Uitslag 10km

Uitslag 10km2010-12-12T13:13:06+00:00
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1327  Ricardo van 't Schip       Mijdrecht             1982      1e M10       34:52    34:50  17,208 
    2   1338  Joost Scheefhals           Almere                1977      2e M10       35:38    35:31  16,838 
    3   1384  Thomas Merlijn             Phanos                1978      3e M10       36:09    36:09  16,598 
    4   1032  Reinier Nagel              Loopgroep PK          1982      4e M10       36:36    38:21  16,393 
    5   1010  Harry Bijl                 TTW                   1957      5e M10       36:59    36:58  16,224 
    6   1423  Sander Heesen              Atos                  1974      6e M10       37:55    37:53  15,824 
    7   1001  Bjorn van der Neut         TTW                   1977      7e M10       38:27    38:26  15,605 
    8   1460  Martijn Kroonenberg        Startbaan             1968      8e M10       38:49    38:48  15,457 
    9   1061  Remco Jesterhoudt          Running2000           1972      9e M10       38:55    38:51  15,418 
   10   1065  Roelant Horree             Weesp                 1966     10e M10       39:39    39:34  15,132 
   11   1188  Gerard Miltenburg          Fysiotrainingscentru  1958     11e M10       39:42    39:40  15,113 
   12   1345  Dennis Beijleveld          Almere                1970     12e M10       39:48    39:46  15,075 
   13   1140  Marc van Uden              Deventer              1976     13e M10       39:54    39:47  15,038 
   14   1211  Randall de Boer            Amsterdam             1980     14e M10       39:59    39:50  15,006 
   15   1292  Patrick van Huisstede      Kortenhoef            1970     15e M10       40:27    40:21  14,833 
   16   1328  Rick van der Burg          Weesp                 1991     16e M10       40:33    40:32  14,797 
   17   1240  Alex Soede                 Fysiotrainingscentru  1964     17e M10       40:35    40:33  14,784 
   18   1312  Cornel vd Bosch            TTW                   1967     18e M10       40:38    40:35  14,766 
   19   1132  Dick Rijntjes              AV '23                1967     19e M10       40:41    40:38  14,748 
   20   1199  Tense Brunemann            Amsterdam Zuidoost    1985     20e M10       40:55    40:53  14,664 
   21   1195  Martin de Vor              GAC Hilversum         1959     21e M10       41:57    41:54  14,303 
   22   1469  Rick van der Kroon         Kudelstaart           1977     22e M10       41:58    41:55  14,297 
   23   1335  Maris van Sprang           Uithoorn              1960     23e M10       42:01    41:59  14,280 
   24   1459  Wim Gentenaar              TTW                   1964     24e M10       42:18    42:13  14,184 
   25   1298  Raymond Hébuterne          BAV                   1970     25e M10       42:22    42:12  14,162 
   26   1436  Sanne Sibbald              Zeewolde              1993      1e V10       42:30    42:29  14,118 
   27   1142  Ruud Baaiman               Almere                1983     26e M10       42:34    42:26  14,096 
   28   1339  K.Langerak                 U-Track               1965     27e M10       43:02    42:54  13,943 
   29   1395  Christine Rebello          Hilversum             1972      2e V10       43:09    43:02  13,905 
   30   1310  Holger Cremer              U-Track               1967     28e M10       43:13    43:05  13,884 
   31   1228  Bert van Gastelen          Uithoorn              1964     29e M10       43:36    42:43  13,761 
   32   1401  Zoran Kascelan             Amsterdam             1978     30e M10       43:36    43:13  13,761 
   33   1033  Deborah Schouten           Weesp                 1987      3e V10       43:41    43:35  13,735 
   34   1351  Yvonne Versteegh           Amsterdam             1977      4e V10       43:53    43:46  13,673 
   35   1377  Frank de Horde             Amstelveen            1967     31e M10       43:56    43:33  13,657 
   36   1407  Arnold Pronk               Weesp                 1986     32e M10       44:01    43:08  13,631 
   37   1270  Hans Blaauwbroek           U-Track               1962     33e M10       44:02    43:41  13,626 
   38   1412  R van Dijk                 Amsterdam             1978     34e M10       44:11    42:57  13,580 
   39   1431  Marc Vrijhoef              Weesp                 1977     35e M10       44:15    43:47  13,559 
   40   1372  Stephan de Vilder          KAV Holland           1965     36e M10       44:16    44:12  13,554 
   41   1337  Bouke Bruinsma             Gouda                 1971     37e M10       44:34    44:32  13,463 
   42   1278  Zeger Pronk                Amsterdam Zuidoost    1966     38e M10       44:38    44:25  13,443 
   43   1161  Marleen Haakma             Atos                  1970      5e V10       44:44    44:42  13,413 
   44   1135  Ed de Jong                 Atos                  1949     39e M10       44:44    44:42  13,413 
   45   1363  Jaap Hop                   Hierden               1964     40e M10       44:46    44:44  13,403 
   46   1454  Oscar Phielix              Weesp                 1967     41e M10       44:54    44:52  13,363 
   47   1456  Maarten Smakman            Amsterdam             1976     42e M10       45:03    44:52  13,319 
   48   1421  Rik Ossenkoppele           Amsterdam             1981     43e M10       45:06    44:55  13,304 
