Uitslag 10km

Uitslag 10km2010-12-12T11:30:05+00:00
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    397  Wilco van den Bosch        GAC Hilversum         1971      1e M10       37:24  16,043     3:44 
    2    454  Jeroen de Munnik           Zeist                 1979      2e M10       37:53  15,838     3:47 
    3    537  Amit de Vogel              Veteranen Nederland   1962      3e M10       38:04  15,762     3:48 
    4    473  Jan Bakker                 Zaanland              1961      4e M10       38:23  15,632     3:50 
    5    309  Bjorn van der Neut         TTW                   1977      5e M10       38:58  15,398     3:53 
    6    472  Alex Soede                 Weesp                 1964      6e M10       39:37  15,145     3:57 
    7    444  Theo Woldberg              Phanos                1957      7e M10       39:55  15,031     3:59 
    8    447  F de Groot                 De Delvers            1983      8e M10       40:23  14,858     4:02 
    9    493  Rob Fecken                 's-Graveland          1975      9e M10       40:41  14,748     4:04 
   10    412  Eef Hoff                   Zuidwal               1958     10e M10       40:43  14,736     4:04 
   11    313  Rob de Boer                TTW                   1960     11e M10       40:45  14,724     4:04 
   12    477  Bob Renkema                Phanos                1949     12e M10       40:55  14,664     4:05 
   13    492  Rik Slyter                 's-Graveland          1965     13e M10       41:48  14,354     4:10 
   14    431  Olav Duyst                 Weesp                 1973     14e M10       41:50  14,343     4:11 
   15    506  William Osiaga             GAC Hilversum         1958     15e M10       41:52  14,331     4:11 
   16    317  Christophe Berg            Weesp                 1973     16e M10       42:05  14,257     4:12 
   17    366  Martijn Cloos              Hilversum             1982     17e M10       42:11  14,224     4:13 
   18    442  Bart Haas                  TTW                   1964     18e M10       42:28  14,129     4:14 
   19    518  Roy Hesselink              Weesp                 1968     19e M10       42:30  14,118     4:15 
   20    465  Oscar Phielix              Weesp                 1967     20e M10       42:33  14,101     4:15 
   21    373  Robbert Westland           Weesp                 1983     21e M10       42:56  13,975     4:17 
   22    470  Hans Blaauwbroek           U-Track               1962     22e M10       42:59  13,959     4:17 
   23    475  Bert Stuurop               Phanos                1959     23e M10       43:04  13,932     4:18 
   24    441  Fons Weber                 Phanos                1955     24e M10       44:01  13,631     4:24 
   25    505  Niko Bel                   GAC Hilversum         1951     25e M10       44:05  13,611     4:24 
   26    459  Niels Bogerd               Weesp                 1979     26e M10       44:07  13,600     4:24 
   27    429  Jelmer Melis               Haarlem               1971     27e M10       44:11  13,580     4:25 
   28    304  Joris van Kesteren         TTW                   1965     28e M10       44:15  13,559     4:25 
   29    499  Andre Tellier              Kortenhoef            1962     29e M10       44:18  13,544     4:25 
   30    374  Nico van de Gender         Weesp                 1946     30e M10       44:25  13,508     4:26 
   31    311  Fred van der Roest         Hilversum             1967     31e M10       44:42  13,423     4:28 
   32    341  Wim Paardekooper           Montfoort             1962     32e M10       44:45  13,408     4:28 
   33    390  Hans Steinraht             Amsterdam             1959     33e M10       44:51  13,378     4:29 
   34    330  Ben Groot Hemmink          Ron Clarke            1954     34e M10       45:03  13,319     4:30 
   35    401  André van Zaane            Zaandam               1962     35e M10       45:18  13,245     4:31 
   36    415  Marnix van der Kroon       Weesp                 1980     36e M10       45:26  13,206     4:32 
   37    451  Willem van Lindenberg      Nigtevecht            1952     37e M10       45:29  13,192     4:32 
