Uitslag 10km

Uitslag 10km2010-12-12T12:58:17+00:00
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1294  Michael Woerden            De Veenlopers         1975      1e M10       33:04    33:03  18,145 
    2   1488  Jan Manschot               Phanos                1980      2e M10       34:34    34:34  17,358 
    3   1451  Wannes den Toonder         avVN                  1964      3e M10       35:02    35:01  17,127 
    4   1136  John van Dijk              AKU                   1969      4e M10       35:15    35:13  17,021 
    5   1496  Pierre Berntsen            AV '23                1963      5e M10       35:56    35:55  16,698 
    6   1304  Ricardo van 't Schip       De Veenlopers         1982      6e M10       36:00    35:59  16,667 
    7   1054  Reinier Nagel              Loopgroep PK          1982      7e M10       36:11    38:18  16,582 
    8   1256  Harry Pot                  Stadskanaal           1970      8e M10       36:26    36:23  16,468 
    9   1107  Duk Bekema                 Startbaan             1961      9e M10       36:52    36:51  16,275 
   10   1195  Jaap Bakker                Amstelveen            1971     10e M10       36:56    36:55  16,245 
   11   1478  Kees Elsinga               AV '23                1957     11e M10       37:00    37:00  16,216 
   12   1206  Max Putman                 GAC Hilversum         1962     12e M10       37:18    37:18  16,086 
   13   1252  Bas den Boer               Leiden                1977     13e M10       37:20    37:18  16,071 
   14   1106  Paul Leidelmeijer          avVN                  1967     14e M10       37:24    37:22  16,043 
   15   1288  Abdelkader Benali          Amsterdam             1975     15e M10       37:32    37:31  15,986 
   16   1260  Gerald Koeman              Hollandia             1976     16e M10       37:53    37:49  15,838 
   17   1204  Michiel Haijtink           Amsterdam             1969     17e M10       37:59    37:49  15,796 
   18   1281  Max van Boxel              Abcoude               1990     18e M10       38:07    37:59  15,741 
   19   1094  Bjorn van der Neut         TTW                   1977     19e M10       38:25    38:24  15,618 
   20   1124  Arno Kemner                Phanos                1975     20e M10       38:36    38:31  15,544 
   21   1013  Harry Bijl                 TTW                   1957     21e M10       38:55    38:48  15,418 
   22   1359  Demis Kniese               Amsterdam             1974     22e M10       39:12    39:01  15,306 
   23   1480  Jeffrey Vork               Breukelen Ut          1985     23e M10       39:13    39:05  15,300 
   24   1316  Rob Fecken                 Kortenhoef            1975     24e M10       39:45    42:08  15,094 
   25   1289  Ben Vork                   Loenen aan de Vecht   1959     25e M10       39:53    39:46  15,044 
   26   1261  Rob van Heerden            Almere                1960     26e M10       39:59    39:54  15,006 
   27   1353  Arnout van der Plas        Loopgroep Aart Stigt  1969     27e M10       40:01    40:01  14,994 
   28   1454  Martin Heruer              Loopgroep PK          1974     28e M10       40:06    40:04  14,963 
   29   1466  Gerard Miltenburg          TTW                   1958     29e M10       40:08    40:03  14,950 
   30   1312  Lars Lok                   Weesp                 1988     30e M10       40:16    40:14  14,901 
   31   1251  Dick Nijland               AV '23                1958     31e M10       40:37    40:33  14,772 
   32   1493  Cornel van de Bosch        TTW                   1967     32e M10       40:49    40:43  14,700 
   33   1127  Michel Marijnissen         Weesp                 1975     33e M10       40:51    40:43  14,688 
   34   1273  Lars van Westerlaak        U-Track               1972     34e M10       41:02    41:01  14,622 
   35   1465  Ronald de Wit              Loopgroep Aart Stigt  1978     35e M10       41:41    41:38  14,394 
   36   1303  Rick van der Kroon         Weesp                 1977     36e M10       41:45    41:19  14,371 
   37   1271  Michiel Knopper            Amstelveen            1963     37e M10       41:46    41:44  14,366 
   38   1168  Jaap van der Sijs          U-Track               1959     38e M10       42:01    41:50  14,280 
   39   1150  Juan Dominguez Y Sainza    Bussum                1977     39e M10       42:07    42:03  14,246 
   40   1098  Hans Blaauwbroek           U-Track               1962     40e M10       42:17    42:06  14,190 
   41   1033  Bart-Jan Bekker            Haarlem               1970     41e M10       42:19    42:15  14,179 
   42   1467  Rick van der Burg          Weesp                 1991     42e M10       42:25    42:10  14,145 
