Uitslag 10km

Uitslag 10km2010-12-12T12:42:45+00:00
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1277  Allan Masai Ndiwa          Loopgroep PK          1984      1e M10       31:45    31:43  18,898 *
    2   1253  Jaro Tomecek               Houten                1965      2e M10       33:47    33:45  17,760 
    3   1393  Jan Mansekot               Phanos                1980      3e M10       34:00    34:00  17,647 
    4   1172  Remco de Bree              Phanos                1966      4e M10       34:24    34:23  17,442 
    5   1401  Michael Woerden            Mijdrecht             1975      5e M10       34:48    34:44  17,241 
    6   1368  Reinier Nagel              Nederhorst den Berg   1982      6e M10       35:47    35:47  16,768 
    7   1370  Kees Elsinga               AV '23                1957      7e M10       36:52    36:52  16,275 
    8   1353  Onno van der Lee           Amsterdam             1966      8e M10       37:02    37:00  16,202 
    9   1117  Duk Bekema                 Startbaan             1961      9e M10       37:15    37:13  16,107 
   10   1343  Evert-Jan Harssen          Utrecht               1976     10e M10       37:37    37:35  15,950 
   11   1021  Max Putman                 GAC Hilversum         1962     11e M10       37:42    37:41  15,915 
   12   1288  Wilco vanden Bosch         GAC Hilversum         1971     12e M10       37:53    37:51  15,838 
   13   1303  Marco Vet                  Loopgroep Aart Stigt  1970     13e M10       38:40    38:39  15,517 
   14   1341  Marjolein Secrève          Phoenix               1977      1e V10       39:08    39:03  15,332 *
   15   1025  Dick Nijland               AV '23                1958     14e M10       39:22    39:21  15,241 
   16   1266  Paul Leidelmeijer          Amsterdam Zuidoost    1967     15e M10       39:23    39:22  15,235 
   17   1340  Lia Wijnbergen             Phoenix               1969      2e V10       39:29    39:25  15,196 
   18   1240  Pascal van de Vendel       Noordkop              1975     16e M10       39:31    39:29  15,183 
   19   1285  Jolanda ten Brinke         AKU                   1970      3e V10       39:37    44:13  15,145 
   20   1294  Raymond Hebuterne          BAV                   1970     17e M10       39:45    39:43  15,094 
   21   1205  Alex Soede                 Weesp                 1964     18e M10       39:53    39:51  15,044 
   22   1408  Richard de Waard           GAC Hilversum         1963     19e M10       39:57    39:50  15,019 
   23   1314  Klaas vd Veen              Almere '81            1959     20e M10       39:58    39:56  15,013 
   24   1411  Hans Overbeek              POLSBROEK             1963     21e M10       40:36    40:32  14,778 
   25   1218  Rob Cornelisz              TTW                   1961     22e M10       40:43    40:41  14,736 
   26   1337  Roelof Waaijman            Amsterdam             1974     23e M10       40:51    40:45  14,688 
   27   1355  Robin Vergeer              Clytoneus             1980     24e M10       40:58    40:52  14,646 
   28   1315  Rogier van de Camp         Amsterdam             1977     25e M10       41:04    41:03  14,610 
   29   1349  Marijke Dijkstra           Utrecht               1984      4e V10       41:14    41:07  14,551 
   30   1373  Dorus Pronk                Weesp                 1983     26e M10       41:22    41:13  14,504 
   31   1078  Robbert Westland           Weesp                 1983     27e M10       41:26    41:18  14,481 
   32   1186  Marco Pluijm               TTW                   1966     28e M10       42:08    42:06  14,241 
   33   1313  Svven Brandsma             Winkel                1979     29e M10       42:10    42:07  14,229 
   34   1392  Marc Vrijhoef              Weesp                 1977     30e M10       42:12    42:08  14,218 
   35   1396  Klaus van Hekel            Kortenhoef            1955     31e M10       42:23    42:19  14,157 
   36   1268  Acacia Falkena             Triathlon             1972      5e V10       42:29    42:22  14,123 
   37   1003  Fred van der Roest         Hilversum             1967     32e M10       42:49    42:43  14,013 
   38   1352  Joeri Nanov                Weesp                 1988     33e M10       42:50    42:29  14,008 
   39   1390  Vincent Cohn               's-Gravenhage         1960     34e M10       43:04    43:03  13,932 
   40   1291  Hans Blaauwbroek           Weesp                 1962     35e M10       43:09    43:01  13,905 
   41   1331  Jan van de Manden          Weesp                 1965     36e M10       43:09    42:55  13,905 
   42   1241  Claudia Geldermans         Noordkop              1978      6e V10       43:21    43:19  13,841 
   43   1196  Arnold Pronk               Weesp                 1986     37e M10       43:26    43:16  13,814 
   44   1339  Johan van Rijn             Almere                1965     38e M10       43:29    43:26  13,798 
   45   1039  Danny van Hek              Bussum                1972     39e M10       43:43    43:42  13,725 