   49   1255  Henk de Groot              Weesp                 1960     44e M10       45:18    45:02  13,245 
   50   1009  Lennart Jongeneel          Amsterdam             1974     45e M10       45:23    44:29  13,221 
   51   1370  Lars van Westerlaak        U-Track               1972     46e M10       45:25    45:17  13,211 
   52   1330  Ben de Boer                Amsterdam             1967     47e M10       45:26    45:00  13,206 
   53   1424  Paul van der Horst         Amsterdam             1967     48e M10       45:28    45:17  13,196 
   54   1379  Ronald Bohle               Hoofddorp             1966     49e M10       45:32    45:27  13,177 
   55   1156  Watse van Bommel           Weesp                 1975     50e M10       45:50    45:29  13,091 
   56   1230  Marcel van Wees            Delta Lloyd Running   1976     51e M10       45:50    44:30  13,091 
   57   1297  Youssef Mekhchane          Lelystad              1980     52e M10       45:55    45:48  13,067 
   58   1113  Cees Schep                 Fysiotrainingscentru  1982     53e M10       46:01    45:07  13,039 
   59   1172  Onno van Dijk              Tartlétos             1984     54e M10       46:05    46:03  13,020 
   60   1251  Marcel van den Bovenkamp   Weesp                 1965     55e M10       46:11    45:51  12,992 
   61   1157  Patrick Rietveld           Bussum                1970     56e M10       46:15    46:12  12,973 
   62   1271  Robbert Westland           Weesp                 1983     57e M10       46:18    45:25  12,959 
   63   1331  Ronald Ruitenbeek          Huizen                1960     58e M10       46:25    46:10  12,926 
   64   1394  Dorus Pronk                Weesp                 1983     59e M10       46:33    45:38  12,889 
   65   1143  Theo Tolboom               Loopgroep Marathon U  1971     60e M10       46:36    46:21  12,876 
   66   1406  Paul van Wijk              Nederhorst den Berg   1965     61e M10       46:40    46:09  12,857 
   67   1272  Malcolm Arduin             Phanos                1973     62e M10       46:50    46:34  12,811 
   68   1346  Henry Blaauwwijk           Almere                1972     63e M10       47:12    47:10  12,712 
   69   1085  Maaikel Warnars            Weesp                 1969     64e M10       47:15    47:08  12,698 
   70   1284  Fred van der Roest         Hilversum             1967     65e M10       47:30    45:56  12,632 
   71   1258  Frank Heijnis              Weesp                 1961     66e M10       47:32    47:09  12,623 
   72   1138  Wilbert van Leijen         Amsterdam             1962     67e M10       47:45    47:31  12,565 
   73   1472  Henk Horst                 Eemnes                1952     68e M10       47:58    47:43  12,509 
   74   1119  Edwin Nieman               Brighton (NZL)        1966     69e M10       47:59    47:46  12,504 
   75   1418  Rianne Vlooswijk           Utrecht               1977      6e V10       48:10    47:50  12,457 
   76   1294  Sebastian Cornelje         Amstelveen            1990     70e M10       48:29    47:09  12,375 
   77   1190  Wieger van den Bos         Weesp                 1960     71e M10       48:29    48:25  12,375 
   78   1470  Theo Vork                  Utrecht               1938     72e M10       48:29    48:28  12,375 
   79   1389  Victor Ferrero             Weesp                 1946     73e M10       48:55    48:18  12,266 
   80   1097  Gustave Pol                U-Track               1966     74e M10       48:58    48:35  12,253 
   81   1108  Wiro Westerwoudt           U-Track               1963     75e M10       49:04    48:40  12,228 
   82   1287  Henk-Jan Kolman            Hilversum             1971     76e M10       49:12    48:45  12,195 
   83   1306  Arjan Wiskerke             TTW                   1961     77e M10       49:15    48:18  12,183 
   84   1403  Roelof Boerma              Weesp                 1969     78e M10       49:18    48:55  12,170 
   85   1400  Tonnie Brandt              Amsterdam             1975     79e M10       49:33    49:11  12,109 
   86   1321  Christopher Pierce         Amsterdam             1980     80e M10       49:34    49:30  12,105 
   87   1181  Danny Peil                 Amsterdam             1969     81e M10       49:34    49:12  12,105 
   88   1466  Philip Wins                Hilversum             1962     82e M10       49:36    48:23  12,097 
   89   1411  Martin Verschuren          Muiden                1964     83e M10       49:37    48:52  12,093 
   90   1281  Jeroen Vader               Amsterdam             1965     84e M10       49:38    48:42  12,089 
   91   1349  Carla Roelofs              Nijmegen              1955     85e M10       49:39    49:06  12,085 
   92   1191  Ruben Mogge                Alkmaar               1979     86e M10       49:40    49:11  12,081 
   93   1300  Dennis Rienstra            Amsterdam             1979     87e M10       49:41    49:13  12,076 
   94   1212  Peter Siderius             Maarssen              1959     88e M10       49:45    49:20  12,060 
   95   1336  Jan Gentenaar              Almere                1963     89e M10       49:49    48:45  12,044 
   96   1301  Dick Mienis                Nieuwe Niedorp        1974     90e M10       49:50    49:39  12,040 
   97   1133  Alex Vink                  Almere                1959     91e M10       50:01    49:38  11,996 