   43   1485  Wim Gentenaar              TTW                   1964     43e M10       42:27    42:13  14,134 
   44   1039  JR Hobbs                   Loopgroep Aart Stigt  1975     44e M10       42:53    42:51  13,991 
   45   1043  Leen Noltes                Manchester (GBR)      1971     45e M10       42:55    42:51  13,981 
   46   1253  Nely Bouma-Kollerie        Amsterdam             1977      1e V10       42:58    42:56  13,964 
   47   1494  Nico Landman               U-Track               1958     46e M10       43:18    43:16  13,857 
   48   1307  Klaas von Helsel           Kortenhoef            1955     47e M10       43:31    43:27  13,788 
   49   1351  Ferry van de Berg          Weesp                 1982     48e M10       43:37    43:34  13,756 
   50   1286  Rolf vd Meulen             avVN                  1958     49e M10       43:54    43:48  13,667 
   51   1293  André Tellier              Kortenhoef            1962     50e M10       43:55    43:53  13,662 
   52   1308  Jan Hildo van Balkgooijen  Utrecht               1971     51e M10       43:58    43:51  13,647 
   53   1170  Caspar Janssen             Amsterdam             1962     52e M10       44:00    43:49  13,636 
   54   1166  Marc van den Helder        Almere                1979     53e M10       44:13    43:44  13,570 
   55   1484  Martijn Molemar            Huizen                1983     54e M10       44:18    43:07  13,544 
   56   1045  Danny van Hek              Bussum                1972     55e M10       44:27    44:25  13,498 
   57   1352  Frank Heijnis              Weesp                 1961     56e M10       44:33    44:30  13,468 
   58   1290  Rens Veerman               Haarlem               1966     57e M10       44:45    44:40  13,408 
   59   1255  Peter Koeneman             Hilversum             1970     58e M10       44:49    44:43  13,388 
   60   1167  Richard Ros                Hilversum             1963     59e M10       44:52    44:48  13,373 
   61   1235  Ruben Oudejans             Nederhorst den Berg   1992     60e M10       45:18    44:52  13,245 
   62   1492  Annemieke den Admirant     TTW                   1984      2e V10       45:29    45:14  13,192 
   63   1218  Dirk Kop                   Amersfoort            1959     61e M10       45:39    45:34  13,143 
   64   1489  Mario van Kooij            Delft                 1986     62e M10       45:41    44:47  13,134 
   65   1184  Patrick Rietveld           Bussum                1970     63e M10       46:04    45:56  13,025 
   66   1004  Saïra van Essen            Phanos                1970      3e V10       46:04    45:59  13,025 
   67   1061  Sjors Beukeboom            Groningen Atletiek    1996     64e M10       46:04    48:15  13,025 
   68   1041  Timo Jonker                Weesp                 1978     65e M10       46:14    45:22  12,978 
   69   1060  Leo Beukeboom              Paterswolde           1962     66e M10       46:20    46:02  12,950 
   70   1059  Deborah Schouten           Weesp                 1987      4e V10       46:27    46:17  12,917 
   71   1315  Rob Geels                  Ankeveen              1971     67e M10       46:40    46:06  12,857 
   72   1299  John de Hollander          Nederhorst den Berg   1963     68e M10       46:41    46:20  12,853 
   73   1243  Jeroen Wiltenburg          Weesp                 1964     69e M10       46:42    45:53  12,848 
   74   1366  Henry Blaauwwijk           Almere                1972     70e M10       46:50    46:44  12,811 
   75   1203  Marcel van den Bovenkamp   Weesp                 1965     71e M10       46:55    46:43  12,789 
   76   1317  Marc Schouten              Weesp                 1968     72e M10       47:00    46:54  12,766 
   77   1272  Rene Moolhuizen            Weesp                 1968     73e M10       47:07    46:53  12,734 
   78   1232  Jan Overgoor               Diemen                1988     74e M10       47:20    47:02  12,676 
   79   1310  Pita Hoogendoorn           TTW                   1960      5e V10       47:22    47:16  12,667 
   80   1138  Wiro Westerwoudt           U-Track               1963     75e M10       47:23    47:16  12,663 
   81   1114  Vincent van Leent          Soest                 1959     76e M10       47:37    47:33  12,601 
   82   1154  Cosmo Schuurmans           Weesp                 1968     77e M10       47:42    47:31  12,579 
   83   1161  Arie Schneider             Almere                1957     78e M10       47:43    47:33  12,574 
   84   1225  Philip Thuring             Amsterdam             1971     79e M10       47:47    47:20  12,557 