   46   1248  Adriaan van den Broek      Amsterdam             1986     40e M10       43:51    43:39  13,683 
   47    126  Mark Tikkel                Amsterdam             1981     41e M10       43:52    43:46  13,678 
   48   1182  Jeroen Bos                 Weesp                 1969     42e M10       43:53    43:44  13,673 
   49   1276  Justin Kaleber             Amsterdam             1979     43e M10       43:54    43:48  13,667 
   50   1155  Hans Steinraht             AV '23                1959     44e M10       43:57    43:49  13,652 
   51   1296  William Osinga             GAC Hilversum         1988     45e M10       43:57    42:43  13,652 
   52   1005  Roland Boontje             Phoenix               1985     46e M10       44:11    44:04  13,580 
   53   1282  Jose Manuel Villalobos     Amsterdam             1982     47e M10       44:12    48:54  13,575 
   54   1206  Wilfred Rijnsburger        Alphen aan den Rijn   1972     48e M10       44:19    44:17  13,539 
   55   1180  Matti Groot                Loopgroep PK          1961     49e M10       44:19    44:09  13,539 
   56   1045  Marcel van den Bovenkamp   Weesp                 1965     50e M10       44:27    44:12  13,498 
   57   1298  Cora Broer                 Ter Aar               1959      7e V10       44:35    44:35  13,458 
   58   1022  Kees Eijkelenkamp          Monster               1967     51e M10       44:37    44:35  13,448 
   59   1365  Koen Bokhorst              Almere                1992     52e M10       44:39    44:32  13,438 
   60   1366  Arie Bokhorst              Almere                1965     53e M10       44:41    44:35  13,428 
   61   1283  Juan manuel Harrera        AMSTERDAM             1981     54e M10       44:43    49:24  13,418 
   62   1275  Erik vd Voort              Loopgroep PK          1971     55e M10       44:48    44:41  13,393 
   63   1055  Leon Cooijmans             Gouda                 1964     56e M10       44:49    49:24  13,388 
   64   1321  Arjen de Vrijer            Bussum                1952     57e M10       44:53    44:49  13,368 
   65   1399  Bart Nijstad               Purmerend             1954     58e M10       44:55    44:44  13,358 
   66   1267  Marcel van Wees            Delta Lloyd Running   1976     59e M10       44:56    44:37  13,353 
   67   1359  Hoebers                    Naarden               1967     60e M10       45:01    44:19  13,328 
   68   1062  Danielle Steenman          Tilburg               1984      8e V10       45:09    49:45  13,289 
   69   1300  Kees Galekop               Hilversum             1948     61e M10       45:13    44:00  13,269 
   70   1176  Jeroen Boerdijk            Almere                1973     62e M10       45:17    45:06  13,250 
   71   1107  Annica van der Roest-Mård  Nigtevecht            1970      9e V10       45:27    45:09  13,201 
   72   1387  Michel Pronk               Weesp                 1966     63e M10       45:37    45:19  13,153 
   73   1269  Ronald Ruitenbeek          Zuidwal               1960     64e M10       45:46    45:25  13,110 
   74   1404  Rens Veerman               Haarlem               1966     65e M10       45:49    45:43  13,096 
   75   1297  Dirk Kop                   Stolwijk              1951     66e M10       45:57    45:44  13,058 
   76   1338  Lars van Westerlaak        Utrecht               1972     67e M10       46:09    46:01  13,001 
   77   1116  Eric de Klerk              Weesp                 1973     68e M10       46:15    46:07  12,973 
   78   1367  Sjaak Smet                 Amsterdam             1959     69e M10       46:22    46:06  12,940 
   79   1139  Nico Pronk                 Weesp                 1969     70e M10       46:23    45:51  12,936 
   80   1375  Annemieke den Admirant     Weesp                 1984     10e V10       46:25    46:08  12,926 
   81   1257  Jort Winkel                Weesp                 1992     71e M10       46:26    46:20  12,922 
   82   1264  Tineke Faber               GAC Hilversum         1962     11e V10       46:27    46:19  12,917 
   83   1256  Steven Winkel              Weesp                 1964     72e M10       46:33    46:16  12,889 
   84   1265  Victor Ferrero             Veteranen Nederland   1946     73e M10       46:44    46:26  12,839 
   85   1330  Geer Haas                  Weesp                 1962     74e M10       47:08    47:05  12,730 
   86   1398  Zeger Pronk                Amsterdam Zuidoost    1966     75e M10       47:13    46:56  12,707 
   87   1333  Rick van der Burg          Almere                1991     76e M10       47:25    47:20  12,654 
   88   1161  Anne Marie Lohuis          Enschede              1983     12e V10       47:26    47:22  12,649 
   89   1324  J R Hobbes                 Hilversum             1975     77e M10       47:30    47:17  12,632 
   90   1189  Ruben Sikkema              Weesp                 1994     78e M10       47:33    47:33  12,618 
   91   1190  Arjen Sikkema              Weesp                 1963     79e M10       47:33    47:25  12,618 