   38    538  Nico Pronk                 Weesp                 1969     38e M10       45:29  13,192     4:32 
   39    422  Jan Biels                  Amsterdam             1955     39e M10       45:35  13,163     4:33 
   40    530  Auke de Schipper           Hilversum             1955     40e M10       45:36  13,158     4:33 
   41    508  Dirk Kop                   Amersfoort            1959     41e M10       45:36  13,158     4:33 
   42    327  Simon Pritchard            Weesp                 1965     42e M10       45:43  13,124     4:34 
   43    453  Hugo de Munnik             Kortenhoef            1981     43e M10       45:49  13,096     4:34 
   44    452  Niels van Lindenberg       Nigtevecht            1988     44e M10       45:56  13,062     4:35 
   45    364  Paul Latour                Almere                1960     45e M10       45:56  13,062     4:35 
   46    438  Chris Muis                 Amsterdam Zuidoost    1970     46e M10       46:00  13,043     4:36 
   47    421  Maaikel Warnars            TTW                   1969     47e M10       46:02  13,034     4:36 
   48    354  Hans Lekkerkerker          Weesp                 1983     48e M10       46:05  13,020     4:36 
   49    514  Michel Pronk               Weesp                 1966     49e M10       46:10  12,996     4:37 
   50    483  Mike Vonk                  Nigtevecht            1991     50e M10       46:10  12,996     4:37 
   51    416  Robin van Stigt            Almere                1967     51e M10       46:19  12,954     4:37 
   52    489  Nico Bakker                                      1973     52e M10       46:22  12,940     4:38 
   53    458  Thomas Recker              Weesp                 1990     53e M10       46:31  12,899     4:39 
   54    392  Patrick van Zuilen         Loopservice Nederlan  1965     54e M10       46:37  12,871     4:39 
   55    393  Ruud Joore                 Breukelen Ut          1960     55e M10       46:44  12,839     4:40 
   56    443  Rob Janssen                Purmerend             1962     56e M10       46:54  12,793     4:41 
   57    440  Bert Visser                Weesp                 1960     57e M10       46:56  12,784     4:41 
   58    436  Yuri Schaap                IJmuiden              1977     58e M10       46:59  12,770     4:41 
   59    491  Timo Jonker                Weesp                 1978     59e M10       47:00  12,766     4:42 
   60    335  Diana Franssen-Franken     Nigtevecht            1965      1e V10       47:04  12,748     4:42 
   61    369  Jonathan Verheul           Weesp                 1979     60e M10       47:28  12,640     4:44 
   62    428  Jeroen Kuiper              Haarlem               1973     61e M10       47:30  12,632     4:45 
   63    334  Arno Sierkstra             Weesp                 1963     62e M10       47:32  12,623     4:45 
   64    495  Ronald Ruitenbeek          Zuidwal               1960     63e M10       47:33  12,618     4:45 
   65    362  Marcel van den Bovenkamp   Weesp                 1965     64e M10       47:36  12,605     4:45 
   66    388  Wim Gompelman              TTW                   1960     65e M10       47:37  12,601     4:45 
   67    425  Wilfried Hendrikx          Amsterdam             1958     66e M10       47:48  12,552     4:46 
   68    504  Willem van Schouten        Almere                1963     67e M10       47:48  12,552     4:46 
   69    523  Marco Verweij              Weesp                 1989     68e M10       47:49  12,548     4:46 
   70    512  Dirk Buursma               TTW                   1970     69e M10       47:49  12,548     4:46 
   71    314  Piet van Rooij             Weesp                 1966     70e M10       47:49  12,548     4:46 
   72    406  Riek van der Burg          Weesp                 1991     71e M10       47:50  12,544     4:47 
   73    322  Erik Snijders              Loopgroep De Springb  1960     72e M10       47:55  12,522     4:47 
   74    435  Evert Nagel                Weesp                 1970     73e M10       47:57  12,513     4:47 
