Uitslag 10km

Uitslag 10km2010-12-12T11:07:27+00:00
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    378  Reinier Nagel              Loopgroep PK          1982      1e M10       36:05  16,628     3:36 
    2    386  Barry Dooper               TTW                   1972      2e M10       37:37  15,950     3:45 
    3    353  Carlo Groot                Naarden               1966      3e M10       38:58  15,398     3:53 
    4    342  Henk-Jan Grimbergen        Delft                 1977      4e M10       39:57  15,019     3:59 
    5    403  Cornel vd Bosch            TTW                   1967      5e M10       40:46  14,718     4:04 
    6    349  Dick Nijland               AV '23                1958      6e M10       41:15  14,545     4:07 
    7    442  Rob Fecken                 's-Graveland          1975      7e M10       41:28  14,469     4:08 
    8    391  Hein Gregten               's-Gravenhage         1969      8e M10       41:53  14,326     4:11 
    9    302  Frank de Groot             Weesp                 1983      9e M10       41:59  14,291     4:11 
   10    460  David Westdorp             Almere                1975     10e M10       42:02  14,274     4:12 
   11    317  Nico van de Gender         Weesp                 1946     11e M10       42:09  14,235     4:12 
   12    384  Olav Dijst                 Weesp                 1972     12e M10       42:28  14,129     4:14 
   13    327  Wim Gentenaar              TTW                   1964     13e M10       42:32  14,107     4:15 
   14    362  Mark van Tol               Bussum                1966     14e M10       42:34  14,096     4:15 
   15    320  Auke de Schipper           Hilversum             1955     15e M10       42:50  14,008     4:17 
   16    364  Barry den Boer             Weesp                 1975     16e M10       43:22  13,836     4:20 
   17    406  Robert Flierman            Hilversum                      17e M10       43:43  13,725     4:22 
   18    382  Martijn Boss               Utrecht               1970     18e M10       43:51  13,683     4:23 
   19    439  Rik Sluijter               's-Graveland          1965     19e M10       44:06  13,605     4:24 
   20    441  Nico Pronk                 Weesp                 1969     20e M10       44:18  13,544     4:25 
   21    315  Rob de Boer                Amsterdam Zuidoost    1960     21e M10       44:31  13,478     4:27 
   22    440  Jaap van Beek              Atos                  1962     22e M10       44:37  13,448     4:27 
   23    368  Victor Ferrero             TTW                   1946     23e M10       44:48  13,393     4:28 
   24    357  Paul Wiering               AV '23                1956     24e M10       45:10  13,284     4:31 
   25    434  Jan vd Manden              Weesp                 1965     25e M10       45:34  13,168     4:33 
   26    399  Wieger vd Bos              Weesp                 1960     26e M10       45:58  13,053     4:35 
   27    454  Maarten Bos                Zaandam               1966     27e M10       46:01  13,039     4:36 
   28    438  Theo Andriessen            Kortenhoef            1970     28e M10       46:13  12,982     4:37 
   29    458  Pieter Petiet              Hilversum             1961     29e M10       46:22  12,940     4:38 
   30    340  André van Zaane            Zaandam               1962     30e M10       46:27  12,917     4:38 
   31    423  Dirk Kop                   Amersfoort            1959     31e M10       46:51  12,807     4:41 
   32    339  Diana Franssen-Franken     Nigtevecht            1965      1e V10       47:04  12,748     4:42 *
   33    348  Joyce van Kooten           Weesp                 1977      2e V10       47:08  12,730     4:42 
   34    409  Andrej van der Zee         Amsterdam             1974     32e M10       47:24  12,658     4:44 
   35    421  Andre Tellier              Kortenhoef            1962     33e M10       47:30  12,632     4:45 
   36    372  Theo Bauk                  Atos                  1962     34e M10       47:46  12,561     4:46 
   37    373  Timo Jonker                Weesp                 1978     35e M10       48:02  12,491     4:48 
   38    461  Theo van Treeck            Amsterdam             1964     36e M10       48:05  12,478     4:48 