   92   1220  Huub Teunen                Amsterdam Zuidoost    1953     80e M10       47:35    47:23  12,609 
   93   1305  Hugo de Munni              Weesp                 1981     81e M10       47:42    46:10  12,579 
   94   1092  Cors Zagt                  Hilversum             1953     82e M10       47:45    46:33  12,565 
   95   1043  Mariska Luth               TTW                   1970     13e V10       47:48    47:45  12,552 
   96   1009  Joyce van Kooten           TTW                   1977     14e V10       47:48    47:45  12,552 
   97   1317  Bianca Nanlohy             Loopgroep PK          1965     15e V10       48:02    47:55  12,491 
   98   1202  Nikki Eijtjes              Weesp                 1990     16e V10       48:04    47:55  12,483 
   99   1281  Relinde Verberne           Utrecht               1983     17e V10       48:12    48:04  12,448 
  100   1410  Arthur Westgeest           Hilversum             1971     83e M10       48:20    47:38  12,414 
  101   1056  Saïra van Essen            Amsterdam             1970     18e V10       48:31    47:42  12,367 
  102   1086  David van Streun           Weesp                 1968     84e M10       48:36    48:18  12,346 
  103   1320  Martin Schokker            Amersfoort            1978     85e M10       48:40    48:33  12,329 
  104   1284  Norman Roos                Tempo                 1969     86e M10       48:49    48:21  12,291 
  105   1394  Pita Hoogendoorn           weesp                 1960     19e V10       49:00    48:56  12,245 
  106   1395  Cornel vd Bosch            TTW                   1967     87e M10       49:01    48:59  12,241 
  107   1047  Martin Taling              Weesp                 1972     88e M10       49:02    48:39  12,237 
  108   1290  Guus van Honschooten       Den Ilp               1957     89e M10       49:04    48:12  12,228 
  109   1364  Jos Mascini                Amsterdam Zuidoost    1956     90e M10       49:06    48:33  12,220 
  110   1325  Fernando Knosp             Rijen                 1982     91e M10       49:20    49:17  12,162 
  111   1001  Aart Scholte               Weesp                 1958     92e M10       49:24    49:18  12,146 
  112   1141  Hans Stelling              Muiden                1944     93e M10       49:26    49:11  12,138 
  113   1148  Paul Galesloot             Weesp                 1984     94e M10       49:29    48:59  12,125 
  114   1146  Boudewijn Vahrmeijer       Utrecht               1982     95e M10       49:30    49:26  12,121 
  115   1204  Ad Elshout                 Weesp                 1962     96e M10       49:34    54:10  12,105 
  116   1158  Niels van de Griend        Weesp                 1962     97e M10       49:35    49:25  12,101 
  117   1052  Melvin Lammen              Almere                1989     98e M10       49:37    49:25  12,093 
  118   1159  Arie Schneider             Almere                1957     99e M10       49:41    49:20  12,076 
  119   1153  Ben Vermeulen              Amsterdam Zuidoost    1960    100e M10       49:42    49:09  12,072 
  120   1306  Ruben Visser               Tempo                 1986    101e M10       49:49    48:47  12,044 
  121   1103  Saskia Winkel-Onrust       Purmerend             1967     20e V10       49:50    49:19  12,040 
  122   1252  Gerard de Groot            Veteranen Nederland   1943    102e M10       49:51    49:44  12,036 
  123   1108  Leo Verweij                Weesp                 1960    103e M10       49:53    49:30  12,028 
  124   1232  Hans de Meij               Weesp                 1963    104e M10       49:54    49:04  12,024 
  125   1124  Adri Deijkers              Amsterdam             1953    105e M10       49:54    49:19  12,024 
  126   1403  Ivo de Bomijn              Utrecht               1981    106e M10       50:01    49:56  11,996 
  127   1120  Rob Wessel                 Weesp                 1954    107e M10       50:02    49:55  11,992 
  128   1316  Wouter Duetz               Amsterdam             1961    108e M10       50:05    49:11  11,980 
  129   1376  Marcus van Spronsen        's-Gravenhage         1974    109e M10       50:08    49:27  11,968 
  130   1160  Melchior Brandenburg       Hilversum             1968    110e M10       50:08    49:44  11,968 
  131   1046  Jan Gentenaar              Almere '81            1963    111e M10       50:14    49:39  11,944 
  132   1412  Pieter Bonnes              Winkel                1963    112e M10       50:18    49:21  11,928 
  133   1263  Fons Wienese               Weesp                 1952    113e M10       50:19    50:12  11,924 
  134   1037  Marc van Hek               Naarden               1974    114e M10       50:26    50:13  11,897 
  135   1311  Eefke Steenvoorden         Phanos                1952     21e V10       50:29    50:29  11,885 
  136   1363  Sati Ferkenius             Leiden Atletiek       1963     22e V10       50:31    50:19  11,877 