   75    430  Aebe AAlbers               Weesp                 1963     74e M10       48:08  12,465     4:48 
   76    497  Frits Behnken              Kortenhoef            1959     75e M10       48:18  12,422     4:49 
   77    490  Eric vd Heyden             Nederhorst den Berg   1963     76e M10       48:22  12,405     4:50 
   78    533  Theo den Haan              AV '23                1944     77e M10       48:23  12,401     4:50 
   79    480  Frans Gieling              Muiden                1953     78e M10       48:26  12,388     4:50 
   80    526  Ben Schoordijk             Nederhorst den Berg   1940     79e M10       48:29  12,375     4:50 
   81    380  Edwin Petterson            Amsterdam             1965     80e M10       48:37  12,341     4:51 
   82    316  Maarten Bordewijk          Weesp                 1968     81e M10       48:44  12,312     4:52 
   83    424  Sjaak Schoen               Amsterdam             1953     82e M10       48:45  12,308     4:52 
   84    496  Truus Ochhuysen-Venneman   GAC Hilversum         1954      2e V10       48:53  12,274     4:53 
   85    494  Jacques Renooij            TTW                   1961     83e M10       49:02  12,237     4:54 
   86    536  Maarten Sinneckers         Amsterdam             1977     84e M10       49:05  12,224     4:54 
   87    509  Arnold Bon                 Rosmalen              1971     85e M10       49:07  12,216     4:54 
   88    363  Bianca van Donselaar       Amsterdam             1972      3e V10       49:08  12,212     4:54 
   89    423  Menno Jansen               Maarssen              1966     86e M10       49:19  12,166     4:55 
   90    370  Martijn van den Broek      Amsterdam             1967     87e M10       49:21  12,158     4:56 
   91    386  Hans de Meij               Weesp                 1963     88e M10       49:24  12,146     4:56 
   92    539  Frank Frenay               Muiderberg            1970     89e M10       49:26  12,138     4:56 
   93    501  Jan Portengen              Hoofddorp             1968     90e M10       49:28  12,129     4:56 
   94    357  Arjan Geertsma             Weesp                 1961     91e M10       49:29  12,125     4:56 
   95    379  Robert Steenhof            Amstelveen            1964     92e M10       49:29  12,125     4:56 
   96    498  Ellen Hagen                Kortenhoef            1968      4e V10       49:31  12,117     4:57 
   97    541  Robbert van de Hoogen      Amsterdam             1967     93e M10       49:34  12,105     4:57 
   98    478  Pauline Kramps             Hollandsche Rading    1972      5e V10       49:45  12,060     4:58 
   99    448  Evert Cornelisz            Zuidwal               1933     94e M10       49:55  12,020     4:59 
  100    389  Jeanette Gompelman         TTW                   1963      6e V10       49:55  12,020     4:59 
  101    358  Mariëlle van der Hijden    Amsterdam             1965      7e V10       49:57  12,012     4:59 
  102    479  Magda Kesterloo            TTW                   1956      8e V10       50:07  11,972     5:00 
  103    437  Nico Lubbers               Bussum                1964     95e M10       50:21  11,917     5:02 
  104    481  Dennis Krommenhoek         Startbaan             1977     96e M10       50:24  11,905     5:02 
  105    383  Alex Herder                Soest                 1968     97e M10       50:33  11,869     5:03 
  106    349  Jeroen Galesloot           Amsterdam             1983     98e M10       50:45  11,823     5:04 
  107    367  Riky Prins-Voortman        TTW                   1947      9e V10       50:50  11,803     5:05 
  108    446  Marco Buitenweg            Weesp                 1975     99e M10       50:51  11,799     5:05 
  109    348  Cor Vonk                   Nigtevecht            1949    100e M10       50:54  11,788     5:05 
  110    396  Paula van der Pouw-Kuiper  Weesp                 1968     10e V10       51:05  11,746     5:06 
  111    513  Tjebbe Bosma               Weesp                 1950    101e M10       51:06  11,742     5:06 
  112    420  Fred van der Laan          Hilversum             1952    102e M10       51:22  11,681     5:08 