   39    309  Arie Schneider             Almere                1957     37e M10       48:07  12,470     4:48 
   40    426  Eric vd Heijden            Nederhorst den Berg   1963     38e M10       48:13  12,444     4:49 
   41    462  Rene van Treeck            Amsterdam             1965     39e M10       48:15  12,435     4:49 
   42    367  Frank van den Gelder       Weesp                 1956     40e M10       48:24  12,397     4:50 
   43    425  Hans de Meij               Weesp                 1963     41e M10       48:29  12,375     4:50 
   44    376  H. Keijzer                 Amsterdam Zuidoost    1946     42e M10       48:36  12,346     4:51 
   45    369  Henk van Huisstede         Nederhorst den Berg   1960     43e M10       48:39  12,333     4:51 
   46    306  Maaikel Warnars            Weesp                 1969     44e M10       48:42  12,320     4:52 
   47    385  Evert Nagel                Weesp                 1970     45e M10       48:44  12,312     4:52 
   48    341  Hans Stelling              Muiden                1944     46e M10       48:47  12,299     4:52 
   49    402  Hans van der Noorbaa       Naarden               1961     47e M10       48:57  12,257     4:53 
   50    347  Ype van der Brug           Weesp                 1961     48e M10       48:59  12,249     4:53 
   51    163  Gerard de Groot            Veteranen Nederland   1943     49e M10       49:04  12,228     4:54 
   52    453  Frans Gieling              Muiden                1953     50e M10       49:25  12,142     4:56 
   53    338  Gerard van Dijk            TTW                   1939     51e M10       49:26  12,138     4:56 
   54    319  Remie Jansen               Weesp                 1984     52e M10       49:45  12,060     4:58 
   55    307  Bjorn Paree                AV Aalsmeer           1979     53e M10       49:51  12,036     4:59 
   56    314  Marianne Kwak              TTW                   1964      3e V10       49:55  12,020     4:59 
   57    325  Frank de Vries             Amsterdam Zuidoost    1962     54e M10       50:22  11,913     5:02 
   58    398  Aebe Aalbers               Weesp                 1963     55e M10       50:25  11,901     5:02 
   59    330  Ton de Jong                Weesp                 1955     56e M10       50:34  11,866     5:03 
   60    408  Leo Verwey                 Weesp                 1960     57e M10       50:36  11,858     5:03 
   61    366  Marc Vrijhoef              Weesp                 1977     58e M10       50:41  11,838     5:04 
   62    418  Marlies Galesloot          Weesp                 1981      4e V10       50:48  11,811     5:04 
   63    387  Eric van Dijk              Weesp                 1965     59e M10       51:07  11,738     5:06 
   64    396  Gerard Regenboog           Amsterdam             1965     60e M10       51:10  11,726     5:07 
   65    301  Paul van de Water          Almere                1953     61e M10       51:12  11,719     5:07 
   66    448  Joost Oorthuizen           TTW                   1965     62e M10       51:14  11,711     5:07 
   67    370  Lennard Veerman            Weesp                 1990     63e M10       51:16  11,704     5:07 
   68    417  M. Pronk                   Weesp                 1966     64e M10       51:26  11,666     5:08 
   69    404  Lambrecht van Eekelen      Almere                1976     65e M10       51:33  11,639     5:09 
   70    324  Marc de Vries              Weesp                 1966     66e M10       51:36  11,628     5:09 
   71    429  A. Sierkstra               Weesp                 1963     67e M10       51:41  11,609     5:10 
   72    446  Niels van de Griend        Weesp                 1962     68e M10       51:50  11,576     5:11 
   73    435  Barry Dillwaard            Uitgeest              1971     69e M10       51:53  11,564     5:11 
   74    305  Peter Daniels              TTW                   1955     70e M10       52:00  11,538     5:12 
   75    405  Rolf Zwart                 Weesp                 1946     71e M10       52:01  11,535     5:12 
   76    354  Eefke Steenvoorden         Phanos                1952      5e V10       52:02  11,531     5:12 
   77    355  Chris Steenvoorden         Kortenhoef            1949     72e M10       52:02  11,531     5:12 
   78    407  Jacques Renooij            TTW                   1961     73e M10       52:04  11,524     5:12 