  137   1126  Cosmo Schuurmans           Weesp                 1968    115e M10       50:35    50:31  11,862 
  138   1169  Arjan Geertsma             Weesp                 1961    116e M10       50:37    50:35  11,854 
  139   1099  Ben Miedema                Amsterdam             1960    117e M10       50:44    50:15  11,827 
  140   1226  Leo Beukeboom              ATC '75               1962    118e M10       50:55    50:42  11,784 
  141   1227  Sjors Beukeboom            ATC '75               1996    119e M10       50:55    50:42  11,784 
  142   1166  Marcel van Leeuwen         Amsterdam Zuidoost    1972    120e M10       50:57    50:52  11,776 
  143   1154  Marcel Schaper             Nederhorst den Berg   1978    121e M10       51:06    50:58  11,742 
  144   1084  Alex Herder                Soest                 1968    122e M10       51:16    50:19  11,704 
  145   1397  Jacob Meijers              Nederhorst den Berg   1956    123e M10       51:21    51:10  11,685 
  146   1310  Ruud Lichtnek              Naarden               1964    124e M10       51:24    50:07  11,673 
  147   1058  Frank Galesloot            Weesp                 1987    125e M10       51:32    51:04  11,643 
  148   1195  Rutger Hagendoorn          Amsterdam             1973    126e M10       51:34    51:12  11,635 
  149   1280  Michael Teeuw              Baarn                 1982    127e M10       51:38    50:41  11,620 
  150   1286  Jeroen van Straten         Almere                1977    128e M10       51:38    50:57  11,620 
  151   1079  Martin van Leeuwen         Weesp                 1961    129e M10       51:40    50:51  11,613 
  152   1329  Hetty Koopmanschap         Amsterdam             1954     23e V10       51:40    51:10  11,613 
  153   1388  Peter Schuwer              Ouderkerk aan de Ams  1954    130e M10       51:40    50:51  11,613 
  154   1059  Jeroen Galesloot           Amsterdam             1983    131e M10       51:42    51:14  11,605 
  155   1212  Casper ten Kate            Utrecht               1984    132e M10       51:42    50:43  11,605 
  156   1235  Anton van der Linden       Honselersdijk         1958    133e M10       51:42    51:13  11,605 
  157   1041  Lex Rebergen               Amsterdam Zuidoost    1964    134e M10       51:54    51:16  11,561 
  158   1369  Cees Bol                   Bussum                1961    135e M10       51:55    50:56  11,557 
  159   1118  Lennart Hatenboer          AV '23                1997    136e M10       51:57    51:51  11,550 
  160   1119  Michiel Hatenboer          Loopservice.nl        1956    137e M10       51:57    51:51  11,550 
  161   1270  Tom Kriger                 Almere                1992    138e M10       52:00    51:59  11,538 
  162   1289  Bas de Roo                 Den Ilp               1954    139e M10       52:21    51:30  11,461 
  163   1087  Marcel Trupia              Weesp                 1971    140e M10       52:25    52:19  11,447 
  164   1188  Alice Elbertse             Weesp                 1966     24e V10       52:27    52:16  11,439 
  165   1318  Dennis Krommenhoek         Startbaan             1977    141e M10       52:30    51:48  11,429 
  166   1386  Martin Esman               Bussum                1958    142e M10       52:36    52:00  11,407 
  167   1230  Hans Oostenbrink           Amersfoort            1966    143e M10       52:37    51:28  11,403 
  168   1302  Tjebbe Zijlstra            Phanos                1969    144e M10       52:45    52:08  11,374 
  169   1104  Marije Nieuwendijk         Amsterdam             1976     25e V10       52:46    52:05  11,371 
  170   1259  Marco Buurman              Nigtevecht            1967    145e M10       52:48    52:05  11,364 
  171   1187  Rien van der Kolk          Loopservice.nl        1949    146e M10       52:49    52:14  11,360 
  172   1247  Ton de Jong                Weesp                 1955    147e M10       52:55    52:21  11,339 
  173   1374  Bert Visser                Weesp                 1960    148e M10       52:55    52:31  11,339 
  174   1249  Hans Verhoef               Loenen aan de Vecht   1963    149e M10       52:56    51:59  11,335 
  175   1179  George Berlauwt            Almere                1960    150e M10       53:03    51:24  11,310 
  176   1069  David Beckett              Amsterdam             1967    151e M10       53:04    52:02  11,307 
  177   1091  Henk-Jan Rutgers           Abcoude               1969    152e M10       53:05    52:30  11,303 
  178   1215  Susan Burgers              Hilversum             1959     26e V10       53:12    53:01  11,278 
  179   1319  Willianne van Diest        Bussum                1957     27e V10       53:12    53:01  11,278 
  180   1113  Anja Kalkman               Nederhorst den Berg   1965     28e V10       53:12    53:07  11,278 
  181   1211  Willem Jansen              Amsterdam             1979    153e M10       53:28    52:29  11,222 
  182   1400  Trudy Buren                Duivendrecht          1955     29e V10       53:30    53:20  11,215 
