Uitslagen 2006

Uitslagen 20062011-03-26T09:56:56+00:00

Selecteer hieronder de gewenste uitslagen voor de 25e Vechtloop:

[2,5 km][5 km][10 km][15 km][21,1 km][Totaal] / [Statistieken]

Mocht er volgens u iets niet kloppen in de uitslagen, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Voor de uitslagenverwerking wordt dankbaar gebruik gemaakt van Wegwed, waar de uitslagen na correctie zullen worden geplaatst. Hier kunt u ook makkelijk zoeken naar uitslagen.

De top 3 tijden per categorie zijn:

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
      M21, HALVE MARATHON
    1 Cor van Baar           61 Hoofddorp             1:27:49  1:27:46
    2 Maurits de Ruiter      62 GAC Hilversum         1:29:05  1:29:01
    3 Chris van der Neut     61 Startbaan             1:31:36  1:31:29

      V21, HALVE MARATHON
    1 Jacobien Vrieze        64 Amsterdam             1:56:48  1:56:26
    2 Marijke Hendriks       65 Voorschoten '97       2:00:52  2:00:04
    3 Linda Nagel            72 Almere                2:02:25  2:01:53

      M15, 15 KM
    1 Jan Hendrikse          67 Veteranen Nederland   1:00:26  1:00:24
    2 Arnoud Bijlsma         73 Amsterdam             1:01:30  1:01:27
    3 Bjorn van der Neut     77 TTW                   1:04:54  1:04:54

      V15, 15 KM
    1 Marjolein Sterk        80 Bussum                1:11:47  1:11:39
    2 Loes Terwel            57 GAC Hilversum         1:26:22  1:25:34
    3 Jeanette Gazzah        72 Loopgroep PK          1:32:10  1:31:22

      M10, 10 KM
    1 Michael Woerden        75 De Veenlopers           35:09    35:06 *
    2 Max Putman             62 GAC Hilversum           38:12    38:07
    3 Duk Bekema             61 Startbaan               39:25    39:22

      V10, 10 KM
    1 Venetia Berk           83 De Kwakel               44:42    44:33 *
    2 Thea Ruiter            59 Veteranen Nederland     47:27    47:26
    3 Diana Franssen-Franken 65 Nigtevecht              49:26    49:24

       M5, 5 KM
    1 Paul Bonnema           84 Hoofddorp               18:56    18:52
    2 Theo van Ravenswaay    70 Utrecht                 20:05    20:00
    3 Willem van Lindenberg  53 Nigtevecht              20:24    20:16

      V5, 5 KM
    1 Jeanny Keijser         83 Almere '81              21:09    21:03
    2 Marloes Steenhuisen    93 Kortenhoef              23:23    23:16
    3 Saskia Bos             88 Hilversum               23:32    23:18

     M2.5, 2,5 KM
    1 Antonio Serra          58 Weesp                    9:58     9:57
    2 Daniel Verstift        93 Weesp                   10:07    10:05
    3 Tom van Alphen         94 Hilversum               10:37    10:28

      V2.5, 2,5 KM
    1 Maaike vd Bos          96 Weesp                   11:07    11:05
    2 Loes Hagen             72 GAC Hilversum           13:13    12:56
    3 Marieke Verbeek        71 GAC Hilversum           13:14    12:57

      G5M, 2,5 KM
    1 Shawna Bos             97 Jozefschool             11:53    11:45
    2 Myrthe vd Brug         97 De Terp                 11:55    11:54
    3 Laura Krabbe           97 De Terp                 12:46    12:40

      G5J, 2,5 KM
    1 Timo de Graaf          99 De Terp                 10:39    10:37
    2 Erik Lustig            96 Kors Breijerschool      11:16    11:14
    3 Thomas van der Manden  97 De Terp                 11:19    11:13

      G6M, 2,5 KM
    1 Zeliha Ulas            96 Jan Woudsmaschool       12:09    12:09
    2 Sanne Tiemens          96 De Terp                 13:14    13:10
    3 Lieke Noy              96 Jozefschool             13:35    13:26

      G6J, 2,5 KM
    1 Jasper Bekema          96 De Hobbedob              9:26     9:23
    2 Jasper Hewitt          96 v/d Muelen Vastwijk      9:36     9:35
    3 Adwin Jongman          95 De Terp                 10:12    10:10

      G7M, 2,5 KM
    1 Jessie Homminga        95 De Terp                  9:41     9:40
    2 Tessel van de Loo      95 Kors Breijerschool      10:20    10:14
    3 Nina Gorter            95 v/d Muelen Vastwijk     12:05    12:00

      G7J, 2,5 KM
    1 Fimme vd Brug          95 De Terp                  9:21     9:20
    2 Suleyman Akkan         93 Jan Woudsmaschool        9:30     9:30
    3 Tim Jacobs             95 De Terp                  9:30     9:29

      G8M, 2,5 KM
    1 Lonneke Wilms          94 v/d Muelen Vastwijk     11:00    10:50
    2 Ruth Verhoeff          94 Kors Breijerschool      11:29    11:21
    3 Jasmine de Jong        94 v/d Muelen Vastwijk     12:10    12:00

      G8J, 2,5 KM
    1 Remi Tovar             93 De Terp                  9:05     9:04
    2 Samir Kuah             93 De Hobbedob              9:57     9:51
    3 Daniël Louw            94 De Terp                 10:16    10:15

* Verbetering parcoursrecord (bijgehouden sinds 2002)