   98   1114  Willem van Lindenberg      Fysiotrainingscentru  1952     92e M10       50:05    49:59  11,980 
   99   1365  Nils Sewalt                Weesp                 1978     93e M10       50:06    49:45  11,976 
  100   1432  Jan Wind                   Hilversum             1979     94e M10       50:12    49:05  11,952 
  101   1318  Martin Taling              Weesp                 1972     95e M10       50:17    49:44  11,932 
  102   1060  Joyce van Kooten           Weesp                 1977      7e V10       50:18    50:02  11,928 
  103   1128  Moh Amrani                 Diemen                1966     96e M10       50:24    50:14  11,905 
  104   1049  Adri Deijkers              Amsterdam             1953     97e M10       50:26    50:07  11,897 
  105   1013  Reijer Holtmanns           Weesp                 1955     98e M10       50:28    50:14  11,889 
  106   1464  Cor Vonk                   Nigtevecht            1949     99e M10       50:31    49:46  11,877 
  107   1015  Derek van Mourik           Abcoude               1968    100e M10       50:35    50:24  11,862 
  108   1313  Pita Hoogendoorn           TTW                   1960      8e V10       50:45    50:38  11,823 
  109   1371  Kim Janszen                Amsterdam             1966    101e M10       50:50    50:18  11,803 
  110   1473  Arnout Schennink           Amsterdam             1979    102e M10       50:52    49:39  11,796 
  111   1596  Rob Colin                  Nieuw Vennep          1958    103e M10       50:59    50:40  11,769 
  112   1268  Tom Plukker                Weesp                 1992    104e M10       51:00    49:49  11,765 
  113   1433  Jurgen de Vries            Almere                1978    105e M10       51:01    50:48  11,761 
  114   1045  Ron Ebbers                 Weesp                 1965    106e M10       51:04    50:43  11,749 
  115   1130  Linda van Veen             Oostzaan              1976      9e V10       51:07    50:29  11,738 
  116   1079  Richard Singelenberg       Loopgroep Marathon U  1946    107e M10       51:09    50:55  11,730 
  117   1415  Peter Koeneman             Amsterdam             1970    108e M10       51:09    49:30  11,730 
  118   1374  Jeroen van den Bosch       Vinkeveen             1990    109e M10       51:12    49:57  11,719 
  119   1356  Harry Ebbers               Muiderberg            1961    110e M10       51:12    50:48  11,719 
  120   1125  Roald de Vos               Amsterdam Zuidoost    1964    111e M10       51:13    50:04  11,715 
  121   1005  JR Hobbs                   Loopgroep Aart Stigt  1975    112e M10       51:22    50:52  11,681 
  122   1361  Rob Keulemans              Hilversum             1969    113e M10       51:22    50:51  11,681 
  123   1122  Remko Riepen               Amsterdam Zuidoost    1980    114e M10       51:24    50:15  11,673 
  124   1366  Tony Dongen                Weesp                 1962    115e M10       51:25    51:07  11,669 
  125   1248  Bob Kurpershoek            Amsterdam             1976    116e M10       51:27    49:40  11,662 
  126   1131  Frank de la Bey            Deventer              1979    117e M10       51:31    51:23  11,647 
  127   1239  Ronald Klinkenberg         Weesp                 1961    118e M10       51:49    51:48  11,579 
  128   1187  Danny Wierda               Almere                1962    119e M10       51:52    50:49  11,568 
  129   1250  Roy Calis                  Amsterdam             1978    120e M10       51:54    50:06  11,561 
  130   1381  Jeroen Jansen              Almere                1969    121e M10       51:55    51:38  11,557 
  131   1264  Dirk Molema                Weesp                 1960    122e M10       52:00    50:46  11,538 
  132   1160  Remko van Kesteren         Fysiotrainingscentru  1964    123e M10       52:01    51:42  11,535 
  133   1048  Jan-Willem Augustinus      Maarssen              1967    124e M10       52:08    51:12  11,509 
  134   1178  Robert van Dal             Amsterdam             1973    125e M10       52:09    51:47  11,505 
  135   1145  Astrid Riemslag            Haarlem               1982     10e V10       52:12    51:18  11,494 
  136   1317  van Arnhem                 Weesp                 1954    126e M10       52:25    51:05  11,447 
  137   1174  Corien van Andel           GAC Hilversum         1968     11e V10       52:27    52:24  11,439 
  138   1276  Matthijs Korenberg         Amsterdam             1977    127e M10       52:35    52:02  11,410 
  139   1275  Arend Edelenbosch          Amsterdam             1980    128e M10       52:35    52:02  11,410 
  140   1175  Gerco Hulsbos              Nieuw Vennep          1970    129e M10       52:36    51:42  11,407 
  141   1261  Natasja Kardos             Weesp                 1968     12e V10       52:42    52:19  11,385 
  142   1207  Joline van Zoggel          Parthenon             1962     13e V10       52:47    52:36  11,367 
  143   1158  Cindy Rietveld             Bussum                1972     14e V10       52:49    52:46  11,360 
  144   1117  Joost Leyten               Fysiotrainingscentru  1956    130e M10       52:56    52:28  11,335 
  145   1435  Gerard Verstege            Maarssen              1951    131e M10       53:00    52:57  11,321 
  146   1343  Nicole Ypma                Phanos                1973     15e V10       53:02    52:26  11,314 