  183   1042  Arjan Visser               Amsterdam             1961    154e M10       53:33    52:38  11,204 
  184   1168  Wouter Kroon               Amsterdam             1968    155e M10       53:42    53:20  11,173 
  185   1075  Stef Griffioen             Muiden                1962    156e M10       53:44    52:56  11,166 
  186   1378  Ansje Pruimboom            Weesp                 1958     30e V10       53:44    53:41  11,166 
  187   1131  Glenn André Kroes          Amsterdam             1952    157e M10       53:57    53:48  11,121 
  188   1222  Dick van Huisstede         Nederhorst den Berg   1951    158e M10       54:04    53:20  11,097 
  189   1223  De Mars                    Zuidwal               1954    159e M10       54:06    52:53  11,091 
  190   1224  Piet van Rooij             TTW                   1966    160e M10       54:11    54:06  11,074 
  191   1200  Karin Mans                 Almere                1962     31e V10       54:12    53:21  11,070 
  192   1357  Remco Boshuizen            Nederhorst den Berg   1975    161e M10       54:12    53:16  11,070 
  193   1246  Simone Tetteroo            Amsterdam             1985     32e V10       54:13    53:36  11,067 
  194   1028  Ed Dammers                 Utrecht               1960    162e M10       54:13    53:01  11,067 
  195   1356  Dave Brouwer               Nederhorst den Berg   1975    163e M10       54:13    53:18  11,067 
  196   1165  Watse van Bommel           Weesp                 1975    164e M10       54:18    53:31  11,050 
  197   1358  Erik Gruppen               Nijkerk Gld           1974    165e M10       54:19    53:53  11,046 
  198   1301  Josta de Vries             Phanos                1980     33e V10       54:22    53:45  11,036 
  199   1034  Loet Smeets                Weesp                 1965     34e V10       54:24    53:51  11,029 
  200   1299  Marco Welker               Bussum                1963    166e M10       54:33    54:24  10,999 
  201   1213  Irwin Oppenheim            Amsterdam             1979    167e M10       54:35    53:55  10,992 
  202   1004  Jantine Galesloot          Weesp                 1969     35e V10       54:42    54:37  10,969 
  203   1024  Peter Pesch                Loopservice.nl        1959    168e M10       54:42    54:26  10,969 
  204   1242  Nico Blom                  Nederhorst den Berg   1944    169e M10       54:51    53:47  10,939 
  205   1053  Annemieke Kreulen-Videler  Baambrugge            1967     36e V10       54:53    54:29  10,932 
  206   1073  Peter Verkerk              Hilversum             1964    170e M10       54:54    54:47  10,929 
  207   1080  Wieb Miedema               Abcoude               1964    171e M10       54:56    54:28  10,922 
  208   1308  Mark Tor                   Hilversum             1985    172e M10       55:01    54:27  10,906 
  209   1327  Ger de Wit                 Almere                1949    173e M10       55:01    54:49  10,906 
  210   1209  Monique van Dorsten        Harmelen              1958     37e V10       55:03    54:31  10,899 
  211   1274  Joost van Leeuwen          Nieuw Vennep          1970    174e M10       55:08    54:20  10,883 
  212   1342  Benjamin Nagel             Weesp                 1983    175e M10       55:08    54:39  10,883 
  213   1371  Wimpie de Jong             Ankeveen              1951    176e M10       55:09    53:56  10,879 
  214   1132  Annika van Baar            Hilversum             1985     38e V10       55:10    54:38  10,876 
  215   1210  Don Oppedijk               Haarlem               1952    177e M10       55:11    54:35  10,873 
  216   1106  Mady Buijs                 Amsterdam             1963     39e V10       55:17    54:39  10,853 
  217   1328  Bart Keyzer                Amsterdam             1968    178e M10       55:24    54:21  10,830 
  218   1185  Jacob Meesters             Weesp                 1974    179e M10       55:26    54:32  10,824 
  219   1287  Margaret Dijkerk           Amsterdam             1965     40e V10       55:39    55:33  10,782 
  220   1121  Liesbeth van der Zwaan     TTW                   1965     41e V10       55:40    55:28  10,778 
  221   1385  Rein van Kempen            Bussum                1951    180e M10       55:50    55:16  10,746 
  222   1361  Frans Overwater            Weesp                 1963    181e M10       55:58    55:00  10,721 
  223   1174  Duncan Borst               Weesp                 1974    182e M10       56:02    55:14  10,708 
  224   1038  Frank van Lindenberg       Weesp                 1978    183e M10       56:11    55:37  10,679 
  225   1295  Christiaan Welker          Hilversum             1966    184e M10       56:12    56:09  10,676 
  226   1144  Gea Haandrikman            Nijkerk Gld           1978     42e V10       56:13    55:34  10,673 
  227   1360  De Groen                   Amsterdam             1964    185e M10       56:16    56:01  10,664 
  228   1254  A Bolt                     Weesp                 1970     43e V10       56:20    56:07  10,651 
