Podiumplaatsen hardloopafstanden en beste Weespers

Podiumplaatsen hardloopafstanden en beste Weespers

Uitslag jongens 2,5 km Bijvoet Sport run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Kelvin Baartwijk 2000 Almere M2.5 906 (8:40) 8:40
2 » Damian Timmermans 2000 Weesp M2.5 911 (9:23) 9:23
3 » Tobias van Ee 2002 Kortenhoef M2.5 912 (10:15) 10:17

Uitslag meisjes 2,5 km Bijvoet Sport run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Annick Steenman 2000 Almere V2.5 907 (10:14) 10:14
2 » Lotta van Manen 2001 Weesp V2.5 921 (12:40) 12:41
3 » Celine Koning 2004 Weesp V2.5 917 (13:31) 13:34

Uitslag jongens 5 km KDR Company run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Ies Kaczmarek 1999 Almere M5jeu 5027 (18:59) 18:59
2 » Job van Voorst 1998 Weesp M5jeu 5007 (20:18) 20:19
3 » Kenneth Brouwer 1998 Diemen M5jeu 31372 (21:53) 21:53

Uitslag meisjes 5 km KDR Company run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Mila Stomp 1998 Nigtevecht V5jeu 5063 (22:38) 22:40
2 » Tieneke Anna vd Berg 2000 Schoonhoven V5jeu 5015 (22:52) 22:52
3 » Anja Bekema 1999 Weesp V5jeu 5065 (23:22) 23:24

Uitslag mannen 5 km KDR Company run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Pieter Cappon 1993 Ulvenhout M5 5093 (17:46) 17:46
2 » Michiel Stiemer 1969 ‘s-Graveland M5 31364 (18:38) 18:38
3 » Marc van Rijn 1976 Utrecht M5 31381 (20:20) 20:20

Beste Weesper:

12 » Milan Geertsma 1996 Weesp M5 5114 (26:41) 26:43

Uitslag vrouwen 5 km KDR Company run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Astrid Willems 1973 Hilversum V5 5054 (22:05) 22:07
2 » Milja van Dael 1971 Ankeveen V5 5101 (24:48) 24:52
3 » Merel Verlinden 1987 Weesp V5 5931 (24:52) 24:53

Uitslag mannen 10 km Autoschade Stuivenberg run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Gayri Hawery 1990 Lelystad M10 1378 (33:37) 33:37
2 » Arnout Salomé 1979 Soesterberg M10 1395 (34:39) 34:39
3 » Frank de Graaf 1981 Weesp M10 1712 (35:24) 35:25

Uitslag vrouwen 10 km Autoschade Stuivenberg run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Jolanda ten Brinke 1970 Amstelhoek V10 1120 (39:35) 39:35
2 » Karin Vissers 1982 Laren Nh V10 1298 (40:19) 40:21
3 » Deborah Schouten 1987 Weesp V10 1173 (43:21) 43:44

Uitslag 10 km SvanR Studio teamloop

  1. TTW 1
  2. Meyson Communicatie
  3. Independer.nl

Uitslag mannen 15 km Q-Consult run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Jeroen Plevier 1970 Haarlem M15 3148 (57:29) 57:31
2 » Jan Hendrikse 1967 Amsterdam Zuidoost M15 3159 (1:00:46) 1:00:49
3 » Juriaan Simonis 1965 ‘s-Gravenhage M15 3114 (1:03:25) 1:03:39

Beste Weesper:

5 » Dirk van den Hoek 1969 Weesp M15 3153 (1:05:37) 1:05:46

Uitslag vrouwen 15 km Q-Consult run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Charlotte van den Akker 1972 Amsterdam V15 3127 (1:04:39) 1:04:40
2 » Karin Morren 1976 Amsterdam V15 3044 (1:09:36) 1:10:01
3 » Carla Knol 1971 Almere V15 3143 (1:10:30) 1:10:33

Beste Weespse:

4 » Paula van der Pouw 1968 Weesp V15 3092 (1:14:34) 1:14:46

Uitslag mannen 21 km Oranjewoud run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Frans Rinsema 1970 Amersfoort M21 210 (1:21:32) 1:21:32
2 » Thomas Reddering 1989 Amsterdam M21 251 (1:23:03) 1:23:03
3 » Remyo Tielsema 1990 Amsterdam M21 236 (1:23:07) 1:23:09

Beste Weesper:

10 » Marc Schouten 1968 Weesp M21 473 (1:30:50) 1:30:52

Uitslag vrouwen 21 km Oranjewoud run

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Nesrine Leene 1983 Vleuten V21 99 (1:33:26) 1:33:30
2 » Wies Schellart 1979 Amsterdam V21 164 (1:39:36) 1:40:20
3 » Christine Tanguy 1968 Amstelveen V21 101 (1:40:53) 1:40:58

Beste Weespse:

20 » Monica van Alphen 1963 Weesp V21 148 (2:01:19) 2:04:29
By |2013-06-30T23:58:37+00:00juni 30th, 2013|2013|0 Comments