   85   1365  Victor Ferrero             Weesp                 1946     80e M10       47:49    47:21  12,548 
   86   1364  Martijn Kruithof           's-Graveland          1979     81e M10       48:05    47:57  12,478 
   87   1028  Auke de Vries              Weesp                 1966     82e M10       48:15    47:15  12,435 
   88   1278  Cors Zagt                  Hilversum             1953     83e M10       48:16    47:17  12,431 
   89   1118  Paul Galesloot             Weesp                 1984     84e M10       48:22    47:55  12,405 
   90   1053  Norman Roos                Tempo                 1969     85e M10       48:32    48:03  12,363 
   91   1269  Peter Moolhuizen           Hilversum             1973     86e M10       48:33    48:24  12,358 
   92   1180  Dirk Molema                Weesp                 1960     87e M10       48:34    47:44  12,354 
   93   1306  Herman van 't Schip        Mijdrecht             1957     88e M10       48:37    48:31  12,341 
   94   1464  Rob Hengeveld              Hilversum             1969     89e M10       48:49    48:40  12,291 
   95   1264  Jason Kiem                 Kortenhoef            1992     90e M10       48:58    48:32  12,253 
   96   1021  Ron vd Wurff               Weesp                 1970     91e M10       49:00    48:51  12,245 
   97   1250  Quintin Kuiper             Amsterdam             1967     92e M10       49:05    48:59  12,224 
   98   1096  Alex Herder                Soest                 1968     93e M10       49:06    48:35  12,220 
   99   1026  Ron Ebbers                 Weesp                 1965     94e M10       49:10    48:53  12,203 
  100   1249  Tony Dongen                Weesp                 1967     95e M10       49:16    48:28  12,179 
  101   1141  Huub Teunen                Amsterdam Zuidoost    1953     96e M10       49:17    49:00  12,175 
  102   1240  Jan Gentenaar              Nigtevecht            1962     97e M10       49:30    49:14  12,121 
  103   1309  Jim de Groot               Nederhorst den Berg   1947     98e M10       49:35    49:11  12,101 
  104   1233  Lily Overgoor              Diemen                1990      6e V10       49:41    49:23  12,076 
  105   1477  Klaas van Raalte           Almere                1961     99e M10       49:41    49:22  12,076 
  106   1230  Louis Overgoor             Diemen                1956    100e M10       49:43    49:13  12,068 
  107   1051  Walter Pouw                Weesp                 1976    101e M10       49:58    49:53  12,008 
  108   1050  Adri Deijkers              Amsterdam             1953    102e M10       50:07    49:34  11,972 
  109   1172  Michiel Balk               Muiden                1979    103e M10       50:07    49:02  11,972 
  110   1284  Joram Oosting              Amsterdam Zuidoost    1972    104e M10       50:08    49:29  11,968 
  111   1491  Arno Sierkstra             Weesp                 1963    105e M10       50:14    49:33  11,944 
  112   1153  Jan Doedens                Odijk                 1951    106e M10       50:15    50:01  11,940 
  113   1030  Rob de Haan                U-Track               1959    107e M10       50:15    50:01  11,940 
  114   1270  Naomi Pel                  Almere                1985    108e M10       50:17    49:52  11,932 
  115   1285  Nico Vendelbos             Naarden               1963    109e M10       50:17    49:36  11,932 
  116   1022  Jos Beukeboom              Zuidwolde Gn          1960    110e M10       50:25    50:07  11,901 
  117   1222  Eefke Steenvoorden         Phanos                1952      7e V10       50:27    50:27  11,893 
  118   1311  Thomas Hamburger           Almere '81            1992    111e M10       50:29    49:28  11,885 
  119   1110  Hans Stelling              Muiden                1944    112e M10       50:30    49:54  11,881 
  120   1046  Marc van Hek               Naarden               1974    113e M10       50:40    50:21  11,842 
  121   1164  Richard Singelenberg       Loopgroep Marathon U  1946    114e M10       50:41    50:29  11,838 
  122   1042  Gerrit Leusink             Nederhorst den Berg   1954    115e M10       50:43    50:15  11,830 
  123   1292  Martin Vredenburg          Almere                1957    116e M10       50:44    50:01  11,827 
  124   1210  Arjen Sikkema              Weesp                 1963    117e M10       50:46    50:15  11,819 
  125   1193  Ferry van Dorp             Almere                1979    118e M10       50:53    50:30  11,792 
  126   1499  Dennis Krommenhoek         Startbaan             1977    119e M10       50:55    50:17  11,784 
  127   1011  Watse van Bommel           Weesp                 1975    120e M10       50:56    50:28  11,780 