  229   1413  Paula Bonnes               Winkel                1968     44e V10       56:21    55:23  10,648 
  230   1133  Marguerite Verstraelen     Amsterdam             1966     45e V10       56:21    55:45  10,648 
  231   1082  Sonja Groenveld            Weesp                 1964     46e V10       56:22    56:17  10,645 
  232   1130  Huub vd Doren              Bussum                1961    186e M10       56:33    55:56  10,610 
  233   1217  Jerry Mertens              Baarn                 1967    187e M10       56:36    56:25  10,601 
  234   1074  Bert Dijkstra              Muiderberg            1962    188e M10       56:45    55:57  10,573 
  235   1346  Alvin Metz                 Hilversum             1974    189e M10       56:48    56:29  10,563 
  236   1347  Lia Reijnders              Hilversum             1974     47e V10       56:48    56:29  10,563 
  237   1354  Ada Pauwels                GAC Hilversum         1961     48e V10       56:50    56:45  10,557 
  238   1381  Arnold Lijnsveld           Almere                1979    190e M10       56:52    56:26  10,551 
  239   1081  Claudia Balzer             Abcoude               1968     49e V10       56:53    56:28  10,548 
  240   1260  Michiel Endres             Weesp                 1955    191e M10       56:59    56:05  10,529 
  241   1239  Marcel de Groen            Bunschoten Spakenbur  1962    192e M10       57:00    56:47  10,526 
  242   1173  Walter Zandvliet           Loopservice.nl        1952    193e M10       57:00    56:46  10,526 
  243   1164  Gerard op DeWeegh          Heiloo                1955    194e M10       57:01    56:15  10,523 
  244   1027  Fidel Vernooy              Utrecht               1955     50e V10       57:06    56:54  10,508 
  245   1198  Rob Folkers                Huizen                1963    195e M10       57:07    56:54  10,505 
  246   1136  Sita de Boer               Lycurgus              1986     51e V10       57:10    57:03  10,496 
  247   1151  Jeannette van der Linden   NEA Volharding        1987     52e V10       57:11    57:02  10,493 
  248   1089  Jo Cordewener              Uithoorn              1959    196e M10       57:16    56:39  10,477 
  249   1181  Martin Bosman              Breukelen Ut          1961    197e M10       57:16    57:05  10,477 
  250   1304  Mieke Konings              Tempo                 1987     53e V10       57:18    56:17  10,471 
  251   1323  Marry vd Wal               Badhoevedorp          1958    198e M10       57:34  1:02:02  10,423 
  252   1112  Dorien Verloop             GAC Hilversum         1973     54e V10       57:35    57:13  10,420 
  253   1322  Erica Spaar                Amsterdam Zuidoost    1960     55e V10       57:45    57:19  10,390 
  254   1389  Rene Hardijk               Amsterdam             1959    199e M10       57:48    56:59  10,381 
  255   1602  Steven Poolman             Almere                1952    200e M10       57:50    56:46  10,375 
  256   1013  Mireille Weijers           Arnhem                1975     56e V10       57:57    57:28  10,354 
  257   1228  Marjan Kaitjily            Den Dolder            1966     57e V10       58:08    57:03  10,321 
  258   1134  Saskia Haafkens            Amsterdam             1971     58e V10       58:09    57:33  10,318 
  259   1110  Sophie Valkenier           Amsterdam             1980     59e V10       58:10    57:30  10,315 
  260   1351  Sjoerd Bosma               Weesp                 1983    201e M10       58:20    57:15  10,286 
  261   1350  Margot Tijnagel            Weesp                 1988     60e V10       58:22    57:16  10,280 
  262   1128  Aline te Linde             Amsterdam             1977     61e V10       58:24    57:43  10,274 
  263   1095  Marjan J Vermeulen         TTW                   1972     62e V10       58:26    57:35  10,268 
  264   1065  Wieneke Veldhuizen         Muiden                1958     63e V10       58:28    57:43  10,262 
  265   1100  Kim Demarteau              Uithoorn              1981     64e V10       58:28    57:52  10,262 
  266   1278  Edwin Kramer               Amsterdam Zuidoost    1965    202e M10       58:35    57:39  10,242 
  267   1221  Sabine Lokhorst            Hilversum             1970     65e V10       58:35    58:10  10,242 
  268   1372  Johan den Blanken          Ankeveen              1956    203e M10       58:38    57:25  10,233 
  269   1380  Co Schaapherder            Hilversum             1963    204e M10       58:39    57:59  10,230 
  270   1255  Astrid Oudejans            Weesp                 1978     66e V10       58:40    58:28  10,227 
  271   1236  Alice Boverhof             Weesp                 1966     67e V10       58:52    58:21  10,193 
  272   1199  Eric Netteb                Almere                1963    205e M10       58:52    58:00  10,193 
  273   1238  Stefanie Schmidt           Almere                1967     68e V10       58:53    58:28  10,190 
  274   1309  Harmke Verbruggen          Hilversum             1986     69e V10       59:04    58:31  10,158 