  147   1315  Renzo Slokker              Weesp                 1973    132e M10       53:03    52:47  11,310 
  148   1391  Alex Baltus                Almere                1962    133e M10       53:04    53:01  11,307 
  149   1184  Aran Labrijn               Amsterdam             1972    134e M10       53:05    52:45  11,303 
  150   1214  Fedor Haringcaspel         Amsterdam Zuidoost    1971    135e M10       53:06    52:26  11,299 
  151   1382  P.Rinkes                   Maarssen              1962    136e M10       53:06    51:54  11,299 
  152   1153  Martijn Vink               Nieuw Vennep          1970    137e M10       53:06    52:20  11,299 
  153   1057  Aart Scholte               Weesp                 1958    138e M10       53:10    52:35  11,285 
  154   1050  Mariska Luth               TTW                   1970     16e V10       53:11    53:04  11,282 
  155   1325  Raymond Starren            Almere                1971    139e M10       53:13    51:55  11,275 
  156   1234  Hen van Gastelen           NEA Volharding        1954    140e M10       53:21    52:30  11,246 
  157   1396  Rik van den Boog           Weesp                 1959    141e M10       53:23    53:00  11,239 
  158   1402  Skender Djendoubi          TTW                   1966    142e M10       53:32    52:04  11,208 
  159   1134  Miranda Poldervaart        U-Track               1980     17e V10       53:43    53:15  11,170 
  160   1358  Andries Polman             Kortenhoef            1967    143e M10       53:44    52:31  11,166 
  161   1316  Rik van Arnhem             Weesp                 1984    144e M10       53:52    52:31  11,139 
  162   1254  Richard Egberink           GAC Hilversum         1963    145e M10       53:54    53:44  11,132 
  163   1218  Guy Vossen                 Amsterdam             1978    146e M10       53:54    52:41  11,132 
  164   1209  Ed Roosen                  Leersum               1956    147e M10       53:55    52:35  11,128 
  165   1176  Dick van Huisstede         Nederhorst den Berg   1951    148e M10       54:02    52:28  11,104 
  166   1123  Joram Oosting              Amsterdam Zuidoost    1972    149e M10       54:04    52:55  11,097 
  167   1410  Saskia Verschuren          Muiderberg            1968     18e V10       54:04    53:21  11,097 
  168   1094  Ellen Kok                  Weesp                 1967     19e V10       54:09    53:40  11,080 
  169   1063  Adriaan Muts               GAC Hilversum         1959    150e M10       54:13    54:09  11,067 
  170   1452  Iskandar Klem              Amsterdam             1956    151e M10       54:15    53:43  11,060 
  171   1231  Koen Abcouwer              Amsterdam             1983    152e M10       54:16    53:28  11,057 
  172   1104  Irinka Pieneman            Amstelveen            1969     20e V10       54:17    54:02  11,053 
  173   1144  Roland Bornhijm            Almere                1968    153e M10       54:25    53:24  11,026 
  174   1409  E.P. Heijnis               Muiderberg            1965    154e M10       54:25    53:42  11,026 
  175   1141  Udo Goedhart               Almere                1973    155e M10       54:26    53:23  11,023 
  176   1192  Michel Endres              Weesp                 1955    156e M10       54:36    54:25  10,989 
  177   1277  Bert Hulshof               Hilversum             1946    157e M10       54:36    53:16  10,989 
  178   1167  Dick Bergman               Nederhorst den Berg   1965    158e M10       54:37    54:05  10,986 
  179   1360  Alfons van Eysden          Nieuw Vennep          1962    159e M10       54:40    54:21  10,976 
  180   1289  Quirijn Biesheuvel         Amsterdam             1977    160e M10       54:42    53:25  10,969 
  181   1243  Jose van Dam               U-Track               1953     21e V10       54:45    54:16  10,959 
  182   1256  Milan Geertsma             Weesp                 1996    161e M10       54:49    54:45  10,946 
  183   1193  Joep van Poll              Weesp                 1948    162e M10       54:53    54:37  10,932 
  184   1390  Vera Quiel                 Almere                1971     22e V10       54:56    54:54  10,922 
  185   1385  Frans Overwater            Weesp                 1963    163e M10       55:05    55:01  10,893 
  186   1170  Chris Steenvoorden         Phanos                1949    164e M10       55:05    54:49  10,893 
  187   1408  Lisanne Heijnis            Weesp                 1989     23e V10       55:07    54:45  10,886 
  188   1463  Esther Dekker              Bussum                1968     24e V10       55:08    54:24  10,883 
  189   1429  Esther Scheffer            Amsterdam             1969     25e V10       55:08    54:25  10,883 
  190   1369  Saskia Verbrugge           Amsterdam             1978     26e V10       55:09    54:14  10,879 
  191   1333  Jacob Boonen               Hierden               1953    165e M10       55:14    54:29  10,863 
  192   1219  Janneke Gierman            Amsterdam             1981     27e V10       55:16    54:30  10,856 
  193   1263  Chris Smeekes              Weesp                 1953    166e M10       55:16    54:38  10,856 
  194   1286  Riccardo van Thienen       Hillegom              1967    167e M10       55:19    55:14  10,847 
  195   1367  Paul Lewin                 Weesp                 1956    168e M10       55:26    55:21  10,824 
  196   1091  Michael Megarry            Wassenaar             1957    169e M10       55:33    55:09  10,801 