  128   1183  Dick van Huisstede         Nederhorst den Berg   1951    121e M10       51:01    50:11  11,761 
  129   1357  Martin Taling              Weesp                 1972    122e M10       51:05    50:25  11,746 
  130   1058  Frank Galesloot            Weesp                 1987    123e M10       51:08    50:40  11,734 
  131   1247  Jeanette Gompelman         TTW                   1963      8e V10       51:09    50:36  11,730 
  132   1208  Henk Leurs                 Weesp                 1974    124e M10       51:15    50:25  11,707 
  133   1287  Margreet van Beek          AKU                   1978      9e V10       51:15    50:54  11,707 
  134   1091  Lotte van Wees             Weesp                 1981     10e V10       51:22    50:26  11,681 
  135   1479  Loet van der Lee           Krommenie             1968    125e M10       51:44    51:37  11,598 
  136   1462  Marco Vermaas              Nederhorst den Berg   1972    126e M10       51:45    51:23  11,594 
  137   1221  Lonneke van Genugten       Amsterdam             1977     11e V10       51:48    51:34  11,583 
  138   1239  Mariska Luth               TTW                   1970     12e V10       51:48    51:32  11,583 
  139   1121  Bas van Bree               Utrecht               1978    127e M10       51:56    51:23  11,553 
  140   1205  Simone Tetteroo            Bussum                1985     13e V10       52:14    51:28  11,487 
  141   1265  Pieter Vos                 Gameren               1964    128e M10       52:33    52:00  11,418 
  142   1129  Henk Keizer                Amsterdam Zuidoost    1946    129e M10       52:34    52:00  11,414 
  143   1266  Jeroen Vos                 Amsterdam             1960    130e M10       52:34    52:01  11,414 
  144   1014  Werner van Deursen         Nederhorst den Berg   1969    131e M10       52:35    51:49  11,410 
  145   1178  Chris Smeekes              Weesp                 1953    132e M10       52:36    51:31  11,407 
  146   1236  Rick Sahetapy              Almere                1962    133e M10       52:38    52:07  11,400 
  147   1498  Paul van Rutten            Startbaan             1955    134e M10       52:41    52:04  11,389 
  148   1156  Bart Erkamp                Weesp                 1980    135e M10       52:49    51:59  11,360 
  149   1088  Annelou Smit               Amsterdam             1986     14e V10       52:52    51:56  11,349 
  150   1079  Laura Gerritsen            Weesp                 1978     15e V10       52:52    51:56  11,349 
  151   1297  Jacques Ulje               Uitgeest              1961    136e M10       52:54    52:18  11,342 
  152   1223  Chris Steenvoorden         Phanos                1949    137e M10       52:55    52:55  11,339 
  153   1084  Geertruud Ottenhoff        Amsterdam             1964     16e V10       53:00    51:59  11,321 
  154   1234  Piet Overgoor              Diemen                1993    138e M10       53:07    52:36  11,296 
  155   1165  Leo Verweij                Weesp                 1960    139e M10       53:12    52:15  11,278 
  156   1186  Arjan Geertsma             Weesp                 1961    140e M10       53:16    53:07  11,264 
  157   1362  Carol Gribnau              Weesp                 1965     17e V10       53:24    53:03  11,236 
  158   1044  Marjan J Vermeulen         TTW                   1972     18e V10       53:25    52:28  11,232 
  159   1360  Fons Elsenburg             Amsterdam             1943    141e M10       53:28    53:23  11,222 
  160   1216  Sander Beek                Mijdrecht             1959    142e M10       53:44    53:40  11,166 
  161   1476  Corien Vermeulen           Amsterdam Zuidoost    1966     19e V10       53:50    53:36  11,146 
  162   1095  Lars Galesloot             Amsterdam             1985    143e M10       53:53    53:21  11,135 
  163   1015  Wim de Boer                Loenersloot           1956    144e M10       53:56    53:01  11,125 
  164   1455  Lambrecht van Eekelen      Almere                1976    145e M10       54:02    53:38  11,104 
  165   1200  Frans Overwater            Weesp                 1963    146e M10       54:12    53:38  11,070 
  166   1305  Michel Bontenbal           Weesp                 1962    147e M10       54:18    53:39  11,050 
  167   1190  Marcel Verkaik             Almere                1967    148e M10       54:20    53:48  11,043 
  168   1188  Piet van Langen            Uithoorn              1943    149e M10       54:21    53:42  11,040 
  169   1057  Frederike Linssen          Amsterdam             1976     20e V10       54:24    53:31  11,029 
