Uitslag 10km

Uitslag 10km2010-12-12T13:24:26+00:00
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1309  Herman Leeman              AAC                   1969      1e M10       34:08    34:08  17,578 
    2   1118  Bas Mekking                Cialfo                1977      2e M10       35:20    35:20  16,981 
    3   1323  Jeffrey Vork               Breukelen Ut          1989      3e M10       37:04    37:04  16,187 
    4   1199  Reinier Nagel              Loopgroep PK          1982      4e M10       38:44    38:43  15,491 
    5   1308  Andries Bosma              Weesp                 1970      5e M10       39:01    38:58  15,378 
    6   1172  Duk Bekema                 Startbaan             1961      6e M10       39:59    39:58  15,006 
    7   1321  Bart Haas                  TTW                   1964      7e M10       40:17    40:16  14,894 
    8   1111  Koen Spoorenberg           Landsmeer             1967      8e M10       40:28    40:27  14,827 
    9   1010  Bjorn van der Neut         Weesp                 1977      9e M10       40:47    40:44  14,712 
   10   1068  Harry Bijl                 TTW                   1957     10e M10       40:50    40:49  14,694 
   11   1115  Jolanda ten Brinke         AKU                   1970      1e V10       41:52    41:51  14,331 
   12   1326  Arjan Bogaard              AV '23                1968     11e M10       42:19    42:18  14,179 
   13   1051  Marco Pluijm               Weesp                 1966     12e M10       43:53    43:51  13,673 
   14   1177  Arnold Pronk               Weesp                 1986     13e M10       44:11    44:10  13,580 
   15   1170  Rob Paeper                 Zuidwal               1966     14e M10       44:23    44:23  13,519 
   16   1313  Rob de Vries               Loopgroep PK          1960     15e M10       44:31    44:24  13,478 
   17   1194  Rick van der Kroon         Uithoorn              1977     16e M10       44:43    44:43  13,418 
   18   1209  Lars van Westerlaak        Utrecht               1972     17e M10       44:50    44:40  13,383 
   19   1095  Jaap van der Sijs          U-Track               1959     18e M10       45:01    44:41  13,328 
   20   1097  Dic van Hummel             Amstelveen            1952     19e M10       45:15    45:10  13,260 
   21   1081  Astrid Riemslag            Ankeveen              1982      2e V10       45:20    45:17  13,235 
   22   1181  Ruben Sikkema              Weesp                 1994     20e M10       45:29    45:28  13,192 
   23   1307  Ger Kamstra                Weesp                 1969     21e M10       45:46    45:43  13,110 
   24   1164  Rick van der Burg          Weesp                 1991     22e M10       46:10    46:09  12,996 
   25   1317  Marijke Kroon              Phoenix               1959      3e V10       46:11    46:07  12,992 
   26   1201  Johan Nagelhout            TTW                   1962     23e M10       46:24    45:53  12,931 
   27   1094  Rachid Harrassi            Amsterdam             1978     24e M10       46:35    46:29  12,880 
   28   1320  Sander Focke               Bilthoven             1975     25e M10       46:53    46:48  12,798 
   29   1334  Dorus Pronk                Weesp                 1983     26e M10       46:58    46:41  12,775 
   30   1141  Fred van der Roest         Hilversum             1967     27e M10       47:06    46:31  12,739 
   31   1077  Deborah Schouten           Weesp                 1987      4e V10       47:15    47:13  12,698 
   32   1070  Marcel van den Bovenkamp   Weesp                 1965     28e M10       47:17    47:04  12,689 
   33   1132  Wilbert van Leijen         Amsterdam             1962     29e M10       47:22    47:14  12,667 
   34   1128  Rob van der Woude          Bussum                1961     30e M10       47:22    47:15  12,667 
   35   1150  Sander Geertsma            Weesp                 1966     31e M10       47:44    47:35  12,570 
   36   1028  Robbert Westland           Weesp                 1983     32e M10       47:48    47:46  12,552 
   37   1127  Gustave Pol                U-Track               1966     33e M10       47:50    47:30  12,544 
   38   1330  Hugo van Leeuwen           Tempo                 1967     34e M10       48:22    48:15  12,405 
   39   1156  Letty Marree               Zeist                 1971      5e V10       48:42    48:11  12,320 
   40   1191  Gregor Sips                Weesp                 1964     35e M10       48:44    48:28  12,312 
   41   1104  Hugo de Munnik             Weesp                 1981     36e M10       48:48    48:46  12,295 
   42   1171  Doralin Duta               TTW                   1972     37e M10       48:53    48:45  12,274 