  113    434  Geline Mecking             AV '23                1961     11e V10       51:25  11,669     5:08 
  114    463  Aletta Dankelman           Nigtevecht            1964     12e V10       51:27  11,662     5:08 
  115    310  Jan Harte                  TTW                   1959    103e M10       51:34  11,635     5:09 
  116    382  Hans Stelling              Muiden                1944    104e M10       51:41  11,609     5:10 
  117    534  Erik Speckmann             Loopgroep PK          1963    105e M10       52:01  11,535     5:12 
  118    359  Arie Schneider             Almere                1957    106e M10       52:02  11,531     5:12 
  119    355  Ton de Jong                Weesp                 1955    107e M10       52:11  11,498     5:13 
  120    476  Joost van der Horst        Amsterdam             1951    108e M10       52:14  11,487     5:13 
  121    524  E c j Boot                 Amsterdam             1976    109e M10       52:15  11,483     5:13 
  122    352  Dolinda Olivier            DEM                   1962     13e V10       52:17  11,476     5:13 
  123    427  C Steenvoorden             Phanos                1949    110e M10       52:36  11,407     5:15 
  124    520  Bert Houtop                Nederhorst den Berg   1945    111e M10       52:38  11,400     5:15 
  125    329  Arie van der Neut          Weesp                 1947    112e M10       52:45  11,374     5:16 
  126    487  Ingmar Stroeven            Hilversum             1971    113e M10       52:51  11,353     5:17 
  127    531  Annete Bax                 Utrecht               1968     14e V10       52:58  11,328     5:17 
  128    315  Peter van Zwieten          Weesp                 1961    114e M10       52:59  11,324     5:17 
  129    371  Marc de Vries              Weesp                 1966    115e M10       53:13  11,275     5:19 
  130    522  Marijke van Leeuwen        Nederhorst den Berg   1947     15e V10       53:21  11,246     5:20 
  131    387  Odette Exel                TTW                   1967     16e V10       53:31  11,211     5:21 
  132    323  Marco Renema               Muiden                1965    116e M10       53:45  11,163     5:22 
  133    372  Frans Overwater            Weesp                 1963    117e M10       53:54  11,132     5:23 
  134    368  Paul Lewin                 Weesp                 1956    118e M10       53:57  11,121     5:23 
  135    540  Arno Belien                Santpoort-Noord       1967    119e M10       54:02  11,104     5:24 
  136    535  W Roborgh                  Weesp                 1957    120e M10       54:03  11,101     5:24 
  137    510  Arthur Westgeest           Hilversum             1971    121e M10       54:09  11,080     5:24 
  138    527  Michel van Manen           Weesp                 1962    122e M10       54:15  11,060     5:25 
  139    418  Aaivs Peys                 Weesp                 1958    123e M10       54:16  11,057     5:25 
  140    391  Robert Sakkers             Soest                 1962    124e M10       54:20  11,043     5:26 
  141    445  Lolle w a Bron             Nigtevecht            1942    125e M10       54:22  11,036     5:26 
  142    455  Peter Ruyter               Amsterdam             1956    126e M10       54:27  11,019     5:26 
  143    500  Cees Boom                  Kortenhoef            1967    127e M10       54:30  11,009     5:27 
  144    377  Astrid Haleber             TTW                   1953     17e V10       54:34  10,996     5:27 
  145    413  Bert Wilms                 Weesp                 1955    128e M10       54:37  10,986     5:27 
  146    378  Peter van Houten           Uithoorn              1955    129e M10       54:45  10,959     5:28 
  147    400  Arnold de Kort             Weesp                 1974    130e M10       54:51  10,939     5:29 
  148    474  Roland de Pijper           Amsterdam             1967    131e M10       55:00  10,909     5:30 
  149    410  Freddy de Bree             Weesp                 1966    132e M10       55:13  10,866     5:31 
  150    307  Ingrid Carquille           Amsterdam             1980     18e V10       55:47  10,756     5:34 