  170   1031  Lida de Haan               Odijk                 1962     21e V10       54:29    54:16  11,013 
  171   1258  Werner Bastelaar           Muiden                1963    150e M10       54:30    54:28  11,009 
  172   1182  Patrick Dalmulder          Weesp                 1991    151e M10       54:32    53:28  11,002 
  173   1179  Jeffrey Abcouwer           Weesp                 1988    152e M10       54:32    53:42  11,002 
  174   1174  Natasja Kardos             Weesp                 1968     22e V10       54:35    53:43  10,992 
  175   1231  Frederique van Winsen      Diemen                1958     23e V10       54:38    54:35  10,982 
  176   1202  Marcel Trupia              Weesp                 1971    153e M10       54:40    54:10  10,976 
  177   1295  Nicole Ypma                Phanos                1973     24e V10       54:44    53:56  10,962 
  178   1470  Erwin Ris                  Oostzaan              1965    154e M10       55:01    54:54  10,906 
  179   1146  Clazinus van Vugt          Amstelhoek            1966    155e M10       55:04    54:51  10,896 
  180   1457  Arie van de Neut           Weesp                 1947    156e M10       55:06    54:39  10,889 
  181   1367  Anny Calmez                AKU                   1956     25e V10       55:12    54:38  10,870 
  182   1483  Martin Nieuwenhuis         Amsterdam             1956    157e M10       55:26    54:16  10,824 
  183   1274  Taliza Vermeulen           Weesp                 1977     26e V10       55:27    54:48  10,821 
  184   1064  Sonja Bosman               Bodegraven            1974     27e V10       55:38    54:43  10,785 
  185   1062  Jantine Galesloot          Weesp                 1969     28e V10       55:39    55:12  10,782 
  186   1019  Juan Vrijs                 Leiden                1953    158e M10       55:39    54:44  10,782 
  187   1460  Kasan Kasanmoehamat        avVN                  1945    159e M10       55:42    54:33  10,772 
  188   1169  Piet van Rooij             Weesp                 1966    160e M10       55:49    55:09  10,749 
  189   1108  Joop de Kort               Leiden                1958    161e M10       55:53    54:52  10,737 
  190   1358  Martin Franke              Weesp                 1971    162e M10       56:02    55:37  10,708 
  191   1282  Margriete Bouma            Almere                1981     29e V10       56:02    55:34  10,708 
  192   1093  Cees Lustig                Weesp                 1952    163e M10       56:13    55:18  10,673 
  193   1025  Kitty Hulshof              Hilversum             1947     30e V10       56:13    55:11  10,673 
  194   1224  Cornelis van Doorn         Amsterdam Zuidoost    1947    164e M10       56:20    55:46  10,651 
  195   1296  Gerard Smit                Weesp                 1956    165e M10       56:24    55:22  10,638 
  196   1089  Lotte Stork                Weesp                 1985     31e V10       56:25    55:24  10,635 
  197   1082  Georgette Stulemeijer      Weesp                 1985     32e V10       56:25    55:24  10,635 
  198   1219  Carlijn Buts               Tienhoven Ut          1986     33e V10       56:28    55:42  10,626 
  199   1056  Maarten Duineveld          Weesp                 1976    166e M10       56:33    56:26  10,610 
  200   1126  Marijke van Bokhorst       GAC Hilversum         1957     34e V10       56:33    56:25  10,610 
  201   1125  Elin van Bokhorst          GAC Hilversum         1986     35e V10       56:33    56:26  10,610 
  202   1151  Dolf van Elten             Huizen                1950    167e M10       56:45    56:03  10,573 
  203   1473  Daan Ekema                 Weesp                 1992    168e M10       56:46    55:40  10,570 
  204   1298  Maria Kaatee               Amsterdam             1959     36e V10       56:51    56:24  10,554 
  205   1005  Frank van Lindenberg       Weesp                 1979    169e M10       56:55    56:35  10,542 
  206   1486  Monique van Aalderen       Bussum                1962     37e V10       57:08    56:20  10,502 
  207   1074  Maurice van der Veld       Nieuw Vennep          1969    170e M10       57:14    56:51  10,483 
  208   1458  Michel van Manen           Weesp                 1962    171e M10       57:18    56:45  10,471 
  209    376  Theo van Vliet             Weesp                 1963    172e M10       57:19    54:10  10,468 
  210    375  Donald Pijl                Weesp                 1962    173e M10       57:20    54:13  10,465 
  211   1463  Johan van Santen           avVN                  1953    174e M10       57:24    57:17  10,453 
  212   1158  Edwin Eckhardt             Weesp                 1969    175e M10       57:27    56:52  10,444 