   43   1082  Wieger van den Bos         Weesp                 1960     38e M10       49:12    49:09  12,195 
   44   1193  Henk Horst                 Eemnes                1952     39e M10       49:30    49:21  12,121 
   45   1057  Dick van Huisstede         Nederhorst den Berg   1951     40e M10       50:08    49:42  11,968 
   46   1195  Victor Ferrero             TTW                   1946     41e M10       50:48    50:40  11,811 
   47   1404  Piet de Jong               Weesp                 1955     42e M10       51:00    50:55  11,765 
   48   1302  Mark Allum                                       1960     43e M10       51:05    50:54  11,746 
   49   1306  Symon Kamstra              Weesp                 1967     44e M10       51:18    51:14  11,696 
   50   1098  Rick Bomans                Ankeveen              1966     45e M10       51:19    51:15  11,692 
   51   1035  Dennis Rienstra            Amsterdam             1979     46e M10       51:21    51:07  11,685 
   52   1190  Richard Bosker             Almere                1974     47e M10       51:31    51:17  11,647 
   53   1110  Ron van der Wurff          Weesp                 1970     48e M10       51:40    51:32  11,613 
   54   1027  Paul Galesloot             Amsterdam Zuidoost    1984     49e M10       51:44    51:41  11,598 
   55   1083  Maaike Timmers             Weesp                 1974      6e V10       51:46    51:28  11,590 
   56   1017  Adri Deijkers              Amsterdam             1953     50e M10       51:51    51:36  11,572 
   57   1102  Werner van Deursen         Nederhorst den Berg   1969     51e M10       52:09    52:03  11,505 
   58   1327  Pita Hoogendoorn           TTW                   1960      7e V10       53:04    52:52  11,307 
   59   1208  Cor Vonk                   Dutch Runners Basic   1949     52e M10       53:22    53:12  11,243 
   60   1332  Theo van Vliet             Weesp                 1963     53e M10       53:33    53:06  11,204 
   61   1126  Georgette Stulemeijer      Amsterdam             1985      8e V10       53:48    53:42  11,152 
   62   1101  Jurgen van Loenhout        Amsterdam             1974     54e M10       53:50    53:30  11,146 
   63   1178  Paul Latour                Dutch Runners Gold    1960     55e M10       53:53    53:43  11,135 
   64   1130  Jan Doedens                U-Track               1951     56e M10       53:57    53:25  11,121 
   65   1007  Aart Scholte               Weesp                 1958     57e M10       54:02    53:51  11,104 
   66   1050  Wiro Westerwoudt           U-Track               1963     58e M10       54:06    53:34  11,091 
   67   1096  Ruurd Steffens             Vleuten               1963     59e M10       54:13    53:55  11,067 
   68   1031  Ruben Mogge                Alkmaar               1979     60e M10       54:16    54:02  11,057 
   69   1047  Ellen Kok                  Weesp                 1967      9e V10       54:24    54:21  11,029 
   70   1305  Carol Cabnau               Weesp                 1965     61e M10       54:25    54:23  11,026 
   71   1316  Jim de Groot               Nederhorst den Berg   1947     62e M10       54:41    54:14  10,972 
   72   1405  Aldo Labrijn               Almere                1970     63e M10       54:54    54:43  10,929 
   73   1124  David de Kanter            Amsterdam             1967     64e M10       54:58    54:54  10,916 
   74   1303  Frans Helderman            Wormer                1968     65e M10       55:05    54:53  10,893 
   75   1146  Janke Locht                Weesp                 1971     10e V10       55:14    54:58  10,863 
   76   1335  Arthur Westgeest           GAC Hilversum         1971     66e M10       55:21    54:59  10,840 
   77   1089  Oscar Scholing             Weesp                 1977     67e M10       55:22    55:04  10,837 
   78   1108  Richard Singelenberg       avVN                  1946     68e M10       55:24    54:50  10,830 
   79   1073  Freek Scholte              Almere                1963     69e M10       55:28    54:44  10,817 
   80   1106  Kate Blumer                Amsterdam             1974     11e V10       55:28    55:10  10,817 
   81   1107  Frank Lekkerkerker         Ankeveen              1980     70e M10       55:30    55:12  10,811 
   82   1169  Jurgen van Avermaete       Almere                1966     71e M10       55:34    55:18  10,798 
   83   1099  Natasja Kardos             Weesp                 1968     12e V10       55:41    55:27  10,775 
   84   1318  Ben Schoordijk             Nederhorst den Berg   1940     72e M10       55:56    55:35  10,727 
   85   1205  Ron Heijnis                Weesp                 1959     73e M10       56:08    55:58  10,689 