  151    414  Gijs Lindenburg            TTW                   1956    133e M10       55:57  10,724     5:35 
  152    525  Erik Boot                  Beverwijk             1973    134e M10       56:02  10,708     5:36 
  153    517  Ilja Baayens               Hilversum             1969     19e V10       56:02  10,708     5:36 
  154    384  Ageeth Heemskerk           Nieuwkoop             1965     20e V10       56:06  10,695     5:36 
  155    507  Driekus vd Weert           GAC Hilversum         1955    135e M10       56:41  10,585     5:40 
  156    450  Willem van der Weerdt      Amsterdam Zuidoost    1953    136e M10       56:43  10,579     5:40 
  157    460  Ruthger Wikkerman          Utrecht               1979    137e M10       56:46  10,570     5:40 
  158    407  Tim Bavinck                Weesp                 1990    138e M10       57:10  10,496     5:43 
  159    488  Iris Bakker                Weesp                 1979     21e V10       57:11  10,493     5:43 
  160    395  Janneke Wiskerke           Goes                  1965     22e V10       57:13  10,486     5:43 
  161    325  Richard Ritsma             Almere                1956    139e M10       57:14  10,483     5:43 
  162    419  Ans Pruimboom              Weesp                 1958     23e V10       57:16  10,477     5:43 
  163    432  Marcel Trupia              Weesp                 1971    140e M10       57:22  10,459     5:44 
  164    356  Ans de Jong                TTW                   1959     24e V10       57:24  10,453     5:44 
  165    320  Monique van Dorsten        Harmelen              1958     25e V10       57:29  10,438     5:44 
  166    312  Maryvonne van den Berg     Weesp                 1983     26e V10       57:34  10,423     5:45 
  167    482  Henk Meijer                Muiden                1954    141e M10       58:03  10,336     5:48 
  168    486  Mario Visser               Loosdrecht            1966    142e M10       58:11  10,312     5:49 
  169    328  Petra Groot                TTW                   1961     27e V10       58:21  10,283     5:50 
  170    350  Hannah Ebbinge             Amsterdam             1977     28e V10       58:26  10,268     5:50 
  171    521  Maarten vd Veer            Muiderberg            1936    143e M10       58:35  10,242     5:51 
  172    468  Anita Smit                 Almere                1963     29e V10       58:47  10,207     5:52 
  173    469  Rob Smit                   Almere                1959    144e M10       58:49  10,201     5:52 
  174    404  Guido van den Heuvel       Weesp                 1982    145e M10       59:10  10,141     5:55 
  175    411  Anne Vermaire              Weesp                 1957    146e M10       59:17  10,121     5:55 
  176    331  Anneke Heezen              Weesp                 1970     30e V10       59:30  10,084     5:57 
  177    319  Carolien Wesselman         Weesp                 1962     31e V10       59:32  10,078     5:57 
  178    303  Irene Rol                  Weesp                 1960     32e V10       59:59  10,003     5:59 
  179    405  Wilbert Overeen            Weesp                 1965    147e M10       59:59  10,003     5:59 
  180    385  Carien Sierksma            Amsterdam             1958     33e V10     1:00:04   9,989     6:00 
  181    467  Constance van Kesteren     Weesp                 1954     34e V10     1:00:13   9,964     6:01 
  182    337  Douwe Bierma               Weesp                 1966    148e M10     1:00:14   9,961     6:01 
  183    351  Linda Boelhouwer           Hilversum             1961     35e V10     1:00:17   9,953     6:01 
  184    449  Chantal Thijs              Groet                 1971     36e V10     1:00:21   9,942     6:02 
  185    302  Nickey Mientjes            TTW                   1966     37e V10     1:00:32   9,912     6:03 
  186    511  Jaap Pereboom              Weesp                 1945    149e M10     1:00:42   9,885     6:04 
  187    305  Aart Scholte               Weesp                 1958    150e M10     1:00:44   9,879     6:04 