  213   1277  Sachine van der Roest      Hilversum             1968     38e V10       57:29    57:23  10,438 
  214   1301  Koen Vos                   Bussum                1963    176e M10       57:38    56:50  10,411 
  215   1368  Rob Mariman                Rotterdam             1965    177e M10       57:38    57:27  10,411 
  216   1080  Nora Pouw                  Weesp                 1986     39e V10       57:44    56:44  10,393 
  217   1090  Anouk Dobber               Diemen                1987     40e V10       57:46    56:49  10,387 
  218   1481  Annemarie Tuk              Mijnsheerenland       1967     41e V10       57:46    56:54  10,387 
  219   1100  Roos de Wildt              Utrecht               1983     42e V10       57:46    56:56  10,387 
  220   1482  Corinne van Voorden        Amsterdam             1970     43e V10       57:47    56:55  10,384 
  221   1520  Merel Wormgoor             U-Track               1975     44e V10       57:59    56:58  10,348 
  222   1246  Jos van Golen              Almere                1961    178e M10       58:05    57:10  10,330 
  223   1159  William de Bruijn          Amsterdam             1960    179e M10       58:11    57:18  10,312 
  224   1245  Marjan Zeilemaker          Amsterdam             1973     45e V10       58:12    57:39  10,309 
  225   1189  Ellen Kok                  Weesp                 1967     46e V10       58:17    57:53  10,295 
  226   1268  Meinders Brunia            Abcoude               1949    180e M10       58:17    57:39  10,295 
  227   1279  Caron Wagemans             Weesp                 1970     47e V10       58:17    57:22  10,295 
  228   1490  Jan Molegraaf              GAC Hilversum         1945    181e M10       58:26    57:44  10,268 
  229   1512  Hans Jonker                Tempo                 1950    182e M10       58:42    57:39  10,221 
  230   1196  Henk Jan Beltman           Amstelveen            1974    183e M10       58:49    57:56  10,201 
  231   1087  Sabine Bouter              Amsterdam             1987     48e V10       58:55    57:56  10,184 
  232   1197  Eline Janssen              Weesp                 1966     49e V10       59:06    58:44  10,152 
  233   1097  Astrid Schoenmakers        Almere                1989     50e V10       59:08    58:10  10,147 
  234   1469  Esther Folkers             Huizen                1971     51e V10       59:10    59:04  10,141 
  235   1275  Emile Hoefsmid             Almere                1964    184e M10       59:11    59:03  10,138 
  236   1468  Rob Folkers                Huizen                1963    185e M10       59:11    59:04  10,138 
  237   1116  Frans Hofma                Soest                 1968    186e M10       59:14    58:54  10,129 
  238   1027  Simone de Vries            Weesp                 1968     52e V10       59:15    58:15  10,127 
  239   1291  Linda Mulder               Amersfoort            1976     53e V10       59:18    58:49  10,118 
  240   1209  Alice Boverhof             Weesp                 1966     54e V10       59:20    58:25  10,112 
  241    351  Guy Meulmeester            Weesp                 1957    187e M10       59:23    55:42  10,104 
  242   1066  Paola Albers-Meijer        Den Ilp               1968     55e V10       59:37    59:19  10,064 
  243   1101  Sofie Smeets               Utrecht               1983     56e V10       59:37    58:47  10,064 
  244   1361  Wim Leenders               Amsterdam             1974    188e M10       59:48    59:04  10,033 
  245   1137  Denise Pronk               Amsterdam             1981     57e V10       59:48    59:04  10,033 
  246   1226  Saskia Wijbrandts          Weesp                 1969     58e V10     1:00:03    59:28   9,992 
  247   1356  Ingrid Dietz               Weesp                 1970     59e V10     1:00:03    59:29   9,992 
  248   1034  Sabine van Glabbeek        Hilversum             1973     60e V10     1:00:07    59:40   9,981 
  249   1198  Michael Sluijzer           Landsmeer             1970    189e M10     1:00:08    59:15   9,978 
  250   1155  Regine Relyveld            Amsterdam             1970     61e V10     1:00:08    59:15   9,978 
  251   1102  Fleur Zwemmer              Heiloo                1988     62e V10     1:00:09    59:18   9,975 
  252   1242  Frits Bil                  Weesp                 1967    190e M10     1:00:17    59:38   9,953 
  253   1461  Gert van Thienen           Bussum                1963    191e M10     1:00:20    59:27   9,945 
  254   1069  Veronique van Dijk         Almere                1974     63e V10     1:00:21  1:00:00   9,942 