   79    400  Cor Lammers                Culemborg             1954     74e M10       52:16  11,480     5:13 
   80    308  Sjors Peerdeman            Almere                1972     75e M10       52:18  11,472     5:13 
   81    432  Jacob Meijers              Nederhorst den Berg   1956     76e M10       52:22  11,458     5:14 
   82    388  Jan Stoeltie               Blaricum              1980     77e M10       52:23  11,454     5:14 
   83    333  Frans Overwater            Weesp                 1963     78e M10       52:29  11,432     5:14 
   84    331  Piet van Rooij             TTW                   1966     79e M10       52:53  11,346     5:17 
   85    433  Henny Kerkhof              Almere                1962     80e M10       52:54  11,342     5:17 
   86    430  Arjan Geertsma             Weesp                 1961     81e M10       53:04  11,307     5:18 
   87    371  Thomas Reckel              Weesp                 1990     82e M10       53:07  11,296     5:18 
   88    326  Mirjam Houtop              Nederhorst den Berg   1972      6e V10       53:23  11,239     5:20 
   89    322  Martin Maters              Weesp                 1965     83e M10       53:40  11,180     5:22 
   90    392  Ellas Spaans               GAC Hilversum         1967      7e V10       53:47  11,156     5:22 
   91    356  Geline Mecking             AV '23                1961      8e V10       54:02  11,104     5:24 
   92    437  Maarten vd Veer            Muiderberg            1936     84e M10       54:29  11,013     5:26 
   93    365  Nico Busker                Almere                1964     85e M10       54:44  10,962     5:28 
   94    424  Steven Poolman             Almere                1952     86e M10       54:47  10,952     5:28 
   95    318  Mike Jansen                Weesp                 1987     87e M10       55:00  10,909     5:30 
   96    377  Bastiana van Zutphen       Hellas                1965      9e V10       55:15  10,860     5:31 
   97    449  R. Kroon                   Weesp                 1959     88e M10       55:18  10,850     5:31 
   98    343  Mirjam van de Donk         Amsterdam             1977     10e V10       55:24  10,830     5:32 
   99    401  Monique van Dorsien        Harmelen              1958     11e V10       55:28  10,817     5:32 
  100    450  M van Manen                Weesp                 1962     89e M10       55:54  10,733     5:35 
  101    445  Karel Voigt                Weesp                 1992     90e M10       56:00  10,714     5:36 
  102    447  Alwin Beumer               Weesp                 1992     91e M10       56:00  10,714     5:36 
  103    383  Ron Buisman                GAC Hilversum         1960     92e M10       56:22  10,645     5:38 
  104    313  Maryvonne van den Berg     TTW                   1983     12e V10       56:30  10,619     5:39 
  105    451  Janine Gieling             Muiden                1957     13e V10       56:47  10,566     5:40 
  106    459  Willianne van Diest        Amsterdam Zuidoost    1957     14e V10       56:56  10,539     5:41 
  107    419  Walewijn de Vaal           Amsterdam             1975     93e M10       56:59  10,529     5:41 
  108    420  Anne Hoogeveen             Amsterdam             1977     15e V10       57:01  10,523     5:42 
  109    397  Peter van Zwieten          Weesp                 1961     94e M10       57:03  10,517     5:42 
  110    321  Petra Heuts                Weesp                 1979     16e V10       57:06  10,508     5:42 
  111    412  Peter Galesloot            Weesp                 1951     95e M10       57:16  10,477     5:43 
  112    395  Brigitte Both              TTW                   1975     17e V10       57:19  10,468     5:43 
  113    312  Bastiaan Teune             Amsterdam             1974     96e M10       58:06  10,327     5:48 
  114    422  Ton Verhoef                Weesp                 1952     97e M10       58:14  10,303     5:49 
  115    427  Robert vd Veen             Huizen                1951     98e M10       58:23  10,277     5:50 
  116    374  Guido van den Heuvel       Weesp                 1982     99e M10       58:25  10,271     5:50 
  117    411  Joop Ypma                  Weesp                 1951    100e M10       58:27  10,265     5:50 
