Uitslagen 2008

Uitslagen 20082011-03-26T10:00:01+00:00

Selecteer hieronder de gewenste uitslagen voor de 27e Vechtloop:

[2,5 km][5 km][10 km][15 km][21,1 km][Totaal] / [Statistieken]

Mocht er volgens u iets niet kloppen in de uitslagen, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Voor de uitslagenverwerking wordt dankbaar gebruik gemaakt van Wegwed, waar de uitslagen na correctie zullen worden geplaatst. Hier kunt u ook makkelijk zoeken naar uitslagen.

De top 3 per categorie:

                                                                          last update: 16-06-2008 10:50
                          SCHOLIERENLOOP TOPPERS

Categ  Uits   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
G5M        1    521  Anouk de Graaf             De Terp               1999     35e     11:30  13,043     4:36
           2    516  Anja Bekema                De Hobbedob           1999     43e     11:36  12,931     4:38
           3    523  Silke van der Brug         De Terp               1999     75e     12:46  11,749     5:06 

G5J        1    517  Frank Nortma               De Terp               1998     19e     10:51  13,825     4:20
           2    510  Dion Overeem               De Triangel           1999     24e     11:05  13,534     4:26
           3    504  Coen Heere                 Kors Breijerschool    1999     28e     11:14  13,353     4:29 

G6M        1    609  Andrea Hutani              Kors Breijerschool    1998     54e     12:05  12,414     4:50
           2    611  Ruby Geertsma              De Triangel           1998     63e     12:23  12,113     4:57
           3    626  Liselot Buurman            De Terp               1998     69e     12:37  11,889     5:02 

G6J        1    608  Marc van der Zuzau         Kors Breijerschool    1997     10e     10:04  14,901     4:01
           2    605  Koen van de Loo            Kors Breijerschool    1998     16e     10:36  14,151     4:14
           3    606  Hidde van den Bos          Kors Breijerschool    1998     17e     10:47  13,910     4:18 

G7M        1    726  Myrthe van der Brug        De Terp               1997     21e     10:59  13,657     4:23
           2    723  Melanie Bockers            De Terp               1997     94e     13:58  10,740     5:35
           3    708  Djeva David                Jozefschool           1997     98e     14:08  10,613     5:39 

G7J        1    727  Timo De Graaf              De Terp               1997      3e      8:58  16,729     3:35
           2    710  Emin Moestafa              Jan Woudsmaschool     1995      8e      9:57  15,075     3:58
           3    728  Harry van der Poel         v/d Muelen Vastwijk   1997     11e     10:10  14,754     4:04 

G8M        1    825  Anouk Wijgers              v/d Muelen Vastwijk   1996     12e     10:16  14,610     4:06
           2    816  Amber Nagelhout            Jan Woudsmaschool     1995     39e     11:32  13,006     4:36
           3    821  Kirsten Knuver             De Terp               1995     48e     11:48  12,712     4:43 

G8J        1    804  Gabriël Berhé              Kors Breijerschool    1996      1e      8:49  17,013     3:31
           2    817  Jasper Bekema              De Hobbedob           1996      5e      9:38  15,571     3:51
           3    803  Timo van der Vliet         Kors Breijerschool    1995      6e      9:48  15,306     3:55 

                            OVERIGE TOPPERS

Categ  Uits   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
M2.5       1    910  Stan Lutz                  GAC Hilversum         1995      2e      8:53  16,886     3:33
           2    911  Guus Lutz                  GAC Hilversum         1996      4e      9:32  15,734     3:48
           3    912  Ries Lutz                  GAC Hilversum         1998      7e      9:57  15,075     3:58 

V2.5       1    903  Iranila Pattipilohy        Amsterdam             1996     20e     10:56  13,720     4:22
           2    914  Jorien Wiskerke            Nigtevecht            1996     22e     11:01  13,616     4:24
           3    951  Maaike Tovar               Weesp                 1996     31e     11:24  13,158     4:33 

M5jeu      1    221  Ayoub Benchaabane          Atos                  1992    131e     16:40  18,000     3:20 *
           2    210  Cas Lutz                   GAC Hilversum         1993    150e     18:11  16,499     3:38
           3    225  Lars v/d Weiden            GAC Hilversum         1993    159e     19:29  15,398     3:53 

V5jeu      1    232  Sanne Sibbald              Zeewolde              1993    160e     19:47  15,164     3:57 *
           2    229  Jessie Homminga            GAC Hilversum         1995    172e     21:38  13,867     4:19
           3    214  Amy Wortel                 GAC Hilversum         1996    184e     25:28  11,780     5:05 

M5         1    346  Joey Hendriks              Phanos                1988    128e     16:16  18,443     3:15 *
           2    332  Bas Mekking                Veessen               1977    146e     17:52  16,791     3:34
           3    348  Stephan Cauwels            U-Track               1967    161e     20:01  14,988     4:00 

V5         1    316  Gabriela Guzman-Sanabria   Phanos                1973    158e     19:27  15,424     3:53 *
           2    335  Anneke de Groot            De Meern              1979    174e     22:39  13,245     4:31
           3    360  Helen Howard               Loopsport Run 4 Fun   1948    187e     25:55  11,576     5:11 

M10        1   1294  Michael Woerden            De Veenlopers         1975    240e     33:04  18,145     3:18
           2   1488  Jan Manschot               Phanos                1980    248e     34:34  17,358     3:27
           3   1451  Wannes den Toonder         avVN                  1964    249e     35:02  17,127     3:30 

V10        1   1253  Nely Bouma-Kollerie        Amsterdam             1977    301e     42:58  13,964     4:17
           2   1492  Annemieke den Admirant     TTW                   1984    316e     45:29  13,192     4:32
           3   1004  Saïra van Essen            Phanos                1970    320e     46:04  13,025     4:36 

M15        1   1566  Jan Hendrikse              avVN                  1967    442e     56:03  16,057     3:44 *
           2   1573  Harry van 't Veld          Nijkerk Gld           1961    481e     58:53  15,284     3:55
           3   1596  Ruud Wempe                 Loopgroep Aart Stigt  1970    520e   1:01:37  14,606     4:06 

V15        1   1544  Jolanda ten Brinke         AKU                   1970    528e   1:01:58  14,524     4:07 *
           2   1595  Marcha van Glaanen weijge  Amsterdam Zuidoost    1968    579e   1:08:48  13,081     4:35
           3   1522  Susanne Fels               Amsterdam             1983    591e   1:11:52  12,523     4:47 

M21        1    138  Martijn Boot               Almere '81            1977    625e   1:18:41  16,086     3:43
           2    119  Hans Lampe                 Almere                1964    631e   1:19:31  15,917     3:46
           3     60  Hans Hagedoorn             Duivendrecht          1974    648e   1:22:44  15,299     3:55 

V21        1    147  Jolanda Lensen-Leij        Almere                1967    716e   1:39:55  12,668     4:44
           2     86  Marianne Verhaart          Tempo                 1951    723e   1:41:06  12,519     4:47
           3     98  Yvonne Zon                 Almere '81            1967    724e   1:41:23  12,484     4:48 

* Verbetering parcoursrecord (bijgehouden sinds 2002)