  255   1055  Harold van Dam             Almere                1960    192e M10     1:00:24    59:26   9,934 
  256   1355  Henriette Hamstra          Weesp                 1961     64e V10     1:00:31  1:00:11   9,915 
  257   1244  Marianne van Toornburg     Weesp                 1961     65e V10     1:00:32  1:00:12   9,912 
  258   1363  Frank Kelder               Weesp                 1959    193e M10     1:00:35    59:38   9,904 
  259   1117  Darja Brouwer              Weesp                 1970     66e V10     1:00:35    59:40   9,904 
  260   1076  Elise Kloosterman          Diemen                1982     67e V10     1:00:36  1:00:11   9,901 
  261   1471  D.J. Bierma                Weesp                 1964    194e M10     1:00:48  1:00:16   9,868 
  262   1131  Esther Franssen            GAC Hilversum         1961     68e V10     1:00:51  1:00:01   9,860 
  263   1267  Els van der Wel            Diemen                1960     69e V10     1:00:55  1:00:02   9,850 
  264   1142  Stijntje Jaspers           Amsterdam Zuidoost    1969     70e V10     1:01:22  1:01:00   9,777 
  265   1003  Jan van der Laan           Weesp                 1947    195e M10     1:01:23  1:00:50   9,775 
  266   1016  Helen Annink               Weesp                 1964     71e V10     1:01:26  1:00:47   9,767 
  267   1248  Arjan Vissel               Amsterdam             1961    196e M10     1:01:30  1:00:46   9,756 
  268   1259  Marcia Christiani          Amsterdam Zuidoost    1982     72e V10     1:01:35  1:01:09   9,743 
  269   1075  Ria Kloosterman            Diemen                1956     73e V10     1:01:44  1:01:18   9,719 
  270   1173  Bianca Vreeling            Almere                1978     74e V10     1:01:45  1:01:16   9,717 
  271   1181  Nico Dalmulder             Weesp                 1968    197e M10     1:01:46  1:00:40   9,714 
  272   1302  Cees Bol                   Tempo                 1961    198e M10     1:01:52  1:01:25   9,698 
  273   1099  Juliette Lagerweij         Muiderberg            1989     75e V10     1:01:53  1:00:54   9,696 
  274   1487  Ullan Gottschalck-Pohlman  Tempo                 1954     76e V10     1:01:53  1:01:25   9,696 
  275   1083  Alexandra Stulemeijer      Amsterdam             1987     77e V10     1:01:53  1:00:53   9,696 
  276   1111  Bie Bouckaert              Amsterdam             1969     78e V10     1:02:03  1:01:29   9,670 
  277   1017  Tibor Warga                Weesp                 1969    199e M10     1:02:11  1:01:36   9,649 
  278   1452  Emmie Bavinck-Griffioen    Weesp                 1954     79e V10     1:02:21  1:01:42   9,623 
  279   1263  Jaap Tiemens               Weesp                 1969    200e M10     1:02:23  1:02:14   9,618 
  280   1152  Annemarie van Aken         Weesp                 1959     80e V10     1:02:33  1:01:47   9,592 
  281    358  Peter Barendsen            Weesp                         201e M10     1:02:33  1:01:51   9,592 
  282   1068  Stephanie van Schaik       Amsterdam             1976     81e V10     1:02:34  1:02:14   9,590 
  283   1132  Cornelly Pinas             Amsterdam Zuidoost    1967     82e V10     1:02:38  1:01:48   9,580 
  284   1048  Vincent Malingré           Amsterdam             1970    202e M10     1:02:48  1:02:04   9,554 
  285   1077  Lotte van der Schaft       Naarden               1979     83e V10     1:03:00  1:02:25   9,524 
  286   1047  Tjerk van Dijk             Amsterdam             1971    203e M10     1:03:02  1:02:17   9,519 
  287   1148  Stephanie Dijst            Weesp                 1977     84e V10     1:03:02  1:02:18   9,519 
  288   1453  Rebecca Wortman            Amsterdam             1979     85e V10     1:03:07  1:02:37   9,506 
  289   1012  Ellen de Vries             Amsterdam             1958     86e V10     1:03:09  1:02:07   9,501 
  290   1194  Bob Lammers                Almere                1957    204e M10     1:03:11  1:02:47   9,496 
  291   1199  Monique Metz               Bussum                1960     87e V10     1:03:13  1:02:50   9,491 
  292   1134  Marloes Galesloot          Hilversum             1989     88e V10     1:03:14  1:02:24   9,489 
  293   1113  Alma Schmitz               Zaandam               1962     89e V10     1:03:20  1:02:40   9,474 
  294   1370  Jarna Frederiks            Almere                1970     90e V10     1:03:36  1:02:54   9,434 
  295   1241  Lenard Handjes             Weesp                 1932    205e M10     1:03:36  1:03:08   9,434 
  296   1459  Wilfred Frederiks          Almere                        206e M10     1:03:36  1:02:53   9,434 