   86   1184  Laura Pinna                Amsterdam (USA)       1957     13e V10       56:20    56:20  10,651 
   87   1090  Wendy Sproit               Amsterdam             1969     14e V10       56:23    56:05  10,641 
   88   1026  Denise Pronk               Amsterdam             1981     15e V10       56:30    56:26  10,619 
   89   1210  Leon Beumer                Bussum                1989     74e M10       56:47    56:36  10,566 
   90   1155  Tessa Kreikamp-den Besten  Bussum                1973     16e V10       56:51    56:20  10,554 
   91   1143  Arjan Geertsma             Weesp                 1961     75e M10       57:00    56:51  10,526 
   92   1192  Paul van Rutten            Uithoorn              1955     76e M10       57:07    57:02  10,505 
   93   1154  Marijke van Leeuwen-Buurm  Nederhorst den Berg   1947     17e V10       57:09    56:54  10,499 
   94   1187  Lambert Morsink            Weesp                 1965     77e M10       57:10    57:04  10,496 
   95   1084  Jan van der Laan           Weesp                 1947     78e M10       57:15    57:03  10,480 
   96   1109  Arend de Wit               Weesp                 1964     79e M10       57:30    57:13  10,435 
   97   1310  Dave Adriaansen            Zaandam               1977     80e M10       57:53    57:33  10,366 
   98   1088  Marthe Ford                Amsterdam             1978     18e V10       57:56    57:36  10,357 
   99   1319  Frans Overwater            Weesp                 1963     81e M10       58:05    57:52  10,330 
  100   1142  Marco Winkel               Weesp                 1972     82e M10       58:07    57:50  10,324 
  101   1009  Juan Vrijs                 Leiden                1953     83e M10       58:09    57:53  10,318 
  102   1139  Erik Stegink               Almere '81            1960     84e M10       58:26    58:03  10,268 
  103   1311  Dennis Krommenhoek         Aalsmeer              1977     85e M10       58:31    58:24  10,253 
  104   1137  Michèle Endres             Weesp                 1986     19e V10       58:44    58:44  10,216 
  105   1138  Britt Hansen               Weesp                 1987     20e V10       58:46    58:45  10,210 
  106   1301  Winfred Neeft              Weesp                 1959     86e M10       58:48    58:41  10,204 
  107   1185  Errol Anijs                Almere                1954     87e M10       58:49    58:26  10,201 
  108   1145  Ton van der Kroon          Hardloopclub Amsterd  1945     88e M10       58:57    58:41  10,178 
  109   1200  Joost Schricks             Monnickendam          1963     89e M10       59:03    58:23  10,161 
  110   1175  Eric van der Meulen        Almere                1967     90e M10       59:04    58:45  10,158 
  111   1152  Dineke Kasper              Tempo                 1960     21e V10       59:23    59:10  10,104 
  112   1061  Robert Klaassen            Almere                1967     91e M10       59:50    59:37  10,028 
  113   1329  Jan vd Velden              Weesp                 1961     92e M10     1:00:04    59:59   9,989 
  114   1406  Johan Teiwes               Almere                1968     93e M10     1:00:05    59:40   9,986 
  115   1539  Alice Knaap                Naarden               1972     22e V10     1:00:05    59:53   9,986 
  116   1014  Linda Breusers             Haarlem               1974     23e V10     1:00:06    59:25   9,983 
  117   1325  Wouter Smaling             Amsterdam Zuidoost    1988     94e M10     1:00:17  1:00:01   9,953 
  118   1322  Wim Fortuin                Monnickendam          1964     95e M10     1:00:19  1:00:02   9,947 
  119   1314  Edwin Hiela                Almere                1966     96e M10     1:00:19  1:00:09   9,947 
  120   1300  Gerard Reinds              Weesp                 1952     97e M10     1:00:21  1:00:02   9,942 
  121   1207  Thijs Labdyrie             Dutch Runners Gold    1950     98e M10     1:00:47  1:00:40   9,871 
  122   1117  Wim Hardeman               Amsterdam             1973     99e M10     1:01:21  1:01:16   9,780 
  123   1006  Glenn André Kroes          Amsterdam             1952    100e M10     1:01:29  1:01:22   9,759 
  124   1390  Hella Dijkman-vd Most      Amsterdam             1973     24e V10     1:01:32  1:01:11   9,751 
  125   1315  Robert van Dekker          Amsterdam             1971    101e M10     1:02:23  1:02:12   9,618 
  126   1025  Joline Pronk               Weesp                 1988     25e V10     1:02:23  1:02:19   9,618 
  127   1211  Michiel Klonhammer         Amsterdam             1965    102e M10     1:02:30  1:02:18   9,600 