  118    363  Lucie Jacobs               TTW                   1967     18e V10       58:34  10,245     5:51 
  119    390  Simon Berdenis             Amersfoort            1968    101e M10       58:50  10,198     5:53 
  120    329  Ans de Jong                Weesp                 1959     19e V10       58:54  10,187     5:53 
  121    455  Sandra Tax                 Zaandam               1971     20e V10       58:58  10,175     5:53 
  122    457  Moniek Vossenaar           's-Gravenhage         1961     21e V10       59:28  10,090     5:56 
  123    456  Henk Meyer                 Muiden                1954    102e M10       59:31  10,081     5:57 
  124    389  Coby van Steeg             Blaricum              1950     22e V10       59:32  10,078     5:57 
  125    393  Hans Lekkerkerker          Weesp                 1983    103e M10       59:35  10,070     5:57 
  126    463  Pieter Stets               Utrecht               1946    104e M10       59:38  10,061     5:57 
  127    380  Ingrid Seegers             TTW                   1958     23e V10       59:42  10,050     5:58 
  128    379  Annelies Sijmons           TTW                   1963     24e V10       59:43  10,047     5:58 
  129    416  Constance van Kesteren     Weesp                 1954     25e V10       59:54  10,017     5:59 
  130    444  Marie-Louise Geertsen      Weesp                 1959     26e V10     1:00:15   9,959     6:01 
  131    328  Letty Brandt               Ouderkerk aan de Ams  1963     27e V10     1:00:17   9,953     6:01 
  132    443  Karen Verhoef              Utrecht               1969     28e V10     1:00:36   9,901     6:03 
  133    431  Janet Overeem              TTW                   1962     29e V10     1:00:46   9,874     6:04 
  134    351  Errol Anijs                Almere                1954    105e M10     1:01:36   9,740     6:09 
  135    336  Hester Pronk               Weesp                 1978     30e V10     1:01:50   9,704     6:11 
  136    337  Nel van Dijk               TTW                   1943     31e V10     1:02:03   9,670     6:12 
  137    428  Michael Schoevaart         Bussum                1953    106e M10     1:02:12   9,646     6:13 
  138    359  Marcel van Vliet           Muiderberg            1966    107e M10     1:03:05   9,511     6:18 
  139    358  Bert Dijkstra              Muiderberg            1962    108e M10     1:03:07   9,506     6:18 
  140    381  Caron Wagemans             Weesp                 1970     32e V10     1:03:56   9,385     6:23 
  141    394  Monique Fellinger          TTW                   1958     33e V10     1:04:36   9,288     6:27 
  142    332  Esther van Wegen           TTW                   1976     34e V10     1:05:03   9,224     6:30 
  143    414  Jeroen Geurtsen            Ouderkerk aan de Ams  1970    109e M10     1:05:13   9,200     6:31 
  144    413  Charlotte Menting          Amsterdam             1976     35e V10     1:06:34   9,014     6:39 
  145    415  Michelle van Beusichem     Ouderkerk aan de Ams  1966     36e V10     1:06:35   9,011     6:39 
  146    350  Martin Balder              Nederhorst den Berg   1964    110e M10     1:07:01   8,953     6:42 
  147    346  Judith Koops               Nederhorst den Berg   1967     37e V10     1:07:01   8,953     6:42 
  148    345  Judy Ruiter                Nederhorst den Berg   1974     38e V10     1:07:09   8,935     6:42 
  149    323  Ronald Maters              Weesp                 1967    111e M10     1:07:27   8,895     6:44 
  150    452  Yvonne Elshaf              Muiden                1955     39e V10     1:07:37   8,874     6:45 
  151    344  Samantha van der Haar      Blaricum              1970     40e V10     1:07:59   8,826     6:47 
  152    410  Jim Ypma                   Weesp                 1990    112e M10     1:08:49   8,719     6:52 
  153    335  Mireille Rozestraten       Huizen                1967     41e V10     1:09:04   8,687     6:54 
  154    361  Wendy Timmermans           Zuidwal               1983     42e V10     1:09:54   8,584     6:59 
  155    360  Ronald Ruitenbeek          Zuidwal               1960    113e M10     1:09:54   8,584     6:59 
  156    352  Annie van Rossum           Veteranen Nederland   1954     43e V10     1:16:20   7,860     7:38