkelijk zoeken naar uitslagen.
De top 3 tijden per categorie zijn:

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      M21, HALVE MARATHON
    1 Gerard van Rijn        63 Phanos                1:17:25
    2 Martijn Boot           77 Almere '81            1:19:29
    3 Walter Pennekamp       64 Bussum                1:21:31

      V21, HALVE MARATHON
    1 Jacomien Bakker        70 Amsterdam             1:47:19
    2 Mariska Luth           70 TTW                   1:47:23
    3 Petra Meijer           71 Nederhorst den Berg   1:48:41

      M15, 15 KM
    1 Reinier de Wit         65 Amsterdam               58:32
    2 Harry van 't Veld      61 Nijkerk Gld           1:00:10
    3 Erik vd Voort          71 Loopgroep PK          1:05:18

      V15, 15 KM
    1 Klaartje Groot         77 Amsterdam Zuidoost    1:11:31
    2 Chantal Goldman        74 Alkmaar               1:12:31
    3 Riky Prins-Voortman    47 TTW                   1:15:24

      M10, 10 KM
    1 Reinier Nagel          82 Loopgroep PK            36:05
    2 Barry Dooper           72 TTW                     37:37
    3 Carlo Groot            66 Naarden                 38:58

      V10, 10 KM
    1 Diana Franssen-Franken 65 Nigtevecht              47:04
    2 Joyce van Kooten       77 Weesp                   47:08
    3 Marianne Kwak          64 TTW                     49:55

      M5, 5 KM
    1 Khalil Benchaabane     90 Atos                    18:48
    2 Alexander Hodge        88 Weesp                   19:04
    3 Nils Lok               88 Weesp                   19:44

      V5, 5 KM
    1 Christine Toonstra     66 TTW                     20:21
    2 Irene Tesink           83 Nederhorst den Berg     21:38
    3 Rachel de Groot        75 Loopgroep PK            22:25

      M2.5, 2,5 KM
    1 Ayoub Benchaabane      92 Atos                     9:28
    2 Jesper de Groot        91 Weesp                   10:46
    3 Roy Smeekes            94 Weesp                   11:29

      V2.5, 2,5 KM
    1 Lotte Krause           92 AKU                     10:03
    2 Anna Hollebeek         93 Weesp                   11:32
    3 Dorien Admiraal        91 Weesp                   12:23

	                     DEELGENOMEN VERENIGINGEN 

Nmmr   Naam                       Vestigingsplaats      Pr  Rg  Aant
-----  -------------------------  --------------------  --  --  ----
  108  AV Aalsmeer                Aalsmeer              NH  01     1
  114  Almere '81                 Almere                FL  02     1
  110  Phanos                     Amsterdam             NH  01     3
  107  AV '23                     Amsterdam             NH  01     6
  106  Atos                       Amsterdam             NH  01     4
  449  Loopgroep PK               Dodewaard             GE  18     3
  120  KAV Holland                Haarlem               NH  03     1
  116  GAC Hilversum              Hilversum             NH  02    14
  145  Veteranen Nederland        Hilversum             NH  02     4
  146  Zuidwal                    Huizen                NH  02     3
  100  Loopservice Nederland      IJsselstein Ut        UT         3
  159  AV Monnickendam            Monnickendam          NH  01     1
  249  NSL                        Noordwijkerhout       ZH  07     1
  144  AKU                        Uithoorn              NH  01     4
  118  Hellas                     Utrecht               UT  05     1
  166  TTW                        Weesp                 NH  02    38