  128   1063  Aart van Kerkwijk          Almere                1985    103e M10     1:03:02  1:02:19   9,519 
  129   1203  Marion vd Ven              Weesp                 1965     26e V10     1:03:10  1:02:55   9,499 
  130   1166  Kitty Verburg              Almere                1966     27e V10     1:04:00  1:03:45   9,375 
  131   1167  Jeroen Verburg             Almere                1967    104e M10     1:04:01  1:03:46   9,373 
  132   1133  Meindert Brunia            Abcoude               1949    105e M10     1:04:16  1:03:53   9,336 
  133   1067  Martijn de Groot           Weesp                 1971    106e M10     1:04:19  1:04:01   9,329 
  134   1093  Christelle Southey         Almere                1976     28e V10     1:04:31  1:04:19   9,300 
  135   1092  Sjuul Bogers               Dronten               1958     29e V10     1:04:31  1:04:19   9,300 
  136   1071  Pieter Elzer               Haarlem               1973    107e M10     1:04:41  1:03:59   9,276 
  137   1049  Harold van Dam             Almere                1960    108e M10     1:05:02  1:04:56   9,226 
  138   1105  Heleen den Haan            's-Gravenhage         1963     30e V10     1:05:57  1:05:27   9,098 
  139   1160  Joyce Wilkes               Almere                1962     31e V10     1:06:01  1:05:40   9,089 
  140   1001  Clara Hooft Graafland      Amsterdam             1970     32e V10     1:06:27  1:06:06   9,029 
  141   1407  Loes de Ruijter            Amsterdam             1959     33e V10     1:06:34  1:06:14   9,014 
  142   1182  Klaas Kuipers              Hoogwoud              1956    109e M10     1:06:50  1:06:21   8,978 
  143   1304  Tom De Mont                Breukelen Ut          1963    110e M10     1:06:52  1:06:35   8,973 
  144   1157  Elise Kloosterman          Diemen                1982     34e V10     1:06:58  1:06:21   8,960 
  145   1078  Lia Hagen                  Weesp                 1951     35e V10     1:07:00  1:06:46   8,955 
  146   1159  Ria Kloosterman            Diemen                1956     36e V10     1:07:01  1:06:23   8,953 
  147   1147  Ria Bosma                  Weesp                 1953     37e V10     1:07:20  1:06:53   8,911 
  148   1204  Tjebbe Bosma               Weesp                 1950    111e M10     1:07:20  1:06:52   8,911 
  149   1174  Rakesh Latchmansing        Amsterdam Zuidoost    1974    112e M10     1:07:34  1:07:06   8,880 
  150   1197  Gea van Gent               Weesp                 1960     38e V10     1:07:41  1:07:14   8,865 
  151   1113  Henk Keizer                Amsterdam Zuidoost    1946    113e M10     1:07:57  1:07:44   8,830 
  152   1202  Henny Vrakking             Naarden               1945    114e M10     1:08:01  1:07:28   8,821 
  153   1206  Richard Oldenziel          Huizen                1949    115e M10     1:10:06  1:09:31   8,559 
  154   1033  Renske Oldenziel           Naarden               1982     39e V10     1:10:06  1:09:32   8,559 
  155   1409  Marjolein de Heer          Zaanland              1955     40e V10     1:10:15  1:09:53   8,541 
  156   1168  Trudy van Engen            Weesp                 1961     41e V10     1:11:00  1:10:34   8,451 
  157   1076  Jimmy van Ommeren          Amsterdam Zuidoost    1963    116e M10     1:11:32  1:11:17   8,388 
  158   1030  Ineke Hommels              Weesp                 1966     42e V10     1:11:35  1:11:22   8,382 
  159   1408  Joke de Vries              Dutch Runners Gold    1948     43e V10     1:11:48  1:11:34   8,357 
  160   1119  Marc Vrakking              Almere                1959    117e M10     1:12:01  1:11:28   8,331 
  161   1198  Stans van der Poel         Nederhorst den Berg   1955     44e V10     1:12:12  1:11:47   8,310 
  162   1389  Ineke van der Hoek         Friesland             1946     45e V10     1:14:53  1:14:31   8,012 
  163   1158  Rob Wilkes                 Almere                1960    118e M10     1:18:02  1:17:13   7,689 
  164   1331  Marit Visser               Leiderdorp            1986     46e V10     1:18:08  1:17:43   7,679 
  165   1140  Paul J M Donker            Muiden                1961    119e M10     1:18:18  1:17:45   7,663 
  166   1161  Dick Blaauboer             Almere                1961    120e M10     1:19:13  1:18:22   7,574 
  167   1038  Christina Koenis           Huizen                1941     47e V10     1:19:29  1:19:01   7,549 
  168   1196  Edsel Winklaar             Rotterdam             1957    121e M10     1:29:58  1:29:29   6,669 
  169   1112  Hein Stulemeijer           Weesp                 1949    122e M10     1:44:09  1:43:21   5,761 
  170   1333  Jan Talen                  Staphorst             1956    123e M10     1:44:09  1:43:22   5,761