  197   1028  Henk Keizer                Amsterdam Zuidoost    1946    170e M10       55:34    55:16  10,798 
  198   1169  Joop de Kort               Leiden                1958    171e M10       55:35    54:05  10,795 
  199   1200  Marlies Frinsel            Loosdrecht            1966     28e V10       55:35    54:39  10,795 
  200   1461  Jose Cubo                  AV Aalsmeer           1966    172e M10       55:43    54:55  10,769 
  201   1426  Tim Brink                  Almere                1974    173e M10       55:48    54:43  10,753 
  202   1425  Jeroen Colpaar             Amstelveen            1976    174e M10       55:54    54:49  10,733 
  203   1324  Mieke Kolvoort             Amsterdam Zuidoost    1958     29e V10       55:57    54:53  10,724 
  204   1036  Juan Vrijs                 Leiden                1953    175e M10       56:01    54:43  10,711 
  205   1465  Ben Schoordijk             Nederhorst den Berg   1940    176e M10       56:04    54:34  10,702 
  206   1084  Ada Kaspersma              Almere                1971     30e V10       56:13    54:53  10,673 
  207   1206  Jos van Gastelen           Purmerend             1962    177e M10       56:14    55:22  10,670 
  208   1416  Edwin Eckhardt             Weesp                 1969    178e M10       56:17    54:48  10,660 
  209   1378  Gianni Napoli              Weesp                 1970    179e M10       56:19    54:51  10,654 
  210   1303  Laurens Renzenbrink        Weesp                 1990    180e M10       56:28    56:11  10,626 
  211   1149  Janke Locht                Weesp                 1971     31e V10       56:29    56:23  10,623 
  212   1017  Oscar Scholing             Weesp                 1977    181e M10       56:31    55:46  10,616 
  213   1018  Wendy Sproit               Amsterdam             1969     32e V10       56:32    55:47  10,613 
  214   1352  Peter Hol                  Almere                1965    182e M10       56:33    55:31  10,610 
  215   1257  Arjan Geertsma             Weesp                 1961    183e M10       56:50    56:46  10,557 
  216   1399  Jessica Demmer             De Bilt               1975     33e V10       56:52    56:22  10,551 
  217   1450  Melany van Oostrom         Hilversum             1983     34e V10       56:57    56:27  10,536 
  218   1467  Patricia King              Amstelveen            1954     35e V10       57:04    55:46  10,514 
  219   1201  Machiel Limburg            Amsterdam Zuidoost    1952    184e M10       57:11    56:09  10,493 
  220   1434  Marc Wilschut              Muiderberg            1979    185e M10       57:16    57:03  10,477 
  221   1182  Joost Bakker               Amstelveen            1966    186e M10       57:16    56:56  10,477 
  222   1440  Lucas van Rennes           Leiden                        187e M10       57:18    56:42  10,471 
  223   1302  Bas de Roo                 Diemen                1954    188e M10       57:18    56:00  10,471 
  224   1004  Marjolein van Rest         Houten                1970     36e V10       57:26    56:47  10,447 
  225   1064  Michel van der Lek         Baarn                 1971    189e M10       57:28    55:52  10,441 
  226   1397  Marco Welker               Hilversum             1963    190e M10       57:32    57:24  10,429 
  227   1319  Broersen,Paul              Weesp                 1975    191e M10       57:43    57:17  10,396 
  228   1341  Johan van Manen            Harderwijk            1953    192e M10       57:44    56:48  10,393 
  229   1388  Rene van Groen             Almere                1963    193e M10       57:48    56:47  10,381 
  230   1110  Esther Franssen            GAC Hilversum         1961     37e V10       57:51    57:42  10,372 
  231   1430  Dennis Kommenhoek          Startbaan             1977    194e M10       57:54    57:07  10,363 
  232   1007  Paul Homan                 Almere                1979    195e M10       57:56    57:40  10,357 
  233   1455  Remco Roestenburg          Amsterdam             1973    196e M10       57:59    56:46  10,348 
  234   1152  Astrid Versluis            Nederhorst den Berg   1969     38e V10       58:08    57:57  10,321 
  235    416  Henny Hof                  Amsterdam             1941    197e M10       58:13    55:03  10,306 
  236   1062  Marco Rebel                GAC Hilversum         1956    198e M10       58:19    58:14  10,289 
  237   1357  Henry Nederveen            Weesp                 1948    199e M10       58:25    57:08  10,271 
  238   1269  Patrick Dalmulder          Weesp                 1990    200e M10       58:26    57:45  10,268 
  239   1293  Gerbrand van den Boomen    Weesp                 1965    201e M10       58:33    57:04  10,248 
  240   1348  Liz Niesten                Nijmegen              1959     39e V10       58:35    58:04  10,242 
  241   1342  Robert Rupens              Wilnis                1972    202e M10       58:37    57:34  10,236 
  242   1260  Carin Donk                 Amsterdam             1969     40e V10       58:44    57:54  10,216 
  243   1076  Lida de Haan               Odijk                 1962     41e V10       58:49    58:27  10,201 
  244   1380  E. Visser                  Almere                1960    203e M10       58:56    58:08  10,181 
  245   1393  Sandra Tondeur             Baambrugge            1968     42e V10       58:57    58:21  10,178 
