Uitslagen 2009

Uitslagen 20092011-03-26T10:00:32+00:00

Selecteer hieronder de gewenste uitslagen voor de 27e Vechtloop:

[2,5 km][5 km][10 km][15 km][21,1 km][Totaal] /[Statistieken]

Mocht er volgens u iets niet kloppen in de uitslagen, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Voor de uitslagenverwerking wordt dankbaar gebruik gemaakt van Wegwed, waar de uitslagen na correctie zullen worden geplaatst. Hier kunt u ook makkelijk zoeken naar uitslagen.

De top 3 per categorie:

                                                                          last update: 28-06-2009 16:03
                          SCHOLIERENLOOP TOPPERS

Categ  Uits   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
VG5        1    519  Meau Hewitt                v/d Meulen-Vastwijks  2000     59e     12:23  12,113     4:57
           2    506  Floor Gijzen               Kors Breijerschool    2000     64e     12:37  11,889     5:02
           3    532  Daimy Backers              De Terp               1999     80e     13:23  11,208     5:21 

MG5        1    510  David Groot                Kors Breijerschool    2000     17e     10:29  14,308     4:11
           2    539  Dennis Koppen              v/d Meulen-Vastwijks  2000     19e     10:36  14,151     4:14
           3    509  Jeroen Dolman              Kors Breijerschool    1999     20e     10:38  14,107     4:15 

VG6        1    602  Anja Bekema                De Hobbedob           1999     24e     10:41  14,041     4:16
           2    603  Silke van der Breg         De Hobbedob           1999     47e     11:51  12,658     4:44
           3    608  Fabienne van Hienen        Kors Breijerschool    1999     58e     12:21  12,146     4:56 

MG6        1    615  Mark Snel                  De Triangel           1999      6e      9:52  15,203     3:56
           2    614  Dion Overeem               De Triangel           1999     25e     10:46  13,932     4:18
           3    601  Oscar Overwater            Jozefschool           1999     28e     10:56  13,720     4:22 

VG7        1    721  Ruby Geertsma              De Triangel           1998     46e     11:51  12,658     4:44
           2    727  Liselot Buurman            De Terp               1998     50e     12:04  12,431     4:49
           3    714  Doris John                 v/d Meulen-Vastwijks  1998     65e     12:40  11,842     5:04 

MG7        1    706  Kevin Kolopita             Kors Breijerschool    1996      7e      9:58  15,050     3:59
           2    731  Koen van de Loo            Kors Breijerschool    1998     11e     10:01  14,975     4:00
           3    707  David Kolopita             Kors Breijerschool    1996     12e     10:02  14,950     4:00 

VG8        1    813  Myrthe van der Brug        De Terp               1997     22e     10:40  14,063     4:16
           2    808  Margot Moen                De Triangel           1997     76e     13:14  11,335     5:17
           3    809  Eva Bastelaar              De Triangel           1997     79e     13:20  11,250     5:20 

MG8        1    804  Amos Westerveld            Kors Breijerschool    1997      1e      9:22  16,014     3:44
           2    826  Jasper Koppen              v/d Meulen-Vastwijks  1997      3e      9:28  15,845     3:47
           3    827  Yens Zuurbier              v/d Meulen-Vastwijks  1997      4e      9:38  15,571     3:51 

                            OVERIGE TOPPERS

Categ  Uits   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
M2.5       1    918  Lex Bouwman                Naarden               1997      2e      9:25  15,929     3:46
           2    935  Laurens Booij              Weesp                 1998      9e     10:00  15,000     4:00
           3    920  Camiel Jansen              Almere                1999     10e     10:00  15,000     4:00 

V2.5       1    933  Rachel John                Weesp                 2000     60e     12:23  12,113     4:57
           2    919  Naomi Bohle                Hoorn Nh              1996     78e     13:15  11,321     5:18
           3    915  Maike Tiemens              Weesp                 1909     90e     13:58  10,740     5:35 

M5jeu      1    258  Joost Wieleman             Almere '81            1995    132e     18:24  16,304     3:40
           2    405  Menno Koolhaas             Amstelveen            1995    134e     18:44  16,014     3:44
           3    250  Pieter Cappon              Loopvereniging TOF    1993    135e     18:50  15,929     3:46 

V5jeu      1    261  Iris Jobben                Weesp                 1994    157e     24:31  12,237     4:54
           2    252  Eva Van Putte              Weesp                 1993    183e     29:13  10,268     5:50
           3    424  Sanne Drieman              Almere                1995    224e     34:05   8,802     6:49 

M5         1    396  Mark Blokhuis              Baambrugge            1991    130e     18:19  16,379     3:39
           2    412  Timo van de Kreke          Delft                 1984    131e     18:21  16,349     3:40
           3    392  Ben van Stee               Weesp                 1976    133e     18:41  16,057     3:44 

V5         1    411  Astrid de Graaf            Weesp                 1983    151e     23:08  12,968     4:37
           2    388  Alma Mafait                Weesp                 1982    162e     25:39  11,696     5:07
           3    418  Monique van Dorsten        Harmelen              1968    165e     25:45  11,650     5:09 

M10        1   1327  Ricardo van 't Schip       Mijdrecht             1982    227e     34:52  17,208     3:29
           2   1338  Joost Scheefhals           Almere                1977    233e     35:38  16,838     3:33
           3   1384  Thomas Merlijn             Phanos                1978    235e     36:09  16,598     3:36 

V10        1   1436  Sanne Sibbald              Zeewolde              1993    266e     42:30  14,118     4:15
           2   1395  Christine Rebello          Hilversum             1972    269e     43:09  13,905     4:18
           3   1033  Deborah Schouten           Weesp                 1987    273e     43:41  13,735     4:22 

M15        1   1570  John van Dijk              AKU                   1969    414e     54:20  16,564     3:37 *
           2   1588  Jan Hendrikse              avVN                  1967    460e     57:00  15,789     3:48
           3   1594  Hans Lampe                 Almere                1964    485e     58:40  15,341     3:54 

V15        1   1562  Barbara van Munster        TTW                   1970    632e   1:12:13  12,462     4:48
           2   1595  Gerie van Schaick          Loenen aan de Vecht   1965    640e   1:14:01  12,159     4:56
           3   1566  Paula van der Pouw-Kuiper  TTW                   1968    663e   1:17:28  11,618     5:09 

M21        1     44  Fransua Woldemariam        Almere '81            1970    650e   1:14:51  16,910     3:32 *
           2    159  Frans van Heteren          Aalsmeer              1966    687e   1:24:05  15,053     3:59
           3    202  Frans Woerden              De Veenlopers         1970    688e   1:24:13  15,029     3:59 

V21        1    158  Ingeborg Couvee            AKU                   1974    760e   1:42:13  12,383     4:50
           2    101  Luisa Agosti               Ouderkerk aan de Ams  1963    772e   1:45:07  12,041     4:58
           3    198  Miranda Goossens           Amsterdam             1980    780e   1:47:09  11,812     5:04 

* Verbetering parcoursrecord (bijgehouden sinds 2002)