  188    308  Cindy Lodewijks            TTW                   1978     38e V10     1:00:45   9,877     6:04 
  189    342  Vera van Engen             TTW                   1966     39e V10     1:01:01   9,833     6:06 
  190    532  Bertus Lekkerkerker        Weesp                 1945    151e M10     1:02:09   9,654     6:12 
  191    528  Yvren Boerma               Loosdrecht            1945    152e M10     1:02:17   9,633     6:13 
  192    529  Lia Boersma                Loosdrecht            1946     40e V10     1:02:29   9,603     6:14 
  193    519  Linda van der Manden       Weesp                 1970     41e V10     1:02:29   9,603     6:14 
  194    398  Esther van Bochove         Hilversum             1976     42e V10     1:02:42   9,569     6:16 
  195    343  Marie-Louise Geertsen      Weesp                 1959     43e V10     1:02:50   9,549     6:17 
  196    333  Teus van Loenen            Muiden                1954    153e M10     1:03:11   9,496     6:19 
  197    417  Ellen Bakker               Amsterdam             1956     44e V10     1:03:36   9,434     6:21 
  198    439  Karla van Meteren          Diemen                1948     45e V10     1:03:58   9,380     6:23 
  199    409  Ti Fens                    Weesp                 1962     46e V10     1:03:58   9,380     6:23 
  200    408  Gabrielle Fens             Amsterdam             1959     47e V10     1:03:58   9,380     6:23 
  201    345  Henny Lingsma              Breukelen Ut          1957     48e V10     1:04:01   9,373     6:24 
  202    332  Annemarie de Koning        Laren                 1959     49e V10     1:04:34   9,293     6:27 
  203    464  Corrine Holdinga           Nigtevecht            1965     50e V10     1:04:37   9,286     6:27 
  204    466  Jonna Coster               Nigtevecht            1958     51e V10     1:04:59   9,233     6:29 
  205    324  Judith Ritsma              Almere                1959     52e V10     1:04:59   9,233     6:29 
  206    461  Marije van Lint            Purmerend             1966     53e V10     1:05:15   9,195     6:31 
  207    457  Niko Stammer               Amsterdam             1955    154e M10     1:05:38   9,142     6:33 
  208    402  Elise Fonville             Soest                 1968     54e V10     1:05:44   9,128     6:34 
  209    403  Laura Loohuizen            Soest                 1972     55e V10     1:05:45   9,125     6:34 
  210    394  Andrea Joore               Breukelen Ut          1961     56e V10     1:05:48   9,119     6:34 
  211    336  Leontien van den Oever     Hilversum             1972     57e V10     1:05:48   9,119     6:34 
  212    426  Andre Verheul              Weesp                 1968    155e M10     1:05:51   9,112     6:35 
  213    462  Mirjam Zuidervaart         Amsterdam             1974     58e V10     1:05:59   9,093     6:35 
  214    515  Carla Kiburg               Zaandam               1954     59e V10     1:06:03   9,084     6:36 
  215    339  Trix Engelhard             Bussum                1959     60e V10     1:07:31   8,887     6:45 
  216    365  Saskia Pouw                Hilversum             1965     61e V10     1:07:39   8,869     6:45 
  217    353  Laura Kaandorp             Amsterdam             1963     62e V10     1:07:58   8,828     6:47 
  218    485  Kim Meyer                  Nigtevecht            1967     63e V10     1:08:19   8,783     6:49 
  219    306  Carolina Bosboom           Weesp                 1966     64e V10     1:08:24   8,772     6:50 
  220    375  Evert Fritzsche            Bussum                1949    156e M10     1:09:31   8,631     6:57 
  221    503  Gisela Winfrield           Amsterdam Zuidoost    1958     65e V10     1:09:35   8,623     6:57 
  222    484  Susanna Vonk               Nigtevecht            1967     66e V10     1:09:47   8,598     6:58 
  223    516  Havva Ozyar                Zaandam               1966     67e V10     1:10:19   8,533     7:01 
  224    338  Tinka Klein Haarhuis       Triathlon             1959     68e V10     1:10:41   8,489     7:04 
  225    381  Simon Zoutendijk           Le Champion           1943    157e M10     1:22:30   7,273     8:15