  246   1392  Paul Jacomine              Abcoude               1967     43e V10       58:57    58:21  10,178 
  247   1320  Pronk,Joline               Weesp                 1988     44e V10       58:58    58:06  10,175 
  248   1355  Albert Schut               Almere                2009    204e M10       58:58    57:31  10,175 
  249   1220  Wendy van Hal              Amsterdam             1983     45e V10       59:01    58:32  10,167 
  250   1376  Tamara Bakker              Muiderberg            1978     46e V10       59:02    57:33  10,164 
  251   1008  Gerard de Vries            Almere                1972    205e M10       59:06    58:58  10,152 
  252   1226  Joyce Meijer-de Groot      Purmerend             1969     47e V10       59:06    58:14  10,152 
  253    382  Karim Ispahani             Amsterdam             1976    206e M10       59:08    54:16  10,147 
  254   1222  Fleur Boot                 Amsterdam             1981     48e V10       59:10    58:25  10,141 
  255   1210  Sylvia Roosen              Leersum               1958     49e V10       59:15    57:55  10,127 
  256   1077  Rob de Haan                U-Track               1959    207e M10       59:22    59:00  10,107 
  257   1137  Cees de Jong               Almere                1961    208e M10       59:23    58:09  10,104 
  258   1171  Femke Piersma              U-Track               1971     50e V10       59:24    58:28  10,101 
  259   1314  Stef van Riggelen          Weesp                 1964    209e M10       59:27    59:22  10,093 
  260   1121  Bianca de Koning           Weesp                 1977     51e V10       59:35    58:55  10,070 
  261   1023  Frans Hofma                Pijnenburg            1968    210e M10       59:40    58:58  10,056 
  262   1129  Jeroen Wulfse              Amsterdam             1976    211e M10       59:41    58:24  10,053 
  263   1155  Jurriaan Brandsma          Landsmeer             1970    212e M10       59:46    59:04  10,039 
  264   1347  Gaston Hebuterne           Baarn                 1938    213e M10       59:50    59:17  10,028 
  265   1453  Mariette van Sprongen      Bussum                1957     52e V10       59:52    59:13  10,022 
  266   1087  Silke Hammerschmidt        Naarden               1980     53e V10       59:56    58:46  10,011 
  267   1006  Barbara Pronk              Weesp                 1971     54e V10       59:57    58:41  10,008 
  268   1350  Tessel van Manen           Weesp                 1994     55e V10     1:00:07    59:21   9,981 
  269   1457  Corine Snel                Amsterdam             1975     56e V10     1:00:16    59:40   9,956 
  270   1344  Wim Roozendaal             Amstelveen            1955    214e M10     1:00:17    58:48   9,953 
  271   1283  Elkana Mirino              Amsterdam             1981     57e V10     1:00:35  1:00:08   9,904 
  272   1180  Alfons Knijn               Phanos                1952    215e M10     1:00:35  1:00:09   9,904 
  273   1215  Bilal Haniff               Maarssen              1980    216e M10     1:00:36  1:00:10   9,901 
  274   1031  Fokke Rispens              Amsterdam             1966    217e M10     1:00:37    59:34   9,898 
  275   1386  Wim de Jong                Ankeveen              1951    218e M10     1:00:43    59:08   9,882 
  276   1089  Robin de Vries             Muiderberg            1961    219e M10     1:00:45    59:59   9,877 
  277   1029  Hilly van Polanen          Almere                1957     58e V10     1:00:54    59:33   9,852 
  278   1259  Lysette van Kampen         Lelystad              1982     59e V10     1:01:03  1:00:12   9,828 
  279   1027  Marien Weststrate          Weesp                 1954    220e M10     1:01:03    59:41   9,828 
  280   1273  Ad van Kampen              Lelystad              1952    221e M10     1:01:04  1:00:13   9,825 
  281   1354  Hans de Jong               Almere                1955    222e M10     1:01:07  1:00:50   9,817 
  282   1102  Eltica de Bie              Amsterdam Zuidoost    1960     60e V10     1:01:10  1:00:59   9,809 
  283   1203  Ruud Nassette              Amsterdam Zuidoost    1964    223e M10     1:01:12  1:00:01   9,804 
  284   1124  Gerard vd Linden           Amsterdam Zuidoost    1970    224e M10     1:01:12    59:55   9,804 
  285   1290  Florianne Stap             Amsterdam             1985     61e V10     1:01:23  1:00:36   9,775 
  286   1244  Meindert Brunia            Abcoude               1949    225e M10     1:01:36  1:01:12   9,740 
  287   1353  Michel van Manen           Weesp                 1962    226e M10     1:01:38  1:00:52   9,735 
  288   1112  Laetitia Schram            Fysiotrainingscentru  1974     62e V10     1:01:40  1:00:40   9,730 
  289   1438  Olivia Jansen              Vijfhuizen            1973     63e V10     1:01:44  1:00:44   9,719 
  290   1439  Jan Doorman                Vijfhuizen            1975    227e M10     1:01:51  1:00:51   9,701 
  291   1109  John Horst                 Hoorn Nh              1969    228e M10     1:01:57  1:01:20   9,685 
  292   1311  Robert Knollenburg         Weesp                 1958    229e M10     1:01:59  1:01:35   9,680 
  293   1168  Sacha Meijer               Amsterdam             1970     64e V10     1:01:59  1:01:36   9,680 
  294   1197  Robin Duijn                TTW                   1972    230e M10     1:02:00  1:00:58   9,677 