  275   1326  Robin de Wit               Weesp                 1982    206e M10       59:23    59:09  10,104 
  276   1409  Loet van der Lee           Krommenie             1968    207e M10       59:25    58:59  10,098 
  277   1149  Harold van Dam             Almere                1960    208e M10       59:26    59:02  10,095 
  278   1066  Jan Veldhuizen             Muiden                1954    209e M10       59:41    58:56  10,053 
  279   1348  Marjan van de Werve        Hilversum             1962     70e V10       59:46    59:02  10,039 
  280   1345  Jack van Munster           Soest                 1959    210e M10       59:50    59:04  10,028 
  281   1344  Karin van Munster          Soest                 1961     71e V10       59:50    59:03  10,028 
  282   1245  Agnes Kramer               Weesp                 1971     72e V10       59:51    58:57  10,025 
  283   1184  Laetitia Schram            Weesp                 1974     73e V10       59:52    58:58  10,022 
  284   1061  Henri Atjak                Amsterdam             1953    211e M10       59:58    59:48  10,006 
  285   1183  Helen Annink               Weesp                 1964     74e V10       59:59    59:46  10,003 
  286   1016  Emmie Bavinck-Griffioen    Weesp                 1954     75e V10       59:59    59:47  10,003 
  287   1008  Marien Weststrate          Weesp                 1954    212e M10     1:00:00    59:05  10,000 
  288   1271  Margriet Neervoort         Nigtevecht            1953     76e V10     1:00:00    59:42  10,000 
  289   1261  Wilma Goosen               Huizen                1961     77e V10     1:00:00    59:40  10,000 
  290   1262  Marcel Crouwel             Huizen                1966    213e M10     1:00:02    59:41   9,994 
  291   1177  Carpline van Zijderveld    Weesp                 1967     78e V10     1:00:04    59:05   9,989 
  292   1229  Ruud Kaitjily              Ankeveen              1966    214e M10     1:00:20    59:15   9,945 
  293   1090  Wouter Bak                 Amstelveen            1971    215e M10     1:00:25    59:48   9,931 
  294   1123  Cees Lustig                Weesp                 1952    216e M10     1:00:28    59:55   9,923 
  295   1114  Rob Fokkens                Almere                1952    217e M10     1:00:29    59:55   9,920 
  296   1140  Nelleke van Deventer       Weesp                 1952     79e V10     1:00:32  1:00:12   9,912 
  297   1272  Ellen Klinkenberg          Weesp                 1963     80e V10     1:00:36    59:45   9,901 
  298   1273  Ronald Klinkenberg         Weesp                 1961    218e M10     1:00:36    59:45   9,901 
  299   1015  Gertjan Hansen             Bussum                1975    219e M10     1:00:42  1:00:23   9,885 
  300   1077  Martin Spruijt             Hoevelaken            1958    220e M10     1:00:49  1:00:40   9,866 
  301   1076  Leon Spruijt               Loopservice.nl        1965    221e M10     1:00:49  1:00:41   9,866 
  302   1048  Marcel Sterk               Maarssen              1965    222e M10     1:00:58  1:00:06   9,841 
  303   1049  Danielle Sterk             Maarssen              1969     81e V10     1:00:58  1:00:04   9,841 
  304   1334  Els vd Wel                 Diemen                1960     82e V10     1:01:02  1:00:19   9,831 
  305   1335  Gert van Thienen           GAC Hilversum         1963    223e M10     1:01:02  1:00:19   9,831 
  306   1193  Bianca Sullivan            Ouderkerk aan de Ams  1964     83e V10     1:01:15  1:00:59   9,796 
  307   1178  Frieda Parinussa           Amstelveen            1956     84e V10     1:01:16  1:00:17   9,793 
  308   1152  Gertruud Schouten          Kortenhoef            1967     85e V10     1:01:17  1:00:38   9,791 
  309   1096  Betty Kocks                Weesp                 1976     86e V10     1:01:22  1:00:30   9,777 
  310   1225  Anne Vermaire              Weesp                 1957    224e M10     1:01:32  1:00:31   9,751 
  311   1029  Rita Kostwinder            Muiden                1964     87e V10     1:01:44  1:01:13   9,719 
  312   1088  Marco van Rossum           Almere                1961    225e M10     1:02:03  1:01:28   9,670 
  313   1258  Rolinka Pickhard           Nigtevecht            1969     88e V10     1:02:10  1:01:37   9,651 
  314   1023  Jaap Tiemens               Weesp                 1969    226e M10     1:02:19  1:02:03   9,628 
  315   1072  Anke Weber                 Amsterdam             1954     89e V10     1:02:24  1:00:51   9,615 
  316   1031  Jacobien Oosterwijk        Amsterdam             1977     90e V10     1:02:25  1:01:52   9,613 
  317   1030  Ingrid van den Berg        Amsterdam             1976     91e V10     1:02:25  1:01:52   9,613 
  318   1237  Heidi Hendriks             Almere                1958     92e V10     1:02:28  1:02:15   9,605 
  319   1234  De Jong                    Weesp                 1962     93e V10     1:02:28  1:02:14   9,605 