  297   1144  Basia Knobloch             Amsterdam Zuidoost    1972     91e V10     1:03:41  1:03:19   9,422 
  298   1139  Dirkje Sommeijer           Amsterdam Zuidoost    1973     92e V10     1:03:42  1:03:20   9,419 
  299   1238  Petra Rooyakkers           Muiden                1968     93e V10     1:03:47  1:03:37   9,407 
  300   1283  Birgitta Wurth             Muiderberg            1960     94e V10     1:04:08  1:03:19   9,356 
  301   1314  Yvette Kooyman             Almere                1985     95e V10     1:04:08  1:03:00   9,356 
  302   1497  Gert Kooyman               Almere                1956    207e M10     1:04:08  1:03:00   9,356 
  303   1475  Leslie Haasewinkel         Muiderberg            1966     96e V10     1:04:12  1:03:25   9,346 
  304   1002  Martijn Loenen             Almere                1973    208e M10     1:04:13  1:03:48   9,343 
  305   1313  Mirjam Vriens              Hilversum             1970     97e V10     1:04:14  1:03:19   9,341 
  306   1495  Petra Kruijdenberg         Hilversum             1963     98e V10     1:04:15  1:03:20   9,339 
  307   1280  Brenda Louts               Weesp                 1962     99e V10     1:04:38  1:03:42   9,283 
  308   1067  Agnes van den Dijssel      Almere                1960    100e V10     1:05:05  1:04:45   9,219 
  309   1140  Joline Pronk               Weesp                 1988    101e V10     1:05:12  1:04:27   9,202 
  310   1472  Paulien Boersen            Muiderberg            1960    102e V10     1:05:24  1:04:35   9,174 
  311   1103  Theebe Marleen             GAC Hilversum         1969    103e V10     1:05:37  1:04:47   9,144 
  312   1052  Marina Heilbron            Weesp                 1953    104e V10     1:06:06  1:05:09   9,077 
  313   1029  Raymond Terweij            Weesp                 1971    209e M10     1:06:33  1:05:27   9,016 
  314   1175  Geurt-Paul Koning          Weesp                 1960    210e M10     1:06:33  1:05:27   9,016 
  315   1081  Marjette Rameau            Weesp                 1987    105e V10     1:06:55  1:05:54   8,966 
  316   1086  Iris de Nie                Weesp                 1990    106e V10     1:06:55  1:05:55   8,966 
  317   1122  Francoise van Opbergen     Bussum                1965    107e V10     1:07:22  1:06:33   8,906 
  318   1163  Frieda Visser              Almere                1964    108e V10     1:07:26  1:07:15   8,898 
  319   1217  Aad Bijzet                 Weesp                 1950    211e M10     1:07:27  1:06:56   8,895 
  320   1135  Lia Galesloot              Hilversum             1951    109e V10     1:08:10  1:07:17   8,802 
  321   1078  Nanette Tollenaar          Amersfoort            1977    110e V10     1:08:47  1:08:12   8,723 
  322   1001  Pieter Tammens             Nigtevecht            1969    212e M10     1:09:02  1:08:17   8,691 
  323   1119  Natalie Kapteijn           Weesp                 1974    111e V10     1:09:08  1:08:52   8,679 
  324   1191  Rob Fokkens                Almere                1952    213e M10     1:09:27  1:08:19   8,639 
  325   1220  Patricia Berk              Hilversum             1965    112e V10     1:09:32  1:08:41   8,629 
  326   1092  Peter Balk                 Weesp                 1946    214e M10     1:09:34  1:08:29   8,625 
  327   1300  Johan Moolenaar            Muiden                1956    215e M10     1:10:51  1:10:12   8,469 
  328   1143  Irma Philips               Weesp                 1968    113e V10     1:11:27  1:11:12   8,397 
  329   1085  Merel van Kassel           Weesp                 1990    114e V10     1:11:36  1:10:36   8,380 
  330   1063  Jos Jonkeren               Bussum                1976    216e M10     1:12:31  1:11:39   8,274 
  331   1262  Anja ter Neuzen            Almere                1970    115e V10     1:12:53  1:12:10   8,232 
  332   1371  Chantal Versteeg           Almere                1972    116e V10     1:12:58  1:12:16   8,223 
  333   1474  Mirjam Kruidhof            Almere                1967    117e V10     1:12:59  1:12:29   8,221 
  334   1006  Marlies Aerts              Weesp                 1963    118e V10     1:13:42  1:12:56   8,141 
  335   1176  Jacqueline van Wingerden   Weesp                 1983    119e V10     1:14:04  1:12:59   8,101 
  336   1177  Chris Kamsteeg             Weesp                 1958    217e M10     1:14:05  1:13:01   8,099 
  337   1254  P.J. van Ommeren           Amsterdam             1965    120e V10     1:15:00  1:14:31   8,000 
  338   1073  Patricia Hof-Hasselt       Almere                1977    121e V10     1:15:02  1:14:43   7,996 
  339   1354  Annie van Rossum           avVN                  1954    122e V10     1:15:56  1:15:50   7,902