  295   1332  Jacob Boonen jr            Hierden               1984    231e M10     1:02:01  1:01:15   9,675 
  296   1194  Christina van Diggele-Dog  Loenen aan de Vecht   1954     65e V10     1:02:03  1:01:15   9,670 
  297   1428  Steven Hunnick             Amsterdam             1978    232e M10     1:02:07  1:01:33   9,659 
  298   1225  Danielle de Groot          Amsterdam             1968     66e V10     1:02:16  1:01:24   9,636 
  299    253  Michael Hutchings          Fysiotrainingscentru  1994    233e M10     1:02:16    59:08   9,636 
  300   1274  Bianca Verbrugge           Amstelveen            1978     67e V10     1:02:18  1:00:59   9,631 
  301   1217  Karin Revers               Bussum                1986     68e V10     1:02:25  1:00:53   9,613 
  302   1404  Alfons Koster              Zeist                 1965    234e M10     1:02:34  1:01:58   9,590 
  303   1458  Faizel Boumann             Amsterdam             1972    235e M10     1:02:38  1:02:27   9,580 
  304   1066  Fiona Bliss                Amsterdam             1970     69e V10     1:02:44  1:01:26   9,564 
  305   1420  Annemarie Ruurs            Amsterdam Zuidoost    1985     70e V10     1:03:06  1:02:28   9,509 
  306   1103  Jimmy van Ommeren          Amsterdam Zuidoost    1963    236e M10     1:03:10  1:02:54   9,499 
  307   1462  Maaike Streng              Amsterdam             1980     71e V10     1:03:19  1:02:42   9,476 
  308   1427  Joanneke de Bouten         Amsterdam             1979     72e V10     1:03:19  1:02:42   9,476 
  309   1322  A.Fleuzen-de Bruijn        Almere                1957     73e V10     1:03:35  1:03:17   9,436 
  310   1326  Saskia van den Zande       Kortenhoef            1969     74e V10     1:03:49  1:02:36   9,402 
  311   1078  Ellen de Vries             Amsterdam             1958     75e V10     1:03:53  1:02:23   9,392 
  312   1186  Anoek Hessels              Hilversum             1975     76e V10     1:04:06  1:03:49   9,360 
  313   1451  Titus Metz                 Hoofddorp             1970    237e M10     1:04:18  1:03:13   9,331 
  314   1414  Natascha van de Horst      Aalsmeer              1980     77e V10     1:04:23  1:03:34   9,319 
  315   1359  Stans van der Poel         Nederhorst den Berg   1955     78e V10     1:04:33  1:04:09   9,295 
  316   1221  Hanneke Holthuis           Amsterdam             1981     79e V10     1:04:40  1:03:59   9,278 
  317   1405  Miranda Tong Sang          Amstelveen            1983     80e V10     1:04:40  1:04:05   9,278 
  318   1165  Inge van Dam               Utrecht               1970     81e V10     1:04:45  1:04:32   9,266 
  319   1154  Liesbeth van der Mei       Hilversum             1976     82e V10     1:04:45  1:04:33   9,266 
  320   1468  Dolf Wind                  Hilversum             1948    238e M10     1:04:49  1:03:42   9,257 
  321   1422  Marese Peters              Oegstgeest            1973     83e V10     1:04:54  1:04:17   9,245 
  322   1126  Ursula Stroeken            Fysiotrainingscentru  1969     84e V10     1:05:16  1:04:47   9,193 
  323   1002  Saskia Wijbrandts          Weesp                 1969     85e V10     1:05:45  1:04:24   9,125 
  324   1205  Maria Habes                Bussum                1962     86e V10     1:06:01  1:04:30   9,089 
  325   1198  Maarten van der Veer       Muiderberg            1936    239e M10     1:06:07  1:05:23   9,075 
  326   1232  Nelleke van Deventer       Weesp                 1952     87e V10     1:06:12  1:05:52   9,063 
  327   1265  Nico Dalmulder             Weesp                 1968    240e M10     1:06:13  1:04:58   9,061 
  328   1177  Claudia Leegwater          Amsterdam             1972     88e V10     1:06:16  1:05:52   9,054 
  329   1375  K.L.Miller                 Amsterdam             1969     89e V10     1:06:21  1:05:15   9,043 
  330   1383  Nicole vd Meulen           Amsterdam             1972     90e V10     1:06:25  1:05:41   9,034 
  331   1120  Yvette van Keulen          Weesp                 1972     91e V10     1:06:26  1:05:46   9,032 
  332   1285  André van der Steen        Almere                1961    241e M10     1:07:00  1:06:41   8,955 
  333   1373  Dorry Omtzigt              Vinkeveen             1960     92e V10     1:07:16  1:06:01   8,920 
  334   1362  Jacquelien Hop             Hierden               1971     93e V10     1:07:18  1:06:33   8,915 
  335   1043  Linda de Vries             Zaandam               1980     94e V10     1:07:26  1:07:04   8,898 
  336   1262  Geurt-Paul Koning          Weesp                 1960    242e M10     1:07:34  1:06:19   8,880 
  337   1299  Esther Winkels             Aalsmeer              1973     95e V10     1:07:45  1:07:13   8,856 
  338   1101  Johan Schokker             Amsterdam             1964    243e M10     1:07:49  1:06:18   8,847 
  339    329  Ricardo van Lunteren       Fysiotrainingscentru  1993    244e M10     1:07:54  1:04:46   8,837 
  340   1246  Peter Toussain             Huizen                1946    245e M10     1:07:54  1:07:00   8,837 
  341   1150  Alice Knaap                Naarden               1972     96e V10     1:07:54  1:07:00   8,837 
  342   1173  Caroline Bosch             Amsterdam             1964     97e V10     1:08:03  1:07:34   8,817 
  343   1146  Marion Wagenaar-Visser     Weesp                 1968     98e V10     1:08:05  1:06:35   8,813 