  320   1036  Karin van Hek              Bussum                1966     94e V10     1:02:30  1:02:16   9,600 
  321   1191  Marlous van Wouwe          Amsterdam             1981     95e V10     1:02:31  1:01:27   9,597 
  322   1606  Joke Berends               GAC Hilversum         1970     96e V10     1:02:34  1:02:11   9,590 
  323   1026  Nana de Gooijer            Hilversum             1970     97e V10     1:02:40  1:02:12   9,574 
  324   1379  Minke van Thiel            GAC Hilversum         1961     98e V10     1:02:49  1:02:09   9,552 
  325   1208  Paul Datema                Weesp                 1944    227e M10     1:02:51  1:02:26   9,547 
  326   1093  Karen van Goor             Utrecht               1965     99e V10     1:02:55  1:02:51   9,536 
  327   1094  Hugo Ursem                 De Bilt               1961    228e M10     1:02:55  1:02:51   9,536 
  328   1391  Allison Bruce              Amsterdam             1959    100e V10     1:02:58  1:01:53   9,529 
  329   1085  Astrid Meeuwsen            Almere                1962    101e V10     1:03:01  1:02:17   9,521 
  330   1332  Theo Blommesteijn          Purmerend             1965    229e M10     1:03:02  1:02:05   9,519 
  331   1035  Nicolette de Vries         Naarden               1975    102e V10     1:03:24  1:03:09   9,464 
  332   1201  Bert Mulder                Amsterdam Zuidoost    1954    230e M10     1:03:31  1:02:59   9,446 
  333   1033  Robert Luth                Nederhorst den Berg   1967    231e M10     1:04:09  1:04:04   9,353 
  334   1125  Marion Wagenaar            Weesp                 1968    103e V10     1:04:16  1:03:37   9,336 
  335   1097  Ben Veldhuizen             Limmen                1956    232e M10     1:04:18  1:03:31   9,331 
  336   1083  Jelka Brugman              Hilversum             1972    104e V10     1:04:25  1:04:00   9,314 
  337   1406  Thalie Oakes               Purmerend             1957    105e V10     1:04:43  1:03:41   9,271 
  338   1407  Paul Lewin                 Weesp                 1956    233e M10     1:04:43  1:03:41   9,271 
  339   1383  Annemarie Ehren            Soest                 1970    106e V10     1:05:16  1:04:21   9,193 
  340   1384  Martine Kleinherenbrink    Soest                 1967    107e V10     1:05:16  1:04:20   9,193 
  341   1175  Hanneke Lesterhuis         TTW                   1953    108e V10     1:05:31  1:05:19   9,158 
  342   1070  Hielke Visser              Nederhorst den Berg   1980    109e V10     1:05:50  1:04:43   9,114 
  343   1067  Ellen Veldhuizen           AV Castricum          1969    110e V10     1:06:03  1:05:19   9,084 
  344   1109  Jeroen Lindhout            Huizen                1969    234e M10     1:06:12  1:05:19   9,063 
  345   1010  Daniëlle van Beeren        Weesp                 1974    111e V10     1:06:25  1:05:52   9,034 
  346   1402  Maarten van der Veen       Muiderberg            1936    235e M10     1:07:01  1:06:05   8,953 
  347   1135  Chris Kamsteeg             Weesp                 1958    236e M10     1:07:52  1:07:16   8,841 
  348   1122  Marieke Zeeuw van der Laa  Haarlem               1979    112e V10     1:07:53  1:06:54   8,839 
  349   1250  Thorald Rasker             Purmerend             1967    237e M10     1:08:02  1:07:13   8,819 
  350   1251  Ruud van der Kruijf        Purmerend             1963    238e M10     1:08:02  1:07:13   8,819 
  351   1307  Miquel Verwey              Amsterdam Zuidoost    1974    239e M10     1:08:12  1:07:27   8,798 
  352   1405  Dirk Visser                AV '23                1943    240e M10     1:09:23  1:08:38   8,648 
  353   1292  Ria Bosman                 Almere                1960    113e V10     1:09:44  1:09:23   8,604 
  354   1382  Mark van Kesteren          Amsterdam Zuidoost    1989    241e M10     1:10:39  1:09:32   8,493 
  355   1377  Heidi Dolman               Amsterdam             1976    114e V10     1:10:54  1:10:14   8,463 
  356   1293  Bert Zeegeriari            Weesp                 1936    242e M10     1:11:11  1:10:52   8,429 
  357   1054  Mandy van Houten           Amsterdam Zuidoost    1986    115e V10     1:11:24  1:10:28   8,403 
  358   1040  Esther Putter              Nigtevecht            1973    116e V10     1:11:40  1:11:21   8,372 
  359   1002  Carla Gentenaar            Nigtevecht            1969    117e V10     1:12:33  1:12:17   8,270 
  360   1017  Derk Wisman                Muiden                1966    243e M10     1:13:50  1:13:20   8,126 
  361   1050  Liesbeth Tiemens           Weesp                 1969    118e V10     1:14:26  1:13:32   8,061 
  362   1064  Mariska Lokhorst           Huizen                1968    119e V10     1:21:27  1:20:57   7,366 
  363   1060  Dick Blaauboer             Almere                1961    244e M10     1:21:32  1:20:18   7,359 
  364   1019  Inge Exalto                Diemen                1970    120e V10     1:21:40  1:21:10   7,347 
  365   1244  Mark Kreutzelman           Westbeemster          1965    245e M10     1:28:44  1:27:57   6,762