  344   1291  Stephanie Lob              Blaricum              1956     99e V10     1:08:19  1:07:32   8,783 
  345   1074  Ellen Daas                 Wormer                1970    100e V10     1:08:20  1:06:58   8,780 
  346   1116  Eric Pluym                 Fysiotrainingscentru  1961    246e M10     1:08:22  1:06:59   8,776 
  347   1044  Yvette Henstra             Krommenie             1964    101e V10     1:08:24  1:07:02   8,772 
  348   1216  Evelien Wijnberg           Aalsmeer              1979    102e V10     1:08:26  1:07:52   8,768 
  349   1229  Frans Bosch                Almere                1957    247e M10     1:08:43  1:07:11   8,732 
  350   1224  Karin de Bree              Hilversum             1975    103e V10     1:08:50  1:07:47   8,717 
  351   1075  Patricia van Axeldongen    Bussum                1963    104e V10     1:08:58  1:08:40   8,700 
  352   1111  Annela ter Borg            Amsterdam             1962    105e V10     1:09:16  1:08:18   8,662 
  353   1223  Sandra van Heeswijk        De Bilt               1971    106e V10     1:09:16  1:08:18   8,662 
  354   1235  Rob Koortens               Almere                1958    248e M10     1:09:21  1:08:19   8,652 
  355   1334  Eric van Schaick           Vleuten               1961    249e M10     1:09:22  1:08:15   8,650 
  356   1059  Suzanne van der Reis       Almere                1969    107e V10     1:09:40  1:08:33   8,612 
  357   1058  Olga Knijn                 Almere                1974    108e V10     1:09:45  1:08:37   8,602 
  358   1147  Aafke Jongsma              Amsterdam             1978    109e V10     1:09:51  1:08:46   8,590 
  359   1471  Jan Troost                 IJsselstein Ut        1944    250e M10     1:09:54  1:08:45   8,584 
  360   1202  Carla Tichelaar            Amsterdam Zuidoost    1965    110e V10     1:09:57  1:08:48   8,578 
  361   1307  Rob Wilkes                 Almere                1960    251e M10     1:10:04  1:09:22   8,563 
  362   1368  Ingrid Harman              Zaandam               1959    111e V10     1:10:21  1:09:17   8,529 
  363   1019  Maureen Doyle              Amsterdam             1977    112e V10     1:11:21  1:10:16   8,409 
  364   1151  Tineke Mulder              Tempo                 1963    113e V10     1:11:33  1:10:40   8,386 
  365   1204  Lenny van Hal              Weesp                 1958    114e V10     1:11:39  1:11:07   8,374 
  366   1148  Mathew Klijsen             Zaltbommel            1971    252e M10     1:11:39  1:10:35   8,374 
  367   1323  Edgar Drieman              Almere                1958    253e M10     1:11:40  1:11:31   8,372 
  368   1115  Hans Douma                 Fysiotrainingscentru  1950    254e M10     1:11:55  1:10:56   8,343 
  369   1127  Hanneke Redemeijer         Weesp                 1961    115e V10     1:11:57  1:10:39   8,339 
  370    376  Marjolein van den Bergh    Amsterdam             1981    116e V10     1:11:57  1:08:47   8,339 
  371    377  Jeanine Langenberg         Amsterdam             1983    117e V10     1:11:57  1:08:48   8,339 
  372   1086  Ronald Spaan               Almere                1973    255e M10     1:12:02  1:11:24   8,329 
  373   1238  Marjorie van den Driest    Fysiotrainingscentru  1969    118e V10     1:12:02  1:11:02   8,329 
  374   1072  Winny fritschy-de Groot    Weesp                 1956    119e V10     1:12:19  1:11:00   8,297 
  375   1026  Marleen Flobbe             Utrecht               1983    120e V10     1:12:22  1:12:04   8,291 
  376   1247  Yvonne Chumman             Uithoorn              1971    121e V10     1:13:02  1:12:29   8,215 
  377   1249  Jolanda Reijnders          De Kwakel             1973    122e V10     1:13:05  1:12:31   8,210 
  378   1051  Titia Boerrigter           Alkmaar               1960    123e V10     1:13:32  1:12:53   8,160 
  379   1136  Janneke Keuning            Weesp                 1964    124e V10     1:13:46  1:12:47   8,134 
  380   1166  Henk Wynia                 Amsterdam             1952    256e M10     1:14:14  1:13:46   8,083 
  381   1082  Maggie van Wouwe           Amsterdam             1949    125e V10     1:14:22  1:13:49   8,068 
  382   1056  Carla Elshout-Ewijk        Weesp                 1955    126e V10     1:14:24  1:13:45   8,065 
  383   1227  Kitty Oosterwaal           Almere                1976    127e V10     1:15:09  1:13:37   7,984 
  384   1387  Johan den Blanken          Ankeveen              1956    257e M10     1:15:12  1:13:37   7,979 
  385   1030  Linda Ruurs                Amsterdam Zuidoost    1968    128e V10     1:16:28  1:15:47   7,847 
  386   1329  Christina Koenis           Huizen                1941    129e V10     1:17:31  1:16:32   7,740 
  387   1055  Paul Oosterveld            Amsterdam             1964    258e M10     1:17:46  1:16:14   7,715 
  388   1398  Gerrit van der Steeg       Aalsmeer              1936    259e M10     1:17:58  1:16:32   7,696 
  389   1419  Olga de Haas               Bussum                1948    130e V10     1:18:50  1:18:11   7,611 
  390   1020  Guido Kools                Amsterdam             1975    260e M10     1:19:01  1:17:56   7,593 
  391   1159  Karin Ruardy               Nederhorst den Berg   1969    131e V10     1:21:13  1:20:12   7,388 
  392   1164  Elisabeth Ruurs            Amsterdam Zuidoost    1975    132e V10     1:21:54  